Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemowajka

Doradzicie mi w sprawie doboru ćwiczeń?

Polecane posty

Gość niemowajka

Sprawa jest taka, że potrzebuję ćwiczeń, które ujędrnia moje ciało, podniosa pośladki, spłaszczą brzuch. Jednocześnie nie chcę schudnąć bo już jestem bardzo szczupła. Jedyne co chce zgubić to właśnie brzuch, ale w żadnym wypadku nie chcę stracić ani centymetra z obwodu bioder. Teraz są idealne i nie chcę żeby sie zmniejszyły :( Muszę również podnieść pośladki bo coraz bardziej mi sie wydłużają :O a jak patrzyłam na jakies tam ćwiczenia to jak były na posladki to jednocześnie od razu na biodra :O Problem mam też z udami, chcę ujędrnić, ale nie chcę żeby schudły. Już i tak są za chude. Są w ogóle jakieś ćwiczenia spełniające te warunki? Błagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemowajka
A i jeszcze co do pupy, również nie chcę zadnego chudnięcia. Tylko podnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaukunka
Wszelkie ćwiczenia na masę na siłowni z dużymi ciężarami plus odpowiednia do tego dieta. Idź na forum SFD albo kulturystyka to znajdziesz co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemowajka
Czyli tylko silownia wchodzi w grę? No dobra zajżę na te fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może 6 Weidera? ja nie byłam konsekwentna, ale ponoć działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dskjhdkgjhfdg
Skoro odstaje Ci brzuch i otluszczaja sie posladki, to znaczy, ze nie jestes bardzo chuda... Nie ma cwiczen, ktore spalaja tluszcz z wybranych czesci ciala, pewnie juz to bylo napisane mnostwo razy. Proponuje ogolny trening silowy na wyrobienie nieco miesni i pozbycie sie nadmiaru tkanki tluszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemowajka
Zajżałam tu jeszcze. Ewe405 6 Weidera fajna, ale tylko to tylko na brzuch. Ja potrzebuje jeszcze takich ogólnych ćwiczeń ujędrniających na całe ciało :) Jestem chuda. Warzę 53 kg przy 170cm wzrostu. Pośladki mi się nie otłuszczają tylko wydłyżają, wsensie, opadają, tracą jędroność. Są właśnie takie długie a bardziej płaskie. Jak je zbiorę do kupy na taka wysokość jak były to są cały czas tej samej wielkości. Cholera ja nie mogę się pozbyć tkanki tłuszczowej z całego ciała, bo będę wyglądać jak badyl :( Potrzebuję tylko spłaszczyć brzuch. Myślę, że na ten brzych zrobię właśnie tą 6 Weidera. Problem mam tylko z tym ujędrnieniem reszty ciała. Boje się, że jak zacznę cokolwiek robić to zacznę chudnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dskjhdkgjhfdg
No to tylko i wylacznie silownia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemowajka
No ok jak siłownia to siłownia. Nie ma rady. Dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goia

Najlepiej Ci tutaj na pewno doradzi trener personalny. Ja chodzę na siłownię do Champion Toruń - mają tam naprawdę świetnych specjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×