Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listerine

zaproponował,żebym została jego kochanką...

Polecane posty

Gość listerine

i sama nie wiem co robic... z jednej strony zawsze bylam " grzeczna" ,nie zabieralam sie za zonatych ,zajetych itp.Ten facet bardzo mi sie podoba,mysle ze jest to moze jakies zauroczenie.Tak sie zastanawiam czy w zyciu warto byc zawsze ta porzadna? czy za kilka lat nie bede zalowac, ze nie poszlam z nim do lozka, ze stracilam cos... jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listerine
wiesz ja nie chce zwiazku,on tez nie,ale moglibysmy spedzic ze soba super chwile w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli facet jest zajety to postapisz jak zwykla szmata a taka trzeba tępić. Pierw sie zastanow czy aby napewno chcesz z butami wpierdolic sie w czyjes zycie i czy bys chciala zeby ktos zrobil to Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unaa
wogóle nie bierz pod uwagę bycia tą trzecią.Chcesz poprawiać po Jego żonie????No zastanów się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanka zawsze jest traktowana lepiej od żony! Chyba, że zajdzie w ciążę to wtedy ma się odpie.rdolić od niego i jego rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smien na sali normalnie
a jakby zaproponowal ci bycie dziwką to tez bys sie zgodzila w mysl tego zeby pozniej nie zalowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listerine
wiesz ja twierdze,ze jak facet majac zone rozglada sie za innymi to dlaczego ja mam byc winna?? ja jestem wolna... a on i tak ja zdradzi i tak, znamy siejuz dosyc dlugo i wiem tez ze on nie jest z nia szczesliwy, ze zaluje slubu itp, do cholery wlasnie o to chodzi,ze ja ciagle musze w zyciu uwazac,tego nie zrobie,bo nie wypada,tego nie bo nieladnie...mnie tez kurwa mac ludzie ranili w zyciu i nie raz zrania...a ja mam ciagle patrzec na innych... ja mam ochote na niego,on na mnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolo
jak by kazda dziewczyna sie szanowala i nie zgadzala sie na bycie kochanka to nie byloby takich problemow. ja nie moge co za ludzie:/ a idz sobie z nim do wyra niech cie pieprzy bo przeciez ty masz ochote a jego zona to co? jestes niedojrzała bo mscisz sie na jakiejs kobiecie ktora ci nic nie zrobila za innych ktorzy cie krzywdzili:/ ja pieprze jakby kazdy tak myslal to...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ktoś
Nie stać cię na wolnego faceta? Chcesz zmarnować życie jego żonie, może dzieciom, jemu, i sobie? Jesteś "wolna" to możesz robić co chcesz? To idź do sklepu i ukradnij buty, komórkę, torebkę i co tam chcesz. Nie przejmuj się; to nie twój sklep. ciebie nie będzie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listerine masz racje ze on i tak ja zdradzi i tak, nie twoja wina. skoro jego zonie to prby przeszkadzalo to niech o niego lepiej zadba a nie ma pretensje do jego kochanek. masz ochote to korzystaj. mam taka sama sytuacje, mojej zonie nie wsmak zebym ja zdradzal ale moje potrzeby ma gleboko w dupie, ja ja kocham i nie chce sie rozchodzic ale ile lat mozna tlumic swoje potrzeby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damski Krawiec
Weź złotówę i podrzuć - jak wyjdzie orzełek wykorzystaj go seksualanie a później - zależnie jak się wykaże, a jak reszka - olej go zdecydowanie. Aha! Po każdym lodzie z połykiem (którego żonie nawet nie zaproponuje) użyj oczywiście Listerine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian krwisty
to ty k u r w a jestes j e b a n a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimandżaro
A pewnie, że zostań jego kochanką. On żonie ci pkę poliże, a potem tymi samymi ustami da Ci buzi. Brrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listerine
ty też nie wiesz czy kobieta z którą się całujesz nie robiła lodów każdemu którego spotkała :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×