Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Ja my mamy dzisiaj pierwszy wieczór/noc bez Szymka! Szymuś jest u babci a my...hmm.. no właśnie, nie wiem co ze sobą zrobić ;) Poza tym cały dzień dzisiaj biegaliśmy za tematem chrzcin Szymka i naszego ślubu przy okazji :) Mało czasu mamy bo to już 14.07 a tydzień temu to załatwiliśmy :) Szybcy jesteśmy ;) Udało się na razie wybrać obrączki - będą tytanowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) mam pytanko - dajecie maluchom serki homogenizowane? ale takie zwykłe dla nas a nie specjalne dla maluszków :P w ogóle Julka to głodomor że szok... jeśli patrzac na miarkę słoikowa to na obiad zjada 2,5 DUŻEGO słoiczka,,, :D plus chleb,biszkopty,owoce,jogurty,serki w miedzyczasie,,, powoli tez cos dopija z butelki,ale nieduzo. ogólnie pochłania jak odkurzacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama babelkow
Hej my walczymy z oskrzelami a pogoda nam nie pomaga.Wczoraj mały miał pogorszenie bo jest gorąco i sucho musiał dostać sterydy niestety ale dziś już super,oby tak dalej,Kellyj my też mamy tytułowe obraczki ale mój M wymyślił grawer więc są nietypowe bo całe dookoła(na zewnątrz) są z napisem zresztą ta obrazka to też mój pierścionek zareczynowy bo nie noszę na dłoniach biżuterii więc dobrze wybral bo mam 2w1;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama babelkow
Cholerny telefon wrrrrr TYTANOWE* miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny moja mała nie je jeszcze serków homo bo niby jest uczulona na mleko(jest na pepti) ale teraz po niedzieli mamy przyjsc na kontrole i bedziemy znowu zmieniać na normalne mm w nocy straszna ulewa z burzą takiego czegoś nie widziałam jak żyje zalało nam salon masakra jakaś mam nadzieje że pzu uzna nam zalanie... kelly gratuluje ślubu troche macie mało czaso na załatwianie..powodzenia ze wszystkim mamo babelków jeszcze raz zdrówka dla Jeremka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bambusikk chodzi ci o te jany ? Młoda czasami od czasu do czasu dostaje . Moja obiady je takie jak my czyli ziemniaczki, jakąś surówke czy buraczki( łagodne własnej roboty ) potrafi zjeść taką cała miseczke wszyscy sie zastanawiają gdzie ona to mieści jak jest koniec to płacze że, nie ma wiecej :) no ale nie przesadzajmy . Jak dopije piciem jest już ok brzusio najedzony. Bardzo dużo teraz pije bo upały takie . Byliśmy na festynie brat dla ali złowił nagrode taki fajny bebenek , bardzo ala sie z niego cieszyła :)dałam spróbować fasolki zielonej nie złe wiaterki miała :) nie ma problemu ani z kupa ani z prutaniem . i uwaga zaczęła dzisiaj ala, ala ala mówić :D a tak da da mówi . ala zaczęła pierwsze próby wstawania super jej to wychodzi . Zaczęła tak raczkować że nic jej już nie jest straszne . Bardzo lubi siedzieć na dworze na trawce na kocyku. Jak wieszam pranie to mi ucieka z koca i w trawce buszuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :D co tam slychac u was i u maluszkow ?? my w końcu kupilismy Julce fotelik,,,ale inny niż planowaliśmy - mała jest drobna i postanowilismy kupić taki z przedziału 9-18kg a nie jak wcześniej 9-36kg ... Mimo iż mala nie ma jeszcze 9kg to juz w nim jeździ,bo w nosidełku już sie nie miesciła na długość...i było jej niewygodnie. Niby daleko nie jezdzimy z nią póki co,ale zawsze jej wygodniej a naprawdę dużo nie brakuje jej do niego... I ja ją mogę widzieć w górnym lusterku i ona widzi drogę i w ogóle wszyscy zadowoleni :D Poza tym dostała teraz w prezencie chodzik i jak na początku nie byłam ich zwolenniczką tak teraz jestem zadowolona - mała szaleje w nim po pokoju.. i fajnie podskakuje i ogólnie jeden wielki zaciesz :D nie siedzi w nim długo ale jest dobrze. No i jest on ze ściaganym panelem - potem jest stoliczek do jedzenia... także jemy wygodniej niż w lezaczku :D Wczoraj też kapała sie w baseniku pierwszy raz- potem może wrzucę jakies zdjątka na pocztę. ale miała zabawe :P a my razem z nią... no a w nocy u was tez tak szalała burza ??? u nas to ogien na niebie był. wrrrr.... na szczescie Julka spala... dzis odpoczywamy w domku po wczorajszych szalenstwach i upale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie:) ale ciszaaaa.... U nas ostatnio ciężkie dni Bori w ogóle nie chce spac,10 min drzemka w dzien i w nocy wystarcza na zregenrowanie sił;/ masakra jakas poporostu nie wiem czy przez te upały czy co???!!! co do