Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WiosnaKwiecień11

SAMOCHÓD do ŚLUBU - KRAKÓW - SZUKAM!!!

Polecane posty

Gość WiosnaKwiecień11

Witam, szukam fajnego samochodu do Ślubu. :) :) :) Mam na oku Chryslera 300c, Audi q5 lub Audi a8 - może znacie kierowców, firmy które nie drogo oferują samochód do ślubu? A może Wy macie sprawdzone samochody i jesteście zadowoleni? To poproszę o namiary! ;) Miejsce: Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu masz nowa trzysetke jedyna w polsce - www.podrozdoslubu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkrakowianka
biały misiek okular na źółtych blachach,cacko. chcesz ? to zostaw maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata na wesele zamówił bus w firmie DIAtransport Kraków ( www.diatransport.pl ). W tej samej firmie wynajęliśmy również elegancką limuzynę. Ceny były przystępne, samochody naprawdę dobre się prezentowały, obsługa kulturalna i na poziomie, polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się kalkulowało wziąć auto z wypożyczalni w Lipniku. Zdjęcia samochodów które udostępniają na ślub wisi na ich stronie facebookowej ( www.facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814 ). Generalnie mają trzy, plus dodatkowo jeszcze można busa tutaj wziąć jak ktoś chce gościom transport zapewnić jeśli sala jest oddalona od miasta, od kościoła itp. co się często zdarza, u nas tak było choćby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Nie ukrywam, że wybór samochodu na ślub to był jeden z trudniejszych wyborów u nas paradoksalnie. Mogłoby się wydawać, że przy kupowaniu sukni i garnituru będzie większa kłótnia o guta ;P Ale jednak co do auta z moją eM nie mogliśmy się dogadać. Stanęło na kompromisowym białym BMW, choć ja optowałem za czarnym Audi a żona za czerwonym Mercem. Wszystko z wypożyczalni w Lipnikach, tutaj są fotki wszystkich wozów – facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814. Obsługa okej, cenowo do przełknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komfortowe i ekskluzywne samochody ale za niewygórowane pieniądze mają w Lipniku. Z tego co wiem to sporo par które biorą ślub w Krakowie właśnie tam rezerwuje samochody. Polecam szczególnie białe BMW bo tym jeździliśmy. Zdjęcia są na www.facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Tutaj masz fajne samochody do ślubu https://ajmtransport.pl/. Mają tez możliwość przewozu gości. Obsłużyli całe moje wesele i z tego co potem mi mówili goście to było perfekcyjnie. Busy był wygodne, czyste podstawione odpowiednio wcześnie. Przyjechali na imprezę bez stresu i w odpowiednich warunkach. Do tego nie martwili się nad powrotem. A ja z moim mężem zajechaliśmy pięknym BMW. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

U mnie sprawdził się rexton kumpla. Biały, duży - wyglądał świenie i na zdjęciach też się dobrze prezentuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×