Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sweet Hardy Boy

te całe gorące 40-ki to jeden wielki mit.

Polecane posty

Gość andrrrr
a może w drugą stronę? zgrabne 20tki i zapasione 40tki ? a może by tak porównać zgrabne 40tki i zgrabne 20tki żeby było fair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
zgadza się ,ale jak porównujemy to róbmy to w miarę sprawiedliwie -obydwie zadbane albo obydwie zaniedbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edo
TE DWUDZIESTKI ,OCZYWIŚCIE NIE WSZYSTKIE TO MUSZĄ NAJPIERW ZADBAĆ O SIEBIE ,A PRZEDEWSZYSTKIM SIĘ SZANOWAĆ ,TO WTEDY NIE BĘDĄ TRAKTOWANE JAK TANI TOWAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
no i co z taką nieco starszą koleżanką będziesz robił? oprócz tego co w łóżku? zakochasz się, będziesz na starość ze starym babskiem siedział ? odpuście już i zwalcie konia jak tak was ciśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idąc tym tropem możemy porównać super 40letnie kobiety i 40 letnich zdziadziałych panów:) wszystko i wszystkich możan porównać, tylko po co? zawsze będzie ktoś od nas lepszy i gorszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40dziestka+
coraz więcej( moze nie 20 latków bo to dzieciarnia-maja sie uczyć) ale 30/40 latków ma ochote ogladac dojrzałe 45 i to nie na fotkach tylko w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
a taka 40tka jak idzie z młodszym tylko na bara bara nie jest tanim towarem? a nie sorry pewnie jest droższym ,bo robi odpowiednią selekcje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
40tka nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
30-40 letni panowie raczej się oglądają za młodszymi :D tak było jest i będzie 🖐️ amatorów starszych pań jest niewielki odsetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40dziestka+
no ty nie zauważasz ale moje otoczenie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
zapomniałeś dodać ,że dojrzałych,zdesperowanych i puszczalskich Pań :) bo skoro jedziemy już po puszczalskich 20 latkach to tak samo można po 40tkach żądnych przygód , bo im się w cipce na starość zapaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
kobieta jasne ,że znam, ale nie pociągają mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edo
DZIWKI SĄ W KAŻDYM WIEKU ,NIE MA NA TO REGUŁY ,JA PISZĘ TUTAJ O NORMALNYCH KOBIETACH ,TO ŻE MŁODE KOBIETY SA ZAPASIONE TO WINA MODY NA FAST FUDY,PO TEM PRZYCHODZI MOMENT KIEDY JEST JUŻ PO ZAMIATANE ,I SZUKAJA SPOSOBÓW NA ZGUBIENIE NADWAGI ,SZPRYCYJĄ SIĘ RÓZNYMI SPECYFIKAMI REKLAMOWANYMI W MEDIACH KTÓRE SĄ ZWYCZAJNYM PLACEBO ,NIE SZKODZĄ I NIE POMAGAJA ,A ZA TO CWANIAKOM PRZYNOSZĄ OGROMNE ZYSKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo was interesuje to co robia inni ze nie macie czasu robić tego na co macie ochote.Bo nie wypada ...tak nie mozna ... itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
a mało jest zapasionych pań 40+?? proszę cie gdzie ty żyjesz ?? w UK ??? ja tam nie widuję aż tyle zaniedbanych młodych dziewczyn, jedyne co można co niektórym zarzucić to dziwaczny styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40dziestka+
ja stąd sie wyłączam bo zrobiło sie niegrzecznie. Przede wszystkim Ci 20 latkowie tutaj piszący obrażaja przy okazji swoje 40paro letnie Matki ot co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
właśnie ! matki! moja jest już starsza niż 40 , ale te chłoptasie oglądające się za kobietami w wieku swojej matki? macie coś z baniakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edo
MIESZKAM TERAZ W POLSCE ,I OBSERWUJĘ LUDZI ,MAM OCZY I NIE JESTEM ŚLEPY,TO TYLKO MODA ALE MAM NADZIEJĘ ŻE KIEDYŚ MINIE.FAKT JEST TAKI ŻE WIELE KOBIET PO CZTERDZIESTCE NIE WYGLADA NA SWÓJ WIEK ,BO POTRAFIĄ ZADBAĆ O SIEBIE NO I NATURA BYŁA DLA NICH BARDZO ŁASKAWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdsdg
a czy 40paro latki nie mają w tym wieku jakiś pasji, ciekawych zajęć ,że tylko o seksie myślą ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
ehh edo już chyba o tym pisaliśmy.. jest WIELE zaniedbanych 40tek , ty tylko zauważasz te zadbane,bo o tamtych pewnie myślisz ,ze są po 50tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokłądnie tak jest, nie widzę nic gorszącego w tym,że młodemu chłopaczkowi podoba sie starsza kobieta,u kobieb działa to przecież tak samo, jednej podoba się małolat, drugiej dojrzały pan....co w tym nienaturalnego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×