Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem w 6 miesiacu

Jestem w 6mc i mam niedlugo wesele i komunie chcialabym ladnie wygladac ale

Polecane posty

Gość jestem w 6 miesiacu

niegdzie nie moge niczego ladnego znalezc a ceny sa powalajace. Znacie moze jakies sprawdzone sklepy internetowe z ladna odzieza ciazowa w ktorych wy kupowalyscie rzczy dla siebie??? Ktore mozecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz szczupłe nogi
? Jesli tak to mozesz przebierac w niezliczonej ilosci krotkich tunik. np. na allegro. Do tego baletki albo buty na malej koturnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 6 miesiacu
nogi sa takie sobie :( i jeszcze na dodatek mi puchna . szukam tunik z naturalnego materialu, swetra bo komunie mam 1 maja wiec moze byc chlodno do tego bluzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz szczupłe nogi
no to ci wspolczuje z tymi nogami. Bo ja mialam to samo. Pod koniec w upaly pasowaly na mnie tylko 1 klapki. I tez mi wypadlo wesele........Bylam w sukience maxi hippe z h&m do tego klapki. ale zostalam tylko chwileczke a potem pojechalismy do domu. No wiec moze cos dlugiego? W maju mogą byc juz upały i jak spuchniesz jeszcze bardziej to moze byc problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 6 miesiacu
planuje kupic te spodnie ale nosze rozm 44 i dlugosc nogawek od kroku 84cm a tu wymiary sa podane tylko w rozm 42 i wynosi on tylko 80sm wiec nie wiem czy nie bede w nich wygladac jakbym miala wode w piwnicy . I do tego dostpny jest tylko kolor antracytowy :O jaki to jest kolor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz szczupłe nogi
to jest szary kolor mniej wiecej. zapomnialas wkleic link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz bym wolala
dodac troche kasy i kupic jakas sukienke dlugą do kostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się dołączę
popieram powyższe kup sukienkę w stylu Angelina Jolie w ciąży, eksponuje biust, ładnie opina brzuszek, zasłania nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM W 6 MIESIACU
ale jak ja bede wygladala w sukience do kostek na komunii ? :O Jestem wysoka dziewczyna mam 175cm i w takich kreacjach do kostek wygladam jak kopa siana. dajcie linka z ta angelina w sukience do kostek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×