Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kassana

Jak dbacie o twarz ... KOBIETY W KAZDYM WIEKU!!

Polecane posty

Gość Pseudek
Cetaphil! Idealnie nawilża! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza wizja świata
Ja stosuję Perfektę - płyn miceralny do zmywania makijażu. Nigdy nie idę z makijażem spać! Stosuję raz na tydz maseczki - przeróżne..oczyszczające, wygładzające, nawilżające, dodające energii, błotne...można wmieniać w nieskończoność :P I wysypiam się, dzięki czemu cera nie jest szara ani zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co smierdzi
codziennie smaruje oliwka+kremem nivea+spirytus+ duac gel na tradzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skaczka123
I jak tam? :) Cetaphil pomógł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara199
Ja nie stosuję nic i żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja łapie ślimaki winniczki i smaruję się tym śluzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasasa
A ja uzywam zwykłego kremu nivea tego niebieskiego i o niebo lepsza mam cere niz po drozszych kremach mówie serio .Do demakijazu uzywam mleczka potem myje twarz mydłem bambino i raz na tydzien maska z glinki z korundem i jestem bardzo zadowolona .Odstawiłam te drogie kremy i jest suuperrrr::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickione
zgadzam się z majką_cafe. Kosmetyki to nie wszystko a jak już używać to świadomie dobrej jakości naturalne bez zbędnej chemii. Od momentu jak przerzuciłam się na ekologiczne kosmetyki to znacznie zmniejszyły mi się problemy z cerą, włosy lepiej wyglądają jak farbuję roślinnymi farbami. Używam głównie gotowych produktów ze względu na brak czasu ale robię sobie maseczki z glinki - glinkę mieszam z wodą przegotowaną i olejkiem arganowym i cera jest super odżywiona. Bardzo odżywczo na włosy działa też nakładanie olejku na włosy - ja na noc zazwyczaj zostawiam. Trudno opisać efekt ale mimo, iż jest to kłopotliwe spać z takim kompresem i trzeba dokładniej umyć włosy to efekt jest niesamowity. Nawet mój mąż po takim olejowaniu włosów dziwi się jak ładnie mi błyszczą włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickione
i zapomniałam jeszcze napisać, że aby być dłużej piękną i młodą to aktualnie używam Żel regenerujący do twarzy Beauty Fluid System Absolute AnneMarie Börlind, uwielbiam na noc dołożyć jeszcze super pachnący Dwufazowy koncentrat rewitalizujący tej samej marki, pod oczy Ujędrniający żel pod oczy Green People a z maseczek oprócz tej co wyżej napisałam polecam jeszcze tą http://biosna.pl/pl/sklep /produkt/maska-witaminowa-green-people-50-ml.html. No i oczywiście dbając o skórę ciała nie używam do mycia niczego co by miało wysuszający SLS. Na szczęście ekologiczne żele pod prysznic ich nie mają. A olejek arganowy na stałe już zagościł w mojej pielęgnacji. Cieszę się, że ktoś mi kiedyś otworzył oczy i wprowadził w świat naturalnych ekologicznych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosny spam, i jeszcze w dodatku napisany niepoprawnie gramatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delllicja2
Ja przyjmuje My Wrinkle Control przez 3mc i wiem ze taka suplementacja znacznie lepiej sobei poradzi niz niejeden krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewassska
Teraz coraz wiecej kobiet , w tym moje przyjaciółki decyduja sie tez na odpowiednią suplementacje. Ja moge polecic szczególnie Kolagen Medica, bo własnie dzieki takim suplementom nasza skóra wyglada jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nawet nie ma jak poczytać opinii, bo same spamerki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też je używałam, ale dla wieku 45+, tylko że ja nie kupowałam wysyłkowo, poleciła mi je moja kosmetolog w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zrobić sobie co jakiś czas zabieg retix C, www.facebook.com/623055781043088/photos/a.630713300277336.1073741826.623055781043088/815995228415808/?type=1&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam miedzy innymi na takie problemy ze skórą zrobić sobie 3mc kuracje Collagenem Noble Health. Mysle ze na pewno efekty będą swietne a Wy poznacie je szybko na swojej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziszuu
Ja używam do mycia twarzy żelu z Nivea (nie pamietam nazwy, ale to cos zastepuje zel, maske, peeling i jeszcze cos :D lubie kosmetyki 3in1, 4in1, bo moge ograniczyc ilosc preparatow nakladanych na twarz :O wrecz nienawidze smarowac sie czymkolwiek po twarzy :O ), rano nakladam krem Synergen za 8 zl z groszami, :D wieczorem nakladam na twarz maskę nawilżającą/odżywczą od Rival de Loop z Rossmanna :D :D albo tę z Perfecty z glinką albo nawet zwyczajny krem Isana za 9,99/500 ml :D i zmywam resztki dopiero rano. :) Jezeli zarywam noc to rano nakladam pod oczy krem z bławatkiem z Ziai (szałowego działania sam w sobie nie, ale ja go trzymam w lodówce i stosuje taki zimny :) ). Mam 24 lata, ludzie myslą, że mniej i zawsze są w szoku kiedy mówie im, że jestem taka stara. :D :D Osobiście uważam, że młody wygląd to głównie geny i srednio moze pomoc wcieranie miliona kremów w twarz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz przyjmuje suplementy My Beauty System na cere, włosy i paznokcie. A efekty są naprawde rewelacyjnie. Polecam bo to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tylko kremu nivea, twarz myję zimną wodą albo lodowatą, nie maluję się, nie chodzę na solarium, mam 30 lat i 0 zmarszczek :) te wszystkie kremy przeciwzmarszczkowe to jedna wielka ściema :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gie prawda. Ale o tym się przekonasz za lat 5 czy 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie takim numerem jeden jest Collagen Noble Health. Cieszy mnie to ze widze po jego przyjmowaniu konkretne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamer na spamerze spamerem pogania, prawda Mirandziu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze teraz w połaczeniu z odpowiednimi kremami mozemy pozwolić sobie na wyleczenie naszej cery i to własnie w taki dokładny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ostatnio robiony zabieg z 20% witaminą C i dermarollerem. Trochę bolało i pojawiła się krew ale efekt był super. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka0
a ja piję napar z pokrzywy codziennie, łykam iqface i używam tylko i wyłącznie naturalnych kremów do twarzy, plus dużo wody wypijam i cerę mam bez zarzutów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam maseczki i kremy Babuszka Agafia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×