Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wioleta86aa

13 ZESTAWÓW DLA DZIEWCZYNKI!sama wybierz który chcesz!

Polecane posty

Gość kfghj
TYLKO SIE NIE POSRAJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
wymyśl coś nowego autoreczko, wyczytałas taką docinkę powyżej w innych postach i kopiujesz deklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfghj
NIE JESTEM AUTORKA, SPIERTALAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjasnien???
jestes,jestes:O jakos dziwne wczoraj pyszczyłas pod swoim nickiem, dzisiaj juz cie strach obleciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjasnien???
ja tez sobie ja dodam do obserwowanych i tez bede zglaszac:D głównie zeby innym podobnie ograniczonym mamusiom udowodnic ze nie maja racji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfghj
JESTESCIE CHORE, ZEGNAM, A AUTORKA NIE JESTEM....ZYCIA WLASNEGO NIE MACIE, ZE INNYM DOPIERDALACIE?? POJEBANE JAKIES JESTESCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
oczywiście nie jesteś autorką :D jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjasnien???
słuchaj patologiczna zmijo..pojebeana to jest ta co cie urodzila:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha..:D
najlepsze na tej aukcji jest to "Nie wystawiam paragonów, gdyż sprzedaje odzież używaną" hahaha:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
kobita się wzbiła na wyżyny swej inteligencji tworząc ten opis a wy się nabijacie , potwory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha..:D
znalazłam ta laske na nk:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha..:D
twarz nieskalana zadna myśla:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
To że jest nieskalana żadną myslą świadczy już samo to, że wystawiła ponownie usuniętą aukcję ;) A moderatorzy allegro delikantnie mówiąc nie lubią takich ludzi wiec patyczkowac się znią nie będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
obyscie sie bogaczki nie znalzaly po drugiej stronie :/ takie jestescie dzis madre ciekawe czy wtedy bylybyscie tez takei praworzadne :/ pewno nie :P i te wasze domysly o tym czy to autorka czy nie smiesza mnie :) mnie tez pewno posadzicie ze jestem autorka jasne wszysteki co wam sa pzreciwne sa jedna osoba :D:D:D:D to ze wy mierzycie swoja miara innych i to ze wy piszecie pod wieloma nickami na kafe w jednym temacie nei znaczy ze wszyscy to robia ! mam nadzieje ze was kiedys ktos tak wycwaniaczy ze zostaneicie pod mostem z rodzina albo bez rodziny bo na was dupe wypnie a wy bedziecie siedziec i zebrac o grosik od tej autorki aukcji tego wam zycze bo tylko na to zasluguja takie zmije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha..:D
ty wyzej srako :O spadaj co? nauczylas sie jednego slowa "praworzadnosc" tylko kuurwo nie wiesz jak je zastosowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto to mowi....
"no i jak nie nazwac tego zawis" to autorka na tysiac procent:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
widzisz idiotko nic kobiecie nei zrobisz bo sobie moze zalozyc na allegro 100 kont i spzredawac jak sie jej podoba a ty sie zarobisz bidulo na smeirc z pisaniem donosow :P poza nk swiata nie ma to jest twoj zywiol szpiegu od siedmiu bolesci :( ile masz lat 10? nie ma to jak ocenic kogos po tym jak wyglada ciekawe jak ty wygladasz:P:P pani madrosc hahaha ale mi sie z was smaic chce idiotki popieprzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto to mowi....
ohohoho:D wiesz po czym poznac ze jestes autorka? ze NIKT by sie tak nie nakrecał oszołomie jak ty tutaj:D:D:D tez cie znazłam na nk,lepiej ukryj opis jak maja na imie twoje dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
widzisz szpiegu tepy nie zgadlas pomyslilas sie na milion procent! bo nie ejstem autorka i nawet tej aukcji nie widzialam ale zal mi dobrych niewinnych ludzi ktorym uprzykrzaja zycie takie glupie pindy jak ty, moze sie zdziwisz ale ja staje w obronie niewinnych ludzi tak samo bezinteresownie jak ty zdziro donosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
No przeciez jasne że to autorka w kilku wcieleniach ;) Jakby zaczeła rzucac tak wyzwiskami pod swoim pierwszym nickiem to by już w ogóle była by spalona na allegro jak ta co kiedyś wózek chciała opchnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfghj
dawno juz zrozumialam, ze polaczki to dziwny narod, ale niestety musze tu mieszkac....smutne musi byc wasze zycie, jezeli jedynym celem jest dopierdalanie jakiejs dziewczynie co sprzedaje na allegro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
mnie to se mozecie w dupe pocalowac co najwyzej od 2 lat nie mam konta na tym smiesznym portaliku nk :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto to mowi....
:D:D pograzasz sie kobieto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
I teraz coś takiego z "o mnie", uwaga, cytuję: "Nie sprzedaje rzeczy które są otarte, dziurawe, staram się oddawać je biednym dzieciom." Czyli nasza autoreczka otarte, dziurawe rzeczy (jednym słowem nie nadające się do noszenia) oddaję dzieciom z domu dziecka. Ale już lepsze opyla :D Czyżby dzieciaczki z domu dziecka jednak nie zasługiwały na ciut lepsze ciszki i muszą być skazane na ciuchy nadajace się jedynie na szmaty do podłogi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
i ty idiotko myslisz ze komus zalezy na koncie z allegro? ale masz malenko w lebeczku oj malutko... spalona wsrod kogo takich jak ty? takie i tak nigdy nic nie kupia tylko dopierdola wiec sorry ale nie podniecaj sie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak nie nazwac tego zawis
a ty pito co kiedys dalas komus za darmo? albo dzieckuz domu dziecka? zaloze sie ze nic wiec lepsze szmaty allegrowiczki niz twoja wredota, jakbys nie miala co na siebie wlozyc to szybko bys sie pzreprosila do smzaty z podlogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba babie do dupy wsadza grab
stare dobre polskie i PRAWDZIWE PRZYSLOWIE :D ja piernicze ile ja aukcji widzialam ze na jednej kilka sztuk zostaje sprzedanych i proste kupuje jedna sztuke tak samo jak u autorki , po kiego ma wystawiac 13 aukcji jak inny robia tak samo jak i ona Czego sie czepiacie ze niezgodne ? co konkurencja ? :D smieszne jestescie kobiety :O wy matki badz starajace sie ? zal mi was , zal tego ze nie macie wlasnego zycia , byle by upodlic jestescie ZALOSNE 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjyhty
nie podniecaj sie tak autorko bo ci suty staną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfghj
zaraz ci napisze ze jestes autorka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfghj
dfhjyhty, a co ty sie tak podniecilas na jakies glupie ciuchy??? uwazaj, bo ci zwieracze popuszcza hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×