Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skad macie kasiorke?

Skąd macię pieniądze ? Podobno jest bieda a ja widzę pełno luksusowych aut ?

Polecane posty

Gość skad macie kasiorke?

Na ulicach mercedesy , bmw , porsche , jaguary , nowe volkswageny - to w Wawie. Ludzie w marketach maja pelne koszyki wypchane po brzegi placa przy kasie po 400-500 zl , wyjezdzacie na wycieczki do egiptów ,turcji i tak dalej. W Galeriach tłumy , ciagle ktos ciuchy kupuje , i to nie tanie , bluzeczki za 200 spodnie za 400 , tshirty za 100 , małe gówniary i starsze kobiety. Kursy tanca , języków ,kasa na benzyne , nowe telewizory 42cale, telefony, laptopy i inne pierdoly. SKĄD wy kur**wa macie na to kase???? !!?? Podobno w Polsce bieda jest , bezrobocie i nie ma za co zyc ? Wszystko drogie ,kazdy płacze a ja widze co innego. Pławicie się w luksusach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navya
a co zazdrościsz? ci co mają kasę to mają są takie osoby .Na szczęście jeszcze nie ma az takiej biedy żeby nikogo nie było stać na droższe ciuchy czy auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyta w galerii handlowej nie jest wyznacznikiem luksusu Te auta co widzisz to tez nic specjalnego pewien odsetek ludzi jest po prostu bogaty i to ich szczeście Auto biorą ludzie na wieloletnie kredyty jedni kradną inni mają łeb na karku i zdobywają kasę jeszcze inni oddają sie za pieniadze i też maja na bluzeczki Generalnie jest bieda Wyjedź zWawy,Krakowa czy innego Wrocławia i udaj sie do Mielca,Nysy czy innego Radomia to zobaczysz że w mniejszych miastach już nie jest tak kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie ze zaglada tu
z kredytów i złodziejstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja za toooo
a ja za to nie pamietam kiedy ostatni raz bylam w galerii handlowej, nie chodze z prostej przyczyny - nie ma kasy zeby sobie cos tam kupic od pol roku jestem na bezrobociu od niedawna zaczelam sie leczyc na depresje... lepiej mi sie zylo jak studiowalam, bo mimo ze studiowalam dziennie pracowalam! fakt faktem bylo to raz na czarno w pubie, pozniej na umowe zlecenie, ale kase mialam na wszystko: na czynsz, oplaty, jedzenie, ciuchy, kosmetyki, wyjscia na piwko czy do klubu a w wakacje jezdzilam za granice dorabiac i zylam jak paczek w masle a teraz - gdyby nie mama zginelabym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tio wyglada
Ja tez nie wiem skad ludzie maja pieniadze auta pewnie na elasing kredyty biorą od babci i dziadka gowniary dostaja na ciuchy i kiesoznkowe a ci co maja drogie samochody to pewnie jedza chleb z maslem :) slyszlam tkai przypadek placili raty a jedli chleb z maslem moj tez kiedys splcal auto i sie ucieszyl ze bede pracowala ob sie bede dokladac do auta tylko ze ja jego autem nie jezdzilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesandrie
W Polsce jest duże zróżnicowanie w zarobkach. Szef zarabia 50 000 zł, a pracownikom płaci najniższą krajową. Poza tym, znam wiele osób, które żyją zasadą :.,,Zastaw się a pokaż się" Pewna znana mi para kupila ostatnio wielkie mieszkanie na hipotekę, piękny samochód, a w domu jedzą chleb ze smalcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuueueueue
większosc ludzi ktorzy jezdza fajnymi samochodami ma je na kredyt ,albo wziete w leasing :) Garstka to naprawde nadziani ludzie , ci od jaguarów itp Pelne kosze zakupow ? Ja tez mam pelny koszyk ,ale robie zakupy RAZ w miesiącu , nie latam co weekend do marketu :O No i ludzie wolą nie jeść ,ale kupią plazme i zaplaca za pelen pakiet kablówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnbnbnnbnbnbb
lesandrie - u mnie w pracy były dwie dziewczyny , chcialy się pokazac na bogato... Wyrywały metki w drogich sklepach i przyszywały je do swoich ciuchów :O To niestety prawda , w polsce nadal panuje przekonanie ,ze drogie auto = bogactwo a w domu makaron z lidla za 2zl i suchy chleb sprzed dwoch dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesandrie
