Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagodiznakkaaa

JAKI DOBRAĆ KOLOR ROLET

Polecane posty

Gość jagodiznakkaaa

prosze pomozcie sciany mam w kolorze: oliwka+ecru podloga i stolarka okienna : ciemny brąz jaki kolor rolet bedzie pasowal do tego zestawu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobisz
jak zmienisz kolor ścian? rolety też? wydaje mi się że najlepiej do wszystkiego pasują rolet w kolorze ciepłym beżowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodiznakkaaa
hmmm, czarno-biale to chyba nie bardzo pasują.... neutralne chyba bylyby takie jasne, ale z kolei czy nie bedzie za jasno w pokoju, np. rano kiedy slonce zaswieci do okna? czy sa takie rolety, ktore sa jasne ale mają jakis 'wklad' ktory nie przepuszcza tyle słońca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popytaj kardiologów dziecięcyc
ja kiedys takie kupiłam w yusku czy jak to się tam pisze. są białe z jakimiś beżowymi ciapkami a z drugiej strony są tak jakby ogumowane i nie przepuszczaja promieni słonecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodiznakkaaa
o wlasnie cos takiego by mnie interesowalo :) dzieki a jeszcze mam pytanko; kolory: ecru+bordo (sciany) i standardowo podloga i stolarka okienna ciemny braz ? myslalam o brazowych roletach, bo takie najbardziej pasuja do wykonczenia (tj. podloga i okno); a kolor rolet ecru ładnie łączy sie z brazowa stoalrka okienna? tzn. czy inny kolor rolet ładnie wyglada w brazowych ramach okiennych, czy tylko braz + braz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam stały nick ale po co?
Ja lubię mocne kolory, i dałabym rolety pomarańczowe albo żółte. Ale ecru - jeśli sie tobie podobają - też będą pasować, z tym że moim zdaniem będzie za mdło. Rolety trochę głupio będą wyglądać takie same brązowe jak podłoga, zleją się w jedno. Powinny mieć jakiś kontrastowy kolor albo powtarzać jakiś kolor wykończenia pokoju, ale nie podłogi. Jeśli chodzi o rolety nei przepuszczające światła - są to specjalne rolety podgumowane, troszkę droższe niż tradycyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Przetestowałam różne kolory rolet i u mnie do ciemnych okien idealnie pasują ciemne rolety w kolorze tych okien .Nie ma problemu jak zmieniam kolor ścian czy wystroju .Nie rzucają się w oczy i dobrze wyglądają wieczorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz ciemne okna to oczywiscie kolor okien lub parapetu nie sugeruj się kolorami ścian , b przecież je przemalujesz kiedyś a jak masz okna( futryny ) białe to bierz pod kolor podłogi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Oliego
rolety np.jasny beż z brązowymi liśćmi, lub ecru z zielonymi kwiatkami czy jakimś wzorkiem,ale myśle że takie jaskrawo zielone by też pasowały zależy jakie dodatki jeszcze chcesz mieć czy bardziej w starym stylu wtedy bardziej olivkowe a w nowszym bardziej jaskrawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę dwie możliwości: 1-wybierasz rolety w stonowanych kolorze kierując się kolorem ścian 2-wybierasz rolety pod kolor dodatków w pokoju, czyli stawiasz na żywy, energiczny kolor. Osobiście wybrałabym: beż, żółty, pomarańczowy lub zielony kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, że neutralne kolory jak ecru czy beż będą pasować idealnie. fajnie rozświetli też pomieszczenie fajny odcień żółtego - oczywiście pod warunkiem, że nie musisz chronić pomieszczenia przed słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyDada
Masz dwie opcje - albo rolety powinny być stonowane, czyli w grę wchodzi beż i ecru, albo będą mocnym akcentem, który ożywi całość - np. w kolorze musztardowym (ale takim ładnym musztardowym), może nawet stonowany pomarańcz :) Widziałam podobne rozwiązania w galerii na n-design.pl, tam jest sporo zdjęć gotowych wnętrz i zawsze można się czymś zainspirować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jaki chcemy uzyskac efekt zależy do czego chemy dobrac kolor do koloru scian mebli najbardziej uniwersalne sa kolory beżowy piaskowy.coraz modniejsze staja się rolety dzień noc poszukaj na necie na pewno cos znajdziesz a jak będziesz chciała kupic to radze poszukać producenta rolet który zrobi ci je na wymiar okna wtedy będą pasowały jak dobrze skrojony garnitur tu masz fajne propozycje http://www.dom-partner.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znalazłam inspiracje na galeriach na zdieciach można zobaczyć dość ciekawe rozwiązania i zgadzam się że fajne sa rolety dzień noc. np. takie http://slaskie-rolety.bloog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Moim zdaniem do Twojego pokoju najbardziej będą pasowały rolety w kolorze ecru albo beżowym. Oliwkowe moim zdaniem odpadają bo kolor jest trochę za ciemny a rolety powinny być jasne (tak przynajmniej uważam) :) Bardzo fajne rolety rzymskie widziałam niedawno na http://www.rolsun.pl/ wybór jest bardzo duży i ceny atrakcyjne. Mnie niedługo czeka urządzanie nowego mieszkania i rolety też będę musiała kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×