Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bEbE86

jakie mleko modyfikowane polecacie?

Polecane posty

Jakie mleko modyfikowane polecacie? będe musiała dokarmiać dziecko sztucznym mlekiem, jakie są wasze doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebilon, później Bebiko. Po NAN miała zaparcia. Częste zjawisko ma za dużo żelaza. Nie wiem jak Gerber, Humana i Rossmanowskie moja ich nie piła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde dziecko jest inne, co jednemu pasuje, to drugiemu zaszkodzi. Tylko metoda prób i błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam Enfamil
zero problemow, dziecko pieknie sie rozwija. Dla niektorych jest za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem, że metoda prób i błędów, ale i może dobra rada pediatry i mam:), myslałam o enfamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam że dobre to mleko. Mi pediatra polecała Bebilon i małej nic nie było pięknie przybierała na wadze tak od około 1 roczku przeszłam na Babiko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja polecam Enfamil
Dla mnie - Bebika, Bebilony i jakies inne to sa po prostu przereklamowane syfy lezące na polkach nawet w Rossmanie czy Carrefourze. Kazdy farmaceuta w aptece poleci Enfamil. A, ze lekarze polecaja te mleka wymienione powyzej to juz zasługa odwiedzanych przez nich handlowców!/przedstawicieli medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez polecam emfamil moj syn byl nim karmiony do 8mcy. Niestety jest bardzo drogie bo puszka 400g kosztuje prawie 25zl, apteka www.vena-vita.pl. Jak zamowisz za wicej niz 150zl to kuriera msz gratis. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam enfamil , moja córka do tej pory pije na noc a ma 2 lata i 3 miesiące :) karmiam piersią pół roku , potem z dnia na dzień mała dostała enfamil - zero skutków ubocznych , takich jak zaparcia, biegunki , niecheć do mleka . Ja kupuje na www.doz.pl , odbiór jest w aptece - ja mam akurat na swoim osiedlu . Za puszke "3" 850 ml płace 48 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uwazam że bebilon i nan sa przereklamowane. Przede wszystkim bebilon produkuje ten sam producent co bebiko , które jest 3 razy tańsze , nie wiem dlaczego chyba dlatego że beblion jest w puszce metalowej a bebiko w kartoniku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla bla la la la
A mój synek piję gerber i uważam, że też jest ok :) Przez pierwsze pół roku był na bebiku ale gerber lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaa
bebilon jest drozszy bo ma inny sklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_tak_tak
,,teneryffaa"- jaka widzisz roznice cenie Bebiko czy Bebilon? Kupujesz 350g bebiko w cenie 15 zl. Bebilon 800g - w cenie 37 zl ( w biedronce). kupujac x2 bebiko = 30zl za 700g ( a to jeszcze nie daje 800g jak w bebilonie). Czy na jedno czasem nie wychodzi?:) Po prostu kupujac bebilon , kupujesz od razu wieksza ilosc. A bebiko po 350g to jeszcze co chile do sklepu trzeba latac po nowe. Firma produkuje ta sama owszem ale jesli chodzi o koszty to sa te same:) Myslalam , ze to jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak_tak_tak
a sklad to jak napisala mammaaa - rozni sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trasmara44
Jeśli chodzi o na prawdę dobre mleko modyfikowane to u nas świetnie sprawdziły się te od Humany. Możecie o nich poczytać więcej tutaj https://humana-baby.pl/kategoria/mleka-modyfikowane/ , ale juz teraz mogę wam powiedzieć, że mają ona na prawdę dobry i bezpieczny skład. Do tego Humana ma także w ofercie mleka specjalistyczne na ulewanie czy kolki i uważam, że tymi również warto się zainteresować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipp combio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka22
U nas mleko BebikoPro+2 okazało się strzałem w 10! Synek najpierw oswajał się z nowym smakiem poprzez podawanie kaszek i kleików, przyrządzanych na bazie BebikoPro+2.Nie zauważyłam nic niepokojącego, dlatego zaczęłam podawać mu porcje do butelki.Synek ładnie zjadał, nie marudzł i nie ulewał! Mleko ma dobry skład a przez to, że jest częściowo fermentowane,dostarcza odpowiednią ilość składników odżywczych. Ja Polecam bebikoPro+2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytka

U nas po miesiącu sprawdzania różnych rodzai mleka zostaliśmy przy Bebilon. Ma bogaty skład i bez problemu można je dostać w każdej aptece. Ostatnio nawet zamawiałam na doz z dostawą do domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepsze to jest mleko matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klawesyn

Od lat u nas w domu Bebilon. Bardzo delikatne mlleko nie podrażnia układu pokarmowego i co najwazniejze nasza pociecha je bardzo lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ursulkawa

W aptekach DOZ jest bardzo dobra cena na mleko bebilon, już nie raz kupowałam, wcześniej zamawiałam w necie ale cena porównywalna i mam od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka
21 godzin temu, Gość ursulkawa napisał:

W aptekach DOZ jest bardzo dobra cena na mleko bebilon, już nie raz kupowałam, wcześniej zamawiałam w necie ale cena porównywalna i mam od ręki

A nie wiesz czy w doz stacjonarnie też mają te specjalistyczne Bebilon? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×