Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochanawpolakuirlandzkim

jak się żyje w Irlandii??

Polecane posty

Gość gość
szkola jest za darmo dla beneficiarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam zamiar wyjechać do irl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedźcie jedźcie więcej zostanie dla nas w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po. 1 Tak wyjeżdżajmy z Polski i niech zostaną tu sami imbecyle którzy popierają to co robi z Polską rząd. Po 2. Też mam zamiar wyjechać tylko jeszcze się wacham między Anglią a Irlandią. Gdzie łatwiej zacząć? ( znaleźć pracę i odnaleźć się w społeczeństwie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa334
czlowieku ale tu nie ma pracy ludzie siedza na socjalach bo brak czegokolwiek co wy sie uparli na te wyspy jesuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, ci co chca siedziec na d*p... to siedza. Ja studiuje na full time, w moim wieku w Polsce mialabym szanse tylko na studia wieczorowe lub zaoczne, tutaj studiuje na dziennych. 2 lata temu nie znalam dobrze angielskiego, ale ciezka praca nad jezykiem i mozliwosci ktore daje ten kraj umozliwily mi lepsze zycie. Wlasnie dlatego studiuje, jak wspomnala przedmowczyni wczesniej o ksiegowych i ich zarobkach, ja studiuje ksiegowosc, bo wiem ze za kilka lat bede miec naprawde dobra kase. I wiem ze takiej mozliwosci w Polsce nigdy bym nie dostala. Moje dzieci w szkole maja edukacje, ktora w Polsce mogliby otrzymac tylko w prywatnej szkole. Ja nie chce porownywac Polski i Irlandii, bo to dwie odrebne kultury i kraje, ale zyje sie tu dobrze, ludzie sa zyczliwi i naprawde ma sie tu sznse na sukces jesli chce go ktos osiagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest ciężko recesja ale jak ktoś chce jezyk zna pracę znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam tak.. Mam 21 lat, mój partner 22. Mieszkamy z Naszym 2 miesięcznym synkiem w mieszkaniu z dwiema sypialniami, dwiema łazienkami Kuchnią i salonem. Chłopak pracuje na full time, ja na part Time..nie martwimy się o to czy stać Nas będzie by kupić dziecku pampersy bądź ubranka..Wiadomo, że są lepsze i gorsze dni, ale tych lepszych jest dużo więcej. W Polsce, ludzie w Naszym wieku z dzieckiem nie dali by rady utrzymać się BEZ POMOCY RODZINY.. Bardzo kocham swoją Ojczyznę, ale bardziej zależy mi na tym, by mojemu dziecku niczego nie zabrakło.. to tyle w tym temacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowym zabezpieczeniem przed takim wyjazdem na pewno będzie dowód osobisty w wersji kolekcjonerskiej z clubcard.com.pl . Ich jakośc jest właściwie perfekcyjna, a chyba nie muszę nikomu wyliczać sytuacji emigracyjnych, kiedy taki dokumencik może się przydać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokumenty kolekcjonerskie nie raz już ułatwiły mi zycie odkad wyjechałem za granice. Osobiscie polecam zamawiac poprzez fastidcard.com , najlepsza firma jaka znam w tej branzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×