Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabiłam pajonka

Utknełam na 4 godziny w banku, zamknieli mnie :(

Polecane posty

Wiem że może jestem idiotką, ale naprawde nie wiedziałam co się dzieje. Miałam do pracy na 8, to że przejezdzalam przez centrum wlazlam do banku (bank Nordea) o 7 rano, zeby wyplacic pieniadze w bankomacie (nie mam u nich konta, ale mam wszystkie bankomaty za darmo), bank był zamknięty, ale wchodziło się na tak jakby korytarz do srodka tylko do bankomatu. Aby wejsc trzebabylo przejechac karta przez czytnik i dopiero wpuszczało. No ok wlazłam, wypłaciłam, ale wyjść się nie da, drzwi zablokowane :o, i co tu robić, nie dało się ich otworzyć, a w środku czytnika nie ma, :o, i tak spędziłam w "korytarzu" ponad 4 godziny czekając do 10 na otwarcie banku :o, jak się później okazało wystarczyło wcisnąć przycisk :O, ale ze mnie idiotka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romkiii
ahahahahahahahahahaahahahaha ja pierd.....ole jaki z ciebie debil :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo.
a jak sie wytlumaczylas w pracy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre!
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie powiedzialam w pracy ze utknelam w bak :o pewnie by sie smiali z miesiac ze mne, powiedzialam ze dziecko odwiozlam, ale najlepsze bylo to jak zaczelam opiepszac ta babe z banku, a ona mi ten przycisk pokazuje :o ja Cie piernicze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabilam pajoonka
noo :classic_cool: ale punkt G znajduję w 20 sekund :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leze i wyje
:D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgfghhjjhgf
a nie bylo tam zadnego numeru telefonu? na pewno jakis jest typu obsluga czy cos. ja bym zadzwonila gdybym naprawde nie wpadla na zaden pomysl otworzenia drzwi ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca yaga
malo ze slepa to jeszcze nie zna sie na zegarku od 7 do 10 to trzy godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt był telefon na na NordeaLinię, no ale co ja miałam im powiedzieć że utknełam w banku :o, bez jaj poprostu, no może 3 nie 4 wielka różnica, A kasa no jak to dyrektore nie wiesz do czego jest potrzebna kasa?, Normalnego telefonu nie miała przy sobie, bo zostawiłam w torebce w samochodzie, a samochód przed bankiem, ach boje sie to komu kolwiek powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jaj tą babke
opieprzałaś :D to jest takie zabawne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie, siedze w tym jebanym banku (w myslach tak myślałam) i już wyobrażam jaką opinie wystawie na kafeterii o nim ;), a to kilka pań weszło do banku od zewnętrznej strony banku, otwierają drzi a ja jak MOŻNA TAK TRAKTOWAĆ KLIJĘTA, ŻEBY DRZWI BYŁY ZAMNIĘTE I NIE MOŻNA BYŁO WYJŚĆ Z PIENIĘDZMI, JAK TRAKTUJECIE KLIENTA NIGDY NIE SKORZYSTAM I NIKOMU NIE POLECE BANKU NORDEA, a ta pani takim potulnym wzrokiem pokazała przycisk a nad nim ogromny napis, PRZYCISK DO OTWIERANIA DRZWI :o, czerwona jak burak odjeżdżam z urażoną dumą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja przygoda to hicior
:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddfd
rozjebalas mnie za calego, od prawie dwoch miesiecy nawet u mnie grrymasu usmiechu u mnie nie dotrzeglam poprzez jebana depresje a tu leje ze smiechu, jaa pierdoooleee, wspolczuje, ja tez bym nie wiedziala co robic, chyba bym zadzwonila po policje, serioo,aby mnie wywarzyli drzwi i wypuscili, wtedy to bym gorszego przypału narobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to je fajne!
czy prawda czy nie ale z jajem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondrajadzia
Dobre:) dlatego ja nigdy nie zamykam drzwi za soba, przymykam tylko albo podstawiam kamienia, wlasnie dlatego zeby sie nie zatrzasnac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuhygvhb
jeżeli "wyłącznik" był w "koncie" :-D to pewnie PIN potrzebowałaś, żeby uruchomić go z tego KONTA :-D :-D :-D Niech zgadnę...nie mów! Nie mów!! Jesteś BLONDYNKĄ nie???? Skąd wiem? Hm....nie powiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45yu
przycisk powinien być oznakowany nie ma w tym twojej winy, jeśli nie był domagaj się odszkodowania od ban\ku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45yu
poza tym... nie ma sensu tu pisać o takich rzeczacch tu siedzą same pół-debile szczęśliwe są jak ktoś choćby błąd ortograficzny popełni, bo wtedy mogą mu dokopać i czują się lepsi i nawet mądrzy jakby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej 45yu
nie doczytałeś później pisała, że był oznaczony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up!
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domagaj się odszkodowania od ban\ku Biedne te banki... A oznakowanie do przycisku też powinno byc specjalnie oznakowane? :) I we wszystkich językach, łacznie z Braillem i cyrylicą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×