serków mały dostał na spróbe kieds homogenizowany i wiejski ,ale jakos nie bardzo mu podeszło wiec na razie dostaje nestle albo babydream te dla dzieci... Bori jest na etapie chodzenia wokół stołu i wzdłuz kanapy,nie moge go spuscic z oka bo robi oczywiscie wszystko czego robic nie pwinien,złamał nam kwiata a zostawiłam go dołownie na chwile wracam a kwiat wyrwany lezy na ziemi;/w kojcu posiedzi owszem,ale tylko chwile a potem jest taki krzyk ze nie mam serca i go biore...jak go zostawie na puzlach i wyjde np do wc albo do kuchni to chwila moment juz jest przy mnie... Mamo babelkow jak Jeremek?? Mamusie z Poznania i okolic kiedys organizujemy jakies spotkanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) no najlepiej zeby to byl weekend wiecie :) ja jeszcze mam stracha po poznaniu jezdzic :p :) ale ostatnio byłam w szitalu miejskim im.J.Strusia i jakoś dojechałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też była taka burza tak zaczęło padać do tego grad dość duży . Nawałnica jak nie wiem. Ta trzaskało że, mi sie w domu podłoga zatrzęsła . Nie mówiąc o oknie . Mała też przespała cała noc , o dziwo starszy syn też sie nie obudził . Ja tylko trzęsłam gaciami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas tez burza była w nocy. Poza tym to mała zaczeła wstawac w łóżeczku niestety. Nadal nie mamy zębów i sie męczymy w dzień i w nocy;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie prosze
dziewczyny, mam pytanie do Was: czy ktorejs dzieciaczek jeszcze sam nie siada? moja skonczyla wlasnie 8 m-cy i sama nie siada co mnie troche zaczyna martwic :( raczkowac tez nie raczkuje, poki co pelza tylko. Trzymana za raczki podciaga sie do siadania ale sama nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie prosze
dodam jeszcze, ze mala nie przewraca sie z brzuszka na plecy :) z plecow na brzuszek nie ma problemu, sprawnie jej to idzie ale odwrotnie za nic nie chce sie odwrocic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz troche się w tym orientuje bo mała rechabilitowałam, więc mysle ze tragedi nie ma ze jeszcze nie siedzi. A jest radosne dziecko kontaktowe żywe? bo jak tak to oki. A JAK MASZ WATPLIWOŚCI TO WYBIER SIE DO JAKIEGOS REHABILATANTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie prosze
Honia, dziekuje za odp. tak, mala jest bardzo radosna i ogolnie mowiac wciaz jest w ruchu :D rece i nogi to jej non stop "chodza" mam nadzieje, ze wszystko jest ok, jak mnie cos zaniepokoi to udam sie do lekarza. jeszcze raz dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek też sam nie siada i nie kwapi się do raczkowania ale uważam że po prostu się boi, ogólnie jest mocno ostrożnym dzieckiem, jeszcze ani razu mi nie spadł czy też nie wykonał żadnego zaskakującego wymyku czy ruchu :) Poza tym jest bardzo żywy, cały czas macha nogami, kopie piłę nawet :) Jest bardzo kontaktowym dzieckiem do tego świetnie ogarnia zabawki dla rocznych dzieci i jestem już na 90% przekonana, że nie będzie u nas etapu raczkowania tylko od razu przejdziemy do chodzenia. Ze mną było tak samo. Córka mojej koleżanki właśnie zaczęła raczkować - ma 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie prosze
kelly, a jak jest u Was z jaZDA W WOZKU? W SPACEROWCE SIEDZI, CZY WOZISZ GO NA LEZACO? JA POKI CO ALBO NA LEZACO, ALBO POLLEZACO ALE MALA CZASEM CHCE SIE PODNIESC, WIEC JA SADZAM NA CHWILE ALE ONA WTEDY NA BOK "LECI.PRZEPRASZAM ZA CAPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zostanę mamą w październiku. Jestem przy wyborze wózka dla dziecka. W związku z tym, że rodziłyście w tamtym roku w podobnym terminie to chciałam Was prosić o radę. Jaki wózek - gondolę polecacie na zimę? Do ilu miesięcy woziłyście swoje maluchy w gondoli? Czy któraś z Was miała problemy z za małą gondolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre dzieci omijaja pewne etapy rozwoju np nie obracja sie , nie raczkuja tylko od razu wstaja na nózki,tak mówił mi lekarz kiedys...ale zawsze przeciez mozna to skonsultowac dla pewnosci... U nas ruchowo Bori rozwija sie bardzo szybko tak mi sie przynajmniej wydaje,mam znajoma która ma córeczke 3 dni starsza od mojego i jak sie spotykamy to widac sraszna róznice ona od niedawna siedzia mój mały juz chodzi wokół stołu...znowu ta mała mówi tata i mama a Bori nic takze kazde dziecko rozwija sie inaczej i w swoim tempie ... Ja miałam wózek gti http://www.dobramama.pl/pokaz/152826/Wozek_gti/1/1 Jak na zime sprawdził sie super,koła pompowane,skrętne,gondola duze,głeboka,synek jezdził w niej do kwietnia i miesciłby sie w niej jeszcze dłuzej ale był zbyt ciekawski i przesiedlismy sie w spacerówke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam x-lander xa i jest super tylko moze gondloa zbyt mała, Maja jeździła w niej do prawie połowy kwietnia a potem w spacerówce ale jeszcze sie mieściła w gondoli ale już był płacz bo nic nie widziała.