Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelon

psychiatra dziecięcy łodź

Polecane posty

Gość kamelon

Moje 3-letnie dziecko nie radzi sobie z emocjami, urządza histerie trwające nawet 1,5h. Pediatra dał nam nr do poradni gdzie jak sie okazalo niestety nie przujmuje psychiatra dziecięcy. Te poradnie ktore my wyszukalismy albo rowniez nie przyjmują dzici, albo takich małych dzieci jak nasz synek. może ktoś zna poradnie do której moglibysmy sie udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelon
psychiatra, psycholog co za różnica...Ktokolwiek...ja juz walcze z tym tak dlugo....a jest coraz gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-ma...
jest różnica i to znacząca! A taki problem to co najwyżej dla psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
No wiesz, miedzy psychologiem, a psychiatra jest OGROMNA roznica... Chyba jednak najpierw sama powinnas sie zorientowac jaka i pogadac z jakas kompetenta osoba na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest różnica. psychiatra to ci tablety przepisze i tyle a psycholog pogada, zrozumie (albo spróbuje) i zaproponuje inne rozwiązanie :) sprawdź na stronie www.znanylekarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki pisze...
autorko, jak widzisz kafeteryjne mamuski za dyche wiedza lepiej niz Ty,lekarz Twojego dziecka...:O szkoda gadac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
do autorki pisze... - zrozum, takich malenkich dzieci jak 3 latki nie wysyla sie zwykle do psychiatry, bo psychiatra to lekarz!! Psycholog to zupelnie co innego, pracuje na innych zasadach i raczej on jest w stanie pomoc takim maluszkom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelon
tak widze...byłam juz jak napisalam (a co niektorzy chyb a nie doczytali) u pediatry...a dla mnie to żadna różnica...po prostu chcę żeby ktoś nam pomogl bo dla nas jest to męczące a dla dziecka tymbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
kamelon - ja bym na twoim miejscu naprawde sprobowala najpierw poradzic sie psychologa. Skad jestes? Jak wpiszesz w google psycholog dzieciecy i miasto, z ktorego jestes to pewnie cos znajdziesz. Ja by sie bala isc od razu do psychiatry wiedzac, ze lekarz jak to lekarz na wszystko do razy wali tablety, a moze w przypadku twojego dziecka wcale nie jest to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ale ten pediatra chyba niezbyt dobrze cię pokierował, skoro nawet złą placówkę polecał. ja bym nie próbowała z psychiatrą! po co malucha szprycować psychotropami, wierz mi to nic przyjemnego dla dorosłego a co tu o dziecku mówić. chodzi nie o to żeby go otumanić, zagłuszyć jego lęki, problemy ale o to zeby dowiedzieć się jaka jest ich przyczyna, i co zrobić żeby one ustąpiły (bez leków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelon
juz znalazlam psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwłaszcza że histerie u 3-latka to zjawisko normalne. może nie w każdym nasileniu, ale normalne. nie neguję potrzeby udania się do specjalisty, jedynie podpowiadam co sama bym zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 19 miesiecznego synka
Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udaj się z dzieckiem do najbliższej poradnii psychologiczno-pedagogicznej tam Wam pomogą, pokierują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić poradnię Sensitiva przy Wróblewskiego w Łodzi. Mają świetnych fachowców z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Warto zajrzeć na ich stronę internetową - www.sensitiva.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no kobietki, dajcie spokoj! Tlumaczycie grzecznie Autorce co powinna zrobic, do kogo sie udac, a ona zamiast podziekowac za info to strzela focha. Kopnęła bym babe z chęcią w tyłek, albo nie, w głowę, moze by zmadrzala. A do psychiatry powinna sie sama udac, a nie ciagac tam swoje malenstwo. Ludzie kochani, skoro kobieta nie widzi elementarnej roznicy miedzy psychiatra a psychologiem to o czym tu w ogole z nia rozmawiac. Nie dziwie sie dziecku, ze histeryzuje, zyjac z taka kobieta pod jednym dachem. Moze jestes z tych, dla ktorych jedyna sluszna metoda wychowawcza sa klapsy? Oj, szkoda mi tego dzieciątka! Przepraszam Was, pozostale Mamy za ten hejt, ale po prostu wyjatkowo wkurzają mnie - zeby nie napisac dosadniej -takie ciasne umysly jak ta kobieta. Mowisz, tlumaczysz.. - a ta swoje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela201
Jeśli naprawdę obawiasz się, że to poważniejszy problem to koniecznie wybierz się do specjalistów. Bardzo dobrym miejscem może być centrum psychologiczno-pedagogiczne Futurum. Poczytaj o nich więcej: http://centrum-futurum.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMa1a
W sieci można znaleźć sporo ofert tego typu https://psychoterapiacotam.pl/dla-kogo/psychiatra-dzieciecy/ i wydaje mi się, że trzeba po prostu kilka sprawdzić. Opinie. Pierwszy kontakt to informacje, które pokazują sporo o specjaliście, który ma się opiekować dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę polecić znakomitą Panią doktor jaką jest doktor Frątczak z MedArt w Łodzi. To świetna specjalistka z którą można rzeczowo i miło porozmawiać. Spokojnie wysłucha i doradzi a na koniec przepisze leki. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8080
Czy ktoś z Was uczestniczył w terapii psychologicznej z dzieckiem w Centrum Futurum w Łodzi? Jakie macie opinie o tym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania97676
W większych miastach jest wielu psychologów, w Łodzi także, ale niewielu ma odpowiednie podejście do dzieci. Sprawdźcie w PsychoMedic https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/ - mają co najmniej kilku dobrych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaNikoli

Jeżeli wciąż szukacie, przejdżcie się do Psychomedic na Kościuszki.

Psychiatrą jest kobieta zdobywająca doświadczenie za granicą.

Psychologa dziecięcego też mają, choć nie korzystałam. 

:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A jak się nazywa? W Psychomedice jest wielu lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejka

Psychomedic to jedna z lepszych klinik, masz tam wielu specjalistów, w tym z doświadczeniem w terapii dzieci z różnymi zaburzeniami czy autyzmem/Aspergerem. Koniecznie z nimi się skontaktuj, szybka diagnoza to skuteczne leczenie w szybszym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×