annnbnbnnbnbnbb Naprawdę? :D To co one z metkami na wierzchu chodzą ? :P Moi znajomi mają razem może 3000 - 3500 na rękę. On jest szeregowcem w wojsku, ona sprzedaje w sklepie. Ale oczywiście zrobili wesele na 300 osób za 50 tys, on w mundurze, ona w sukni za 5 tys. Wesele bylo 3 lata temu, jeszcze go nie spłacili. Kupili mieszkanie jesienią i do tej pory się nie przeprowadzili bo nie stać ich na meble. A rachunki trzeba płacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnbnbnnbnbnbb
Dzieki Bogu juz tam nie pracuje , były dwie siksy , oczywiscie pełen lans... chwalily sie co ostatnio nabyły na zakupach... Ogladalam spodnie i co tam widze? Metka Calvin Klein na spodniach z Reserved'a :O Wiem ,bo widzialam identyczne . Jak mozna byc tak zalosnym . Masa jest takich ludzi , tak jak pisalas . Nowe Audi pod blokiem , córka biega z ajfonem , a wszyscy chudzi jak patyki , w niedziele w kościele obowiązkowo trzeba sie poakzac z calą rodzina 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko pozory i korzystanie z kart kredytowych "zastaw się a postaw się "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrywały metki w drogich sklepach i przyszywały je do swoich ciuchów" powaznie? :) ale jaja jakim trzeba być tępakiem by taki proceder uskuteczniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się Regres nie śmiej :D ja jako nastolatka sama tak kiedyś zrobiłam :D :-p tak ,wiem głupota i siara ale co ja na to poradzę teraz tylko śmiać się albo płakać :D ps : i tak źle przyszyłam i się wydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale metek nie wyrywałam w sklepach tylko z lumpeksów przynosiłam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak źle przyszyłam i się wydało" i nie mów że metkę Levisa na dekatyzowane tureckie jeansy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnbnbnnbnbnbb
Regres - uwierz mi ,ze duży procent ludzi to idioci ,sam dobrze wiesz :O Nie wiem skąd one te metki braly , w Polsce sklepow D&G ,CK itp nie ma. To samo z facetami , pracuje taki dwa lata od rana do nocy na budowie , nic nie je , kupuje Jaguara a sloma z butow wystaje i braki w uzębieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem jakie to były dżinsy : nie pamiętam , ale metka była big stara :D ale wranglery to dopiero było wyzwanie te szwy nie do przeskoczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjj8787878
Bardzo dużo ludzi tak robi , ja pracowałam jako studentka na pół etatu w dwóch sklepach odzieżowych zaden luksus Benneton i Bershka - ciagle pourywane metki :O A kto to robi ? Szurniete nastolatki ktore idą do sklepu , nic nie kupują , brudzą ,psują i wychodzą . Autorko - one nie przychodzą na zakupy :) Lansik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wranglery to dopiero było wyzwanie te szwy nie do przeskoczenia" zwłaszcza te z Pewexu jedna parę to miałem chyba z 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziffkak z wawy
w Wawie jest duzo prostytutek, np ja i moja kolezanka :) mamy sponsorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie dajesz tyłka = stać cie na bluzeczki z renomowanych sklepów Twój tyłek , twoje zycie , twoja kasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpanerstwoooobrka zebow
To prawda z tym uzebieniem koles ma nie zle bryke a zeby zepsute lub ich brak widziałam nie raz :) masakra zeby nie zadbac o sibei tylko o rzecz niestety rzeczy zawladnely ludzmi nie liczy sie zdrowie tylko szpan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnbnbnnbnbnbb
Bo taki /koleś/ jedzie do UK , popracuje troche , mieszka w kanciapie w 10 osob, je byle co ,ale wróci z exktra autkiem i opowiada bajeczki ,ze byl kierownikiem :D standard , takie bajeczki dziesiątki razy slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie którzy mają pieniądze
nie afiszują sie nimi. Taka refleksja z obserwacji życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie którzy mają pieniądze
to znaczy ktorzy mają naprawdę pieniądze. nie na kartach kredytowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może pozyczaja na www.vivus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×