Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba helga

Mam miesiąc na schudnięcie - jakieś rady?

Polecane posty

Gość gruba helga

witam, za miesiąc mam wyjazd nad morze i muszę szybko zrzucić 5-6 kg. macie jakieś sprawdzone metody? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camerun
jedz bigos i pierogi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeeeeeeeeee
nie żreć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba helga
hehehe...nie pomaga...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba helga
nie żrę...ale po zimie i zmianie pracy trochę mi się przytyło. zawsze chudnę do czerwca samoistnie ale teraz muszę do konca kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba helga
dodam, że każdej niedzieli zakradam się do kurnika sąsiada przebrana za lisa i wybieram kurom jajka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoriAnna...
cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba helga
kiedyś próbowałam jeździć rowerem, ale jak mi się włosy łonowe wkręciły w łańcuch to z bólu dzwonek odgryzłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba helga
LoriAnna, Ćwiczyć? Ćwiczę cały czas. Dodatkowo zimą deska a latem rolki. Chodzi mi bardziej o dietę. Nie jem pieczywa ani ziemniaków już od kilku lat. Znacie jakąś dietę, która pozwala zrzucić 5-6 kg w ciągu miesiąca. Ważę 55 przy wzroście 160 cm a chciałabym 49.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona jestes
Wazysz 55 kg przy wzroscie 160 cm i chcesz chudnac ??? wiesz co idz do lekarza ale takiego od głowy bo cos z toba żle kochana ,ja mam 160cm i waże 65 kg i nie mam kąpleksów na tym punkcie .A faceci nie lubia szkieletów uwierz mi ,daj sobie spokój z tym odchudazniem i ciesz sie tym co masz ,powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony kalosz
znachorko, tam na górze, co ma 165 cm i 65 kg, masz nadwagę, przelicz sobie bmi, więc wstrzymaj się łaskawie z radami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony kalosz
Autorko, masz wagę prawidłową. Co prawda 50 kg też się łapie na wagę prawidłową, ale już blisko do niedowagi, chyba że masz drobniutką budowę. Zrobisz jak zechcesz. Ja lubię biegać wieczorem - wracam, biorę prysznic i zmykam spać. Bieganie rano poprawia mi apetyt na cały dzień i nadrabiam jedzeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3qe
do czerwony kalosz -czym w/g ciebie jest nadwaga bo chyba nie rozumiesz definicji tego słowa złotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3qe
Pani powyżej ma bmi 23,9 nadwaga jest od 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony kalosz
nadmierna masa ciała, powyżej masy optymalnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony kalosz
chyba policzyłaś panią jako pana:) BMI 25,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony kalosz
żeby nie było - nie mam nic do pełniejszych, grubszych, jak i chudszych osób tylko nie lubię jak ktoś, kto sam ma wagę nieprawidłową udziela porad i pisze, że osoba, która ma wagę prawidłową ma coś źle z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ale jak to bierzesz leki
rub sobie autohipnozy,bo to co widac w ciele jest w naszej psychice zakoduj sobie ilosc kilogramów i wczytaj do podświadomosci,a efekt murowany na wiele lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ale jak to bierzesz leki
Rób* oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodówka i 300 km jazdy rowerkiem dizennie:classic_cool:.Nie sprawdzałem tej kompozycji ale jest fizyczną niemożliwością schudnać mniej niż 10 kg:classic_cool:.Z samej głodówki minimum z 4 kg a z wycieczek 7 kg(o ile nie będzie to tempo zaewodowców:D)-przy prędkości około 17 km/h:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ale jak to bierzesz leki
najwazniejsze sa kody w podswiadomości reszta to tylko dodatek,wiesz max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domniemana tłusta świnia
schabowy + frytki+ młoda zasmażana kapustka pierogi ze skwarkami karkówka w ciemnym gęstym pieczeniowym sosem kiełbasa na smalcu z cebulą i jasnym pieczywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam diete jabłkową. Jest bardzo skuteczna i można dużo na niej schudnąć. Sama stosowałam. Wystarczy jeść kilka jabłek dziennie (tylko i wyłącznie jabłka). Da sie wytrzymać,jeżeli ma sie silną wole i konieczną potrzebe by schudnąć. Mam nadzieje że tb też sie uda. Trzymam z acb kciuki pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerepacha
Zrobić dużą kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×