Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :klara;

urodziny - czas podsumowan...

Polecane posty

Gość :klara;

Kilka dni temu mialam urodziny. Zaczelam sie zastanawiac nad tym jak wyglada moje zycie. I tak mi sie smutno zrobilo, bo okazalo sie ze wyglada samotnie. I chodzi tu o faceta, bo przyjaciol mam, kilku, ale wiecej do szczescia mi nie potrzeba. Chcialabym za rok miec inne refleksje w tym dniu... W sumie to tyle, chcialam sie "komus" wyzalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :klara;
dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kariiiiiiiiiinka
A które to urodzinki, że robisz takie podsumowania __________________________________- Pobieraj i oglądaj filmy bez ograniczeń z MegaVideo i VideoBB: http://skocz.pl/filmybezlimitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :klara;
22. wiem, zaraz sie posypie ze mloda itd. ale potzreba kochania chyba nie zalezy od wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×