Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mama ślicznej księżniczki

Czy sa tu mamy dzieci chorych na padaczkę?

Polecane posty

Gość Lunka85
Witam, dowiedziałam się wczoraj ze 4 letni syn ma epi. Napadowe stany nieświadomości. Poza tym rezonans wykazał torbiel pajeczynkoea. Mamy podawać depakine 100. Czy możecie opowiedzieć czy wasze dzieci brały ten lek i jak na niego reagowały? Na razie jestem załamana. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan Jot
Za niecały miesiąc odbędzie się pierwsze w Polsce szkolenie dla lekarzy neurologów traktujące o wykorzystaniu marihuany w leczeniu padaczki. Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/events/155082098369692/. Wdzięczny będę za rozpropagowanie informacji o tym szkoleniu w środowisku, zwłaszcza wśród Waszych neurologów, bo bez nich nowe prawo dopuszczające medyczny użytek marihuany w naszym kraju pozostanie martwą literą i dalej będzie możliwością jedynie czysto teoretyczną. Oczywiście gdyby wśród chorych znalazły się osoby zainteresowane uczestnictwem, też będą mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza100
Mój syn też ma epi i brał depakine. Reagował na nią źle odstawiliśmy lek teraz przyjmuje lamitrin s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze wchodzi ale mój synek ma pół roku od czasu do czasu w ciągu dnia ściska piąstki i prostuje rączki i nóżki i się napina, czasem przy tym stęka i jest niespokojny, boje się że to padaczka, jednak kontakt raczej z nim jest, po chwili np bawi się stopami.. miał dwa eeg i nic.. ktoś miał takie objawy, rozwija się normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan Jot
Właśnie ukazała się książka (moja, mówiąc nawiasem) na temat kannabidiolu (CBD). Czytelnicy znajdą w niej m.in.: – opis badań naukowych dotyczących stosowania CBD w padaczce, – podpowiedzi, jak wybierać olejek i jak porównywać różne olejki dostępne na rynku, – wskazówki dotyczące ustalenia optymalnego dawkowania. Więcej informacji tu: http://marihuanaleczy.pl/ksiazki/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam moja córka ma ogniskowe napady padaczki leczę ja od ponad pół roku ma lek przepisany przeciw drgawkowy ale od zwiększenia dawki zrobiła się agresywna nie śpi w nocy , płacze z krzykiem biega i wali w ściany ,bije wszystkich ,ma atak szału niewiem co robić mówiłam pani neurolog o tym ale mam wrażenie jak by oblewała to wszystko czy ktoś ma tak podobnie z dzieckiem proszę o kontakt córka ma 3 lata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×