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem oczywiście bardzo za spotkaniem i chyba też w weekend, bo wówczas mąż by został z Hubertem, bo targać dwójkę, to już cała wyprawa :D A jak planujecie urlopy? Bo nas w ten weekend nie ma, bo wyjeżdzam z maluchami do rodziców do Torunia, a póżniej nie ma nas na początku sierpnia... więc pozostałe weekendy jak najbardziej nam pasują... No i jeszcze jakieś miejsce trzeba by odpowiednie znaleźć :D Może jakieś propozycje? Zośka sama nie siada, za to bardzo dobrze i pewnie siedzi. I nie wiem jak usiądzie, skoro nie lubi strasznie leżeć na brzuszku, bo jak dobrze pamiętam, to mój synek właśnie z tej pozycji się podnosił do pozycji siedzącej. O raczkowaniu nie ma mowy i chyba juz tak zostanie :) U nas to genetyczne :D Za to podtrzymywana pod paszki, kroki stawia, że hej :D No właśnie, co do Zośki, mamy już drugi zień gorączki, bez dodatkowych objawów, więc czekamy, bo albo to 3 dniówka albo ząbki, których jeszcze nie ma. Nie mniej jednak żal mi jej bardzo :( Co do wózków ja miałam x-lander xQ, Zośka pewnie jeszcze teraz by zmieściła się w gonodli na te swoje niecałe 7kg :D Ale ciekawość świata kazała nam się przerzucić w kwietniu w spacerówkę. Ale generalnie polecam! Nam jeszcze na razie wystarcza fotelik samochodowy 0-13kg, mam wrażenie, że dopiero teraz w nim jest Zosi wygodnie :D Przymierzałam ją do fotelika synka on ma taki 9-18, to jeszcze w nim "pływa", więc chwilowo zaoszczędzimy :D Pozdrawiamy cieplutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja julka tez nie siada sama... posadzona jeszcze sie kiwa tez :) za to raczkuje jak szalona i pelza i wariuje i w ogóle. narazie sie nie przejmuje :) ma czas. julka jest drobna wiec sie nie martwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek siedzi pewnie i to już od miesiąca. W wózku jeździ na siedząco trzymając rączki na pałąku i dokazując wokoło :) nawet wygląda zza wózka jak go coś zainteresuje a to miniemy. ja miałam Tako i o ile z gondoli byłam bardzo zadowolona to ze spacerówki już nie więc jeśli chcesz kupić 3-pajk to patrz na spacerówkę bo w niej się jednak dłużej jeździ jak w gondoli. Choć podobno jest tak że każdy potem zmienia spacerówkę na mniejszą :) i my też będziemy zmieniać. Właśnie się zastanawiam. Bardzo podobają mi się quinny zapp, piękne są... macie jakieś zdanie na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Ala siada sobie . Też zaczęła raczkować ale często siedzi sobie i sie bawi i potrafi tak godzine :) ja mam spacerówke x-lander xa i super sie sprawdza na 1 pietro wniose z alicja w srodku :p no właśnie gdzie? Fajnie by było na świeżym powietrzy gdzieś żeby bobaski pobuszować w trawce np mogly :) ach coś czuje że dzisiaj znowu burza będzie.karolcia daj znać ja będzie w poznaniu zdąże sie przygotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellyj... ten wózeczek ma moja koleżanka, nie pytałam jednak czy jest z niego zadowolona, ale po moich spostrzeżeniach zauważyłam, że strasznie ciężko nim manewrowała i jest to dość mała spacerówka, bo jej roczny synek (jest trochę pokaźny) był w nią mocno wciśnięty... mogę zapytać ja o opinie. Ja mam Peg Perego Plko Mini i to jest dopiero lekki wózeczek :D Ania23 LB... w Poznaniu na razie cisza, przynajmniej z mojej strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Wczoraj wieczorem kupiłam x-landera - używanego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny długo się nie odzywałam, ale idą nam ząbki i dziewczyny są strasznie marudne :( Hania ma już lewą górną dwójkę, ale jedynek jeszcze nie widać. Za to Zosi pojawiły się białe ślady górnych obu jedynek. Niestety ja będę musiała na jakiś czas zapomnieć o spacerach :( Wózek muszę oddać na gwarancję, a to wiadomo zawsze trwa około 2 tygodni. Oderwał się nap, który miał służyć do zdejmowania poszycia wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×