Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropki dwie ..

wychowanie przedszkolne - studia

Polecane posty

Gość kropki dwie ..

Witam. Czy ktoś mógłby opisać jak wyglądają zajęcia z muzyki ? nie gram na żadnym instrumencie i zastanawiam sie czy takie studia są dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja i ja i ja i jaaaaaaaaaaaa
u mnie na muzyce uczyliśmy się grać na cymbałkach...... i uczyliśmy się tańczyć tradycyjne tańce.... nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waarriiiiiusska
daruj sobie te studia bo pracy po nich nie ma ja skoncyzlam wiec wiem tez nie gralam na instumencie musialam sie uczyc na pianinie i dalam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropki dwie ..
dziekuje za odpowiedź. ja chciałam te studia skonczyc dla siebie- całe życie o nich marzyłam ale nie miałam nigdy odwagi bo zawsze bałam sie tej muzyki. na cymbałkach to jeszcze może bym dała rade ale pianino ? :-( Skonczyłam pedagogike opiekunczo-wychowawczą i po niej to nic nie można właściwie robic. tyle lat studiów i na nic. :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvfvfvvvv
no tak to jest jak czowiek bez sensu wybiera studia a po opiekunczej do swietlicy idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropki dwie ..
gdybym mogła pracować choć w świetlicy byłabym super zadowolona . tymczasem nawet tam pracy nie ma. wybrałam te studia bo lubie dzieci- szkoda tylko że na tych studiach uczyli wszystkiego tylko nie tego jak prowadzić zajęcia i zajmować sie dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafior...
trzeba otwożyć własną działalność, świetlicę lub punkt przedszkolny to mnustwo roboty ale niestety konieczność, właśnie kończe licencjat pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, w szkole pracy nie ma, przedszkola póki co są niedostępne dla wszystkich dzieci więc warto się zakręcić i coś zrobić, bo można nic nie robić i niczego nie mnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczkaaa
Nie idź na te studia. Ja też miałam marzenia, które szybko zweryfikowała rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×