Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sweet Hardy Boy

te całe gorące 40-ki to jeden wielki mit.

Polecane posty

Połowie osób tu piszacych żal 4 litery sciska z powodu tego tematu.W końcu nawet kszty kultury ciężko sie spodziewać w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
tylko,że jak podoba się dojrzały pan, panie mają tendencję do opluwania , jak to ze starym dziadem, ohyda, nawet jak zadbany to przecież już nie ta skóra itp.. ehh to samo można powiedzieć o starych babach czyż nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
20latek, przestań już udawać mądrale i idź się pobaw z towarzystwem w swoim wieku co? później będziesz żałować ,że przegrałeś młodość udając mędrca i marnowaniu czas na 40latki na jakimś dennym forum 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrrrr ja nie wiem z jakimi Ty ludzmi przebywasz,ale w moim srodowisku tak to nie działa. Ja wole meżczyzn dojrzałych i zawsze tak było (nawet gdy miałam 25 lat) Kwestia gustu, upodobań itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrr aż tak Cie to dotkneło? nie chcialem urazić w zaden sposb Ciebie kolego .Dzieki za troske jestes wspanialy.Ja pierdole co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edo
FAKT ,JEST WIELE KOBIET PO CZTERDZIESTCE TEŻ ZANIEDBANYCH ,ALE TO WINA TEZ ICH FACETÓW ,KAŻDEMU BY SIĘ ODECHCIAŁO WSZYSTKIEGO GDY NA CO DZIEŃ WIDZI SWOJEGO FACETA KŁADĄCEGO LASKĘ NA WSZYSTKO ,PRACUJE ,PRZYNIESIE JAKĄŚ KASĘ I MA WSZYSTKO GDZIEŚ ,KOBIETA TO DLA NIEGO PRZEDMIOT ,SPRZĄTANIE ,GOTOWANIE I WYCHOWYWANIE DZIECI .TZREBA W KAZDYM WIEKU BYĆ DLA DRUGIEJ POŁOWY ATRAKCYJNYM ,A KWIATY I UŚMIECH NIE PRZYNOSI SIĘ TYLKO NA "WALENTYNKI" CZY "DZIEŃ KOBIET"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
hmmm edo ciekawe dlaczego ci zaniedbani mężowie znajdują kochanki ? dlaczego zawsze próbujesz usprawiedliwiać kobiety? facet się zaniedbuje, a może to zaczyna się w drugą stronę? może kobieta zaczyna pierwsza się zaniedbywać ? tak też bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22334455
andrrr-- to co tu robisz na tym jak nazwałś DENNYM FORUM CHUJU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edo
TO TEZ DZIAŁA W DRUGA STRONĘ ,ALE TEMAT DOTYCZY TUTAJ KOBIET PO CZTERDZIESTCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
a no bywam czasami żeby się pośmiać z głupoty ludzkiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
no właśnie o nich piszę ? jak już mówimy o 40tkach to mówmy obiektywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
no już już dobrze mały rycerzyku, idź do jakiejś galerii naoglądać się starszych pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
prawda jest taka ,że zarówno stare dziady jak i stare baby sypiające z osobą która mogłaby być ich dzieckiem są ohydne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrrr z takmi paniami sie rozmawia a nie oglada.Twoje upodobania co do ogladania heh jeszcze w galeri :) Koncze dyskusje i pozdrawiam andrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
nie, bo się do takich nawet nie zbliżam , bo i po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ile lat ma kobieta, czy jest młodsza czy starsza nie jest wyznacznikiem tego czy jest gorąca, bo można trafić i na namiętną 40+, jak i na 26 latkę o boskim ciele lecz w łóżku zimną jak cycki czarownicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
ciekawe czy masz o czym z takimi paniami rozmawiać ? :) chyba jedynie z grzeczności by z tobą rozmawiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
samoerai pewnie ,że tak, denerwuje mnie tylko takie gadanie ,że kiedy kobieta ma te 40 lat to już bom,ba w łóżku , piękna itp, a kobieta poniżej 35 roku życia jest do niczego , bo to guzik prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz moja sprawa czy mam.Jestes bardzo jak ktoś wyżej napisał jadowity. Andrrr z grzecznosci to Ci co najwyżej dzien dobry odpowiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
z moimi 40 letnimi znajomymi jestem raczej na cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrrrr
tak nawiasem, masz zamiar znaleźć dziewczynę w swoim wieku czy pół życia masz zamia czekać na zajebistą 40tkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
nie ma reguły czy 20tka, czy 30tka, czy 40tka ---------- każda kobieta jest inna i w każdym przedziale wiekowym są kobiety z większym i mniejszym temperamentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej prawiczek35
taka 40 czemu nie dla mnie akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×