Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość snilo mi sie dzisiaj

Zaczął mi się podobać dziwny typ facetów

Polecane posty

a ja nigdy nie zwracalam uwagi na lovelasow, zawsze odkad tylko pamietam wybieralam typ tatusiowaty, facetow starszych doswiadczonych, itd, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snilo mi sie dzisiaj
Numero duo, nie przejmuj się gatunkiem, bo Travolta miał tam prawdziwie krwistą męską rolę! Powiem Ci, że problem imprezowej nieprzystawalności przerobiłam na tyle wcześnie, by np. lata studenckie spędzić w taki sposób, jaki mi odpowiadał, nie przejmując się wyobrażeniami innych na temat tego, jak powinna wyglądać dobra zabawa. Pisząc o szaleńczej młodości, miałam na myśli te nieodżałowane czasy, kiedy nic nie ograniczało późnego powrotu do domu, miało się mnóstwo czasu na głupoty, spotkania ze znajomymi itd. Teraz na nic nie mam czasu, dawne przyjaźnie wiszą na włosku, bo wszyscy się porozjeżdżali, a mnie generalnie osacza nudna codzienność, oszczędzanie, dom i tego typu rozrywki :P A co do rzekomej stabilizacji - mnie tego nie musisz mówić, ale to już inna historia. Ano --> cieszę się, że podzielasz moje dziwaczne upodobania :D Co do Juliana Assange, to specjalnie wybrałam takie w miarę lekkostrawne zdjęcie. Zobacz sobie te i wydaj swój osąd ;) http://www.uncoverage.net/wp-content/uploads/2010/07/julian_assange_250px.jpg http://craphound.com/images/julian_assange.jpg Swoją drogą mimo dość niewydarzonego wyglądu facet podobno ma kilkanaścioro dzieci na różnych kontynentach, więc chyba nie tylko ja ulegam jego "czarowi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjjjddd
Obleśni są ci goście na zdjęciach. :o Ale każdy potwór znajdzie swoja amatorkę. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano.
no na ty,m drugim foto :D moze niefotogeniczny ale elektryczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snilo mi sie dzisiaj
buahaha ano, dobrze ujęte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkyyyyyyyyyyyyy
Mi na szczęście podobają się i podniecają mnie akurat ci uważani powszechnie za atrakcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rus1
Właśnie ten stary na pierwszym zdjęciu wygląda na pedałka i paniczyka nawet bardziej niż Jacyków. :o A pipką to ty jesteś jak uważasz tego faceta z seksownego, a dbanie o siebie za niemęskie. Facet ma być silny, wysportowany i męski, a nie takie byle co co myśli, że jak nic nie robi ze sobą to jest prawdziwym facetem. Jak mężczyzna jest zadbany to akurat bardzo dobrze, prawdziwemu mężczyźnie nawet kosmetyczka uroku nie odbierze. Zaniedbani faceci mogą sobie myśleć, że dzięki swojemu zaniedbaniu są męscy, a właśnie nie. Lubię jak facet pachnie dobrymi perfumami i dba o swoje ciało, a nie śmierdzący gość z wielkim brzuchem. Kłaki jak są wygolone to też wielki plus. Ja chcę człowieka, a nie małpę. Jak bym chciała lizać włosy to mogę polizać swojego psa po grzbiecie. Ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snilo mi sie dzisiaj
Perwersjo, to normalni faceci, ale tacy nieco podtatusiali albo gejowaci właśnie, co stawianie ich w roli obiektu seksualnego czyni nieco perwersyjnym, żeby nie powiedzieć - obleśnym, chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O gustach się nie dyskutuje. Obleśny jest dla mnie ktoś kto jest brudny, niechlujnie ubrany, ma tłuste włosy, zepsute zęby itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snilo mi sie dzisiaj
No jasne, nie sposób się nie zgodzić, że taka osoba jest z automatu obleśna. A mi się właśnie zebrało na dyskusję o gustach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rus1 Żadnego faceta nie uważam za seksownego bo nie jestem gejem. Jak dla ciebie dbanie o siebie= siedzenie u kosmetyczki, fryzjera, w solarium to nie mam pytań... Nie mam grama zbędnego tłuszczu, nigdy nie bylem u kosmetyczki, nie ubieram się według aktualnych trendów, nie chodzę na imprezy, balety itp i mam sporo kłaków. Uważasz jestem niemęski albo obleśny? Bardzo dobrze! Chociaż będziesz się trzymać z daleka. A męskie pipy będą nadal męskimi pipami i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia szatynka
snilo mi sie dzisiaj - może dlatego śni Ci się Julian Assange, bo jest ucieleśnieniem inteligencji, odwagi i męskości :D Mnie tacy faceci kręcą, a ostatnio nawet ten Assange :D Uważam, że przystojniak z niego i do tego jest taki wysoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×