Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panikara naczelna

Czy to zapalenie pęcherza?

Polecane posty

Gość panikara naczelna

Wczoraj z samego rana przez kilka sekund zabolało mnie podbrzusze, ale zignorowałam, bo trwało krótko. Dzisiaj w nocy przeżyłam katorgę, bo o 3 nad ranem obudził mnie ból wszystkiego! Bolało mnie podbrzusze, cipa na zewnątrz, cipa wewnątrz, miałam wrażenie, że czuję wszystkie swoje wnętrzności łącznie z macicą, poszłam do łazienki się wysikać i bolało jeszcze bardziej zarówno w trakcie jak i po. Leżeć mogłam tylko na lewym boku, bo gdy przewróciłam się na prawy lub na plecy to ból mi się rozchodził sto razy mocniej. Dzisiaj jest lepiej, bo czuję lekki ból przy sikaniu, ale ciągle coś tam mnie pobolewa i kłuje, a to w brzuchu, a to w podbrzuszu, a to gdzieś w środku, do tego przewala mi się w brzuchu jakbym miała wzdęcia. Czy to może być kwestia pęcherza? :o I wyprzedzając teksty, wiem że nie ma tu jasnowidzów, lekarza oczywiście odwiedzę, ale teraz jestem w pracy i nie mam pola do popisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara naczelna
Niestety żaden Murzyn mojego łóżka jeszcze nie odwiedził :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasreet
olało mnie podbrzusze, c*pa na zewnątrz, c*pa wewnątrz, dobrze, ze cie jeszcze dupa do teo nie bolała :D a tak serio, jaki to był ból, taki piekący? jakby cieło sie żyletkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara naczelna
Dupa też mnie bolała, ale od siedzenia, więc tutaj jej nie wymieniałam :D Ból był kłująco-pulsujący, tak jakby wszystko w środku mi skakało i chciało wyskoczyć na zewnątrz, do tego rozlewał mi się na całe podbrzusze i brzuch, więc miałam wrażenie, że jestem jedną wielką chodzącą kolką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara naczelna
offerna, jesteś zajebysty/a :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to zapalenie pęcherza, częsta przypadłość, nie omija także mążczyzn, z tym, że mężczyąni przeżywają to kilkarotnie bolesniej, ze względu na długość cewki moczowej, można to zobaczyć w filmie Zielona mila. W takim przypadku moja żona , bierze 2 furaginy na raz rano i wieczorem, razem z wit C. Niestety na receptę. Ja raz nabawiłem się na wiosnę, i lekarz pierwszego kontaktu przepisał mi lek, tylko trzy tabletki, tak mocny, że ma się koszmary podczas snu, ale pomaga natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasreet
ja jak mam zapalenie pęcherza to mnie tylko piecze przy sikaniu i boli też bardziej piekącym bólem. Ja takie objawy taki ból kłująco-pulsujący miewam przed okresem. ostatnio mam tak bolesne i obfite okresy, jak mnie boli to aż mnie zgina, wybieram sie do gina bo mnie to niepokoi. Dawniej tak nie było. ja na zapalenie pęcherza jak już czuję żyletki to zażywam furargin 2 tabletki i pije sok z żurawiny a jak już jest źle to trzeba do lekarza mi zawsze przepisuje antybiotyk cipronex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara naczelna
Ok, dziękuję serdecznie za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×