Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiunia252

Praca dorywcza,dodatkowa

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie;) Chcę wam przedstawić sposób na zarobek który nie wymaga od nas żadnego wysiłku: 20 dollars 2 surf jest jednym z popularnych w świecie cashbarrem, jednak wyróżnia się tym, że jest wypłacalny i oferuje większe możliwości zarabiania od pozostałych.Z tego względu zdobywa coraz to więcej zainteresowanych.Obecnie jest zarejestrowanych okolo 180 tys użytkowników, których wciąż stale przybywa. 20 dollars 2 surf jest małym paskiem na monitorze komputera, w którym wyświetlają się reklamy.Można go dowolnie przesuwać lub wyłączyć gdyby w którymś momencie przeszkadzał.Zapewniam jednak, że szybko można przyzwyczaić się do tego niewielkiego paseczka i nie przeszkadza nawet w oglądaniu filmu, tym bardziej, że jego obecność na monitorze pozwala na zarabianie pieniędzy.Zarabiamy tu w najbardziej prosty sposób, ponieważ niczego nie musimy robić poza normalnym jak zawsze korzystaniem z komputera podłączonego do internetu. Płacone mamy za oglądanie reklam, na które wcale nie musimy patrzeć; wystarczy, że pasek jest włączony.Nie musimy w nic klikać, nasza poczta nie zostanie zasypana wiadomościami, które trzeba otwierać by cokolwiek zarobić. Gdy pasek jest włączony i korzystamy z komputera - naliczane są punkty.Pasek "wyczuwa" naszą obecność przy komputerze (klikanie, ruchy kursora).Punkty z początkiem następnego miesiąca zamieniane są na dolary.Jeśli mamy już 20 dolarów, to możemy wypłacić.Niezbędne jest posiadanie konta Pay Pal, którego utworzenie jest bardzo proste i nie musimy robić tego od razu, można dopiero przed pierwszą wypłatą.20 dolarów jest to minimalna kwota do wypłaty(mniej nie można).Nie jest to jednak wszystko co możemy tu zarobić. W 20 dollars 2 surf istnieje bardzo rozbudowany system poleconych, bo posiada aż 10 poziomów. Spróbuje wam to wyjaśnić na przykładzie: Jeżeli wy zaprosicie 5 osób by zarejestrowało sie z waszego reflinku a te 5 osób natepne 5. To ilośc Twoich poleconych bedzie wynosić nie 5 a 25 osób. Dlaczego? PONIEWAŻ POLECENI TWOICH POLECONYCH SĄ TWOIMI POLECONYMI. Korzystne prawda? tak więc posiadając 25 osób to dopiero 2 poziom z 10. Więc sobie policz ile ich możęsz mieć na 10 poziomie... Miesięcznie z samego włączonego surfbara możemy maksymalnie uzbierać 1$ + różne gry w 20 dollars 2 surf np: ( Na karzdą grę codziennie dostajesz kredyt) Bingo Surf - klasyczne bingo. Musisz trafić liczby pionowo żeby coś wygrać. WheelSurf - tzw. ruletka. Tam gdzie się zatrzyma strzałka to wygrywasz. BONUS: Clicks Bonus - wybierasz stronę i klikasz. Po upływie 30s dostajesz 10 pkt. Surfer Bonus - Wejdź w zakładkę, a zobaczysz obrazek. Jeśli coś takiego pokaże Ci sie na banerze kliknij. Możesz dostać 1-1000 pkt. Więc dodatkowo daje to ejsczcze jakies 1500 miesiacznie czyli razem 11500 na miesiąc= ponad 1$ Hmm mało nieprawdaż? ale policzmy teraz tak: Przypuśćmy że masz 10 poleconych i każdy z nich w miesiącu zarobi 10 000 pkt. Więc 10 osób * 10 000= 100 000. 10 procent z tej sumy to 10 000 czyli około 1 dolar z refków + dolar który sam uzbierasz mając 10 000 co daje ponad 2 dolary na miesiac Mając 100 poleconych to jeżeli każdy z refków uzbiera 10 000 * 100 osob to jest 1000000 pkt. 10% z tej sumy to 100 000 czyli jakieś 12 dolarów na miesiąc + 1$ Twoj czyli 13 $ Przy tysiacu poleconych na miesiąc wychodzi: 120$ 1$ to około 3 zł więc 120*3= 360 zł Hmm ładne kieszonkowe;) Oto czysty link do rejestracji: pl.20dollars2surf.com/ a to mój reflink: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=275224 Nie namawiam lecz proszę o rejestracje z mojego reflinku. Nic przy tym nie tracicie, a ja dzięki wam dostane 10% uzbieranych waszych punktów. Poza tym każdy kto się rejestruje, zostaje czyimś poleconym, jest coś takiego jak Sponsor Vip, i wtedy ktoś inny zbiera punkty, ale tym kimś mogę być ja. http://adf.ly/rJU8 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika27.....27
a pieniążki są wypłacane odrazu czy trzeba pod to konto zwerbować X osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijedengostek
na tej stronie znajdują się rzetelne informacje i forum. zapisując się z zamieszczonych tam linków zarobisz więcej np. za sam zapis: www.pofachu.bnx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie najlepiej opłaca się wypełniać ankiety i zarabiać na 2 portalach, które podaję poniżej. wg mnie najlepsze polskie strony to: 1. OPINIE - płatne ankiety Nagrody: przelew na konto bankowe, Paypal albo doładowania telefonu. http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76290660 2. ARIADNA –płatne ankiety Nagrody: mnóstwo w katalogu do wyboru - od drobiazgów typu ładny długopis firmowy, który łatwo zdobyć po kosmetyki, artykuły agd i elektroniczne i inne gadżety. http://panelariadna.pl/register?ref=988388196

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×