Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facetow

Jak i kiedy mezatki zdradzaja

Polecane posty

Gość xarturos
Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie www.xarturos.net.pl są to ( afrodyzjaki, suplementy diety, feromony itp...) warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian29
Każdemu się czasem zdarzy zdrada... pozostaje kwestia tylko tego jeszcze co kto rozumie przez zdradę! Drodzy Panowie czy np pisanie z pieknymi Paniami np z http://chattergoddess.com/girls.html uznalibyście za zdradę? Bo ja nie. Każdemu się przecież coś troszkę od życia należy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupa blada
Moj maz masturbuje sie mna raz w miesiacu tak tak moi kochani wsadza ( kiedys wpychal na sile bo bylam sucha ale teraz kupil lubrykat ) porusza 2 min i final.gra wstepna,pieszczoty - szkoda czasu, zabawa szalenstwo eksperymentowanie a na cholere sobie zycie utrudniac .p*****a ulzy sobie szybko a potem zapyta czy rachunek za prad zaplacilam. Dlatego wlasnie kobiety zdradzaja. Co do nawijania makaronu na uszy- tacy fajansiarze dostaja odemnie srodkowy palec po 5 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nie trzeba czuć się nie aktrakcyjnym ani nie wiem co. Jest chęć i koniec. Ja po prostu poznałam kogoś przypadkiem i byliśmy długo przyjaciółmi. Aż w końcu sie pykło ;) a małżeństwo mam bardzo udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde to zaczelam meza zdradzac jak coraz mniej zwracal uwage na mnie i w lozku coraz zimniejszy byl i zmeczony.A juz calkowicie to zaczelam odczuwac jak przesiadl sie na TIRy i zaczal do hiszpani albo do angli. jezdzic Czami i dwa tygodnie go niewidzialam to znalazlam sobie faceta ktory mial mieszkanie i byl wolny przystojny to obowiazek,moja sytuacja mu nie przeszkadzala to jak mnie pierwszy raz do siebie zaprosil,a bylo to w sobote po poludniu to do niedzieli do wieczora z nim bylam az mi sie wychodzic nie chcialo,zaszalalam z nim ile tylko mialam sily nawet i trocheprocentowa sie lala a przez cala noc tyle razy we mnie swojego kutasa ladowal ze az czasami cale cialo drzalo,ale czulam sie super,a dopiero po obiedzie jak nabral mocy to poczulam na jakiego ogra trafilam, Przed rozstaniem o wszystkim mowilismy i ze dalej w wolnych chwiach sotykac sie bedziemy, Powiedzialam mu ze mi szkoda zostawic dla innej taka pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena38
Większość zdradzających kobiet to typowe szmaty, które mają męża dla wygody albo są z nim ze strachu przed samotnością. Taki puste tłuki zawsze sobie wymyślą jakiś pretekst do zeszmacenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam rok po slubie jak zdecydowal wyjechac za granice do pracy,i nie pomogly moje prosby,gdy pierwszy raz po pol roku przyjechal prosilam zostaj nie posluchal i znow pojechal. Juz nie wiem jak to sie stalo ze poznalam faceta na poczatku nie byl interesujacy ale po paru spotkaniach gdy go na kawe zaprosilam i podczas pieszczot gdy go za krocze zlapalam to juz mu nie podarowalam bo po paru minutach juz calego w sobie mialam i przez pare lat sie z nim spotykalam dopoki moj na stale nie wrocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja jestem z Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma zdradzających mężatek?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eech tam..ale ja chce by zdradzała , puszczała się CHCE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puszczać to sie może kochanka:) btw:) szukam 30+ mężatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L C
Oskar za " mąż masturbuje się mną"!!! Pod resztą tekstu podpisuję się obiema rękami i domyślam się,że słyszałaś na rzęsach by ożywić Wasze współżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 30plusik
Po 30stce kobiety wariują i szukaja ostrego rznięcia. Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze tak:) ale po 30 jeszcze bardziej "wariują" niz faceci:) jest tu jakaś chętna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 30plusik
Przeciez piszę. dodam,że hormony buzują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jedna 30plusik :) a masz kochanka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 30plusik
Kto mnie o to pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jedna co ma kochanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooooooo ciekawy temat:) to ilu facetów miałyście dziewczyny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 30plusik
Nie mam kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam i sie nakręcam:) te strojenia sie ;) wyjścia dobrze ze mam kolezanki które mnie kryją, mąż nie wie ale muszę bardzo uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 30plusik
Mnie sie jeden gośc podoba,Wysoki dobrze zbudowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to bierz go:) pisałam co do pracy i Cie nie widziałam. kreci sie gość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pracy go masz? przystojniaka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 30plusik
nie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×