Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elilka 3180

Pytać o podwyżkęczy nie-doradźcie

Polecane posty

Gość Elilka 3180

Witam, od trzech lat otrzymuję taką samą pensję a obowiązków coraz więcej. Jakie polecenie szefowej otrzymuję to wykonuję bez mrugnięcia okiem, np.wyjazd na delegację w czasie urlopu. I powiem szczerze powoli mam tego dosyć.Żadnej premii ani podwyżki tylko harówka.Zastanawiam się czy pytać o podwyżkę czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzech twarrdy
spytasz o podwyzke a oni Cie od razu...siup :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elilka 3180
No właśnie i to jest najgorsze, że człowiek jest oddanym pracownikiem a pracodawca tego nie ceni. Nawet jakbym zapytała, to pewnie bym usłyszała, że firma źle stoi itp. a pani Prezes na weekend do SPA do Berlina jeździ. Wkurza mnie to coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzech twarrdy
nom 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny gwint
ja bym zapytał,grzecznie przedstawil argumenty dlaczego o nią proszę.Na pewno prośba o podwyżkę i logiczne argumenty nie powinny urazić szefowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcz o swoje jak nie spytasz
o podwyzke to nigdy jej nie dostaniesz. wiesz ze ci sie nalezy, masz argumenty - nie daj sie wykorzystywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro obowiazkow przybywa to musisz porozmawiac na ten temat - chcoc nie wiem co twoj kontrakt mowi na ten temat. uwazam- choc nie znam szczegolow- ze zle zrobilas jadac w podroz sluzbowa w czasie urlopu - jesli sama nie cenisz swojego czasu wolnego inni tez nie beda go cenic - niestety taka prawda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×