Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zołza z łopatą

Prezent na przeprosiny :/ Co kupic facetowi?

Polecane posty

Gość łagodzik
Mój chłopak uwielbia odzież marki Tommy Hilfiger, dlatego jakiś konflikt między nami szybko załagodzi prezent od Tommego, to dosyć droga marka, ale na gruperze są ciągle nowe oferty w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka156
Faktycznie widziałam na Gruperze koszule i koszulki Tommiego Hilfigera. Ja jednak zafundowałam mężowi pasek Hugo Bossa. Wiadomo to dość droga firma, jednak dzięki takim serwisom markową odzież można kupić po naprawdę atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz prezentu dla chłopaka na pewno znajdziesz go tutaj http://www.cozacena.pl/ Jest to przeglądarka cenowa tu możesz sprawdzić i porównać najlepsze ceny rożnych produktów bez wychodzenia z domu i biegania od sklepu do sklepu. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na przeprosiny to kup mu butelkę dobrej whisky na http://squadwhisky.pl i na pewno nie będzie już zły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś nad czymś do ubrania? Elegancka koszula, do tego pasująca marynarka – taki zestaw to „must have” w każdej męskiej szafie. Jeżeli poszukiwane będą tego typu produkty to śmiało zapraszamy do nas :) Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w modzie męskiej. Znajdziecie u nas mnóstwo produktów, w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy tutaj → www.Ombre.pl W razie pytań służymy pomocą. Zapraszamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mu coś od serca albo zabierz go gdzieś w ciekawe miejsce. masz sporo rzeczy do wyboru. Może jakiś lot w tunelu aerodynamicznym? Zdarzyło mi się latać w wielkopolsce i spoko było. Na prezent czy na przeprosiny też się nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parola
A może etui na telefon własnego projektu:) znajoma zamawiała na sferis.pl i naprawdę bardzo ładnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagraj jakiś filmik mamie z przeprosinami, z dobrym ściskającym podkładem muzycznym, kamerki nie są drogie, na avans.pl sobie zobacz, myslę że mama się popłacze ze wzruszenia, tylko włóż w to serce ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś kupiłam męzowi kamerke sportową to może coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przeprosiny dla faceta dobra będzie fotoksiążka http://www.myselfbook.pl wybierz najlepsze Wasze zdjęcia i ułóż to w jakiejś ciekawej formie (można do tego wykorzystać gotowe szablony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×