Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wioleta86aa

13 ZESTAWÓW DLA DZIEWCZYNKI!sama wybierz który chcesz!

Polecane posty

Gość do hahah z gębą
zgadzam sie ze jesteś kurwa :) ironia losu że sama sie tak nazywasz hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa
Nie zprowokujesz mnie ,bo nic sobie z tego nie robię :) przykro mi... Konto mam, i bede je mieć :) Do więzienia mnie nie wsadzą :) Cieszysz się????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa
Ja jestem k**wa szmatą i wszyscy tak na mnie wołają i bardzo sie z tego ciesze bo daje d**y każdemu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczerniam sie wiec wszystkie dziwki ktore na mnie doniosły moga mnie w dupe pocałowac chuj wam w dupe sciery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkido autorki tematu
olej te pannz ucyciwe i bogate w dupie z nimi byle by sie towar sprzedal trzymam kciuki a aukcji takich do usuniecia na all jest wiecej niz tzch co zgodne z reg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa !!!
pRZYJEMNOŚĆ CI TO SPRAWIA???? Zaczerniłaś mój nick ???? To teraz ja zgłaszam do do kafeee za podszywanie się! Znajdą cie po IP KOMPUTERA i bedziesz mieć nieprzyjemności!!!! Zaraz to robię!!! Nie pozwole sobie zebyś sie pode mnie podszywała i klneła i wyzywała ludzi na forum! Bo to nie moje słowa! Jeszcze tak nisko nie upadłam żeby innych obrazać!Zobaczymy kto sie teraz bedzie śmiał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa !!!
Zgłosiłam!!!! I dalej bede dążyć do wyjaśnienia kim jesteś i żeby cie ukarali.Bo właśnie popełniłaś przestępstwo jakie by nie było. A jak dojdzie do tego- mozemy spotkac sie nawet w sądzie!!!!!!Ostrzegam,nie grozę!!!! Bye!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa !!!
Dalej sobie kpisz???? No to dalej... sparwe zglosze na policje! I żadam nr IP twojego komputera !!!Wtedy zobaczymy.... A jak taka jesteś madra i sie podszyłaś pode mnie- no to napisz jak ma na imię mój mąż??Ile mam dzieci?W jakim są wieku?Ile mam lat? Gdzie sie urodziłam??? Jaki mam kolor oczu? Jaka jest grupa mojej krwi? No.... czekam... jak napiszesz do porównamy sobie do mojej wersji a potem na PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka33
"żadam IP twojego komputera":D umarłam ze smiechu:D juz widze ta sprawe na policji "psze pana bo ona mi ukradła nicka na kafeterii", dobreee:D:D:D trzeba sie bylo zaczernic yntelygencjo za dyche:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa !!!
Bardzo prosze reszte uczciwych osob które uczestniczyły w tej rozmowie aby mnie poparły. Prosze o maila pod adres abuse@firma.o2.pl. Z linkiem http://f.kafeteria.pl/nowy.php?id_p=4785363 O niezwłoczne ukaranie użytkownika http://f.kafeteria.pl/profil.php?autor=13690445 za podszywanie się,wulgaryzmy i oczernianie innych ludzi na portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co ci chodzi kobieto, jak to ci ukradła nicka??? prześledziłam rozmowę i był tylko jeden nick wioleta86aa, który najpierw był pomarańczowy, potem został zaczerniony a dopiero potem ty się pojawiłaś z nickiem wioleta86aa !!! oskarżajac wioletę86aa bez wykrzykników o kradzież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka33
no raczej,ze komedia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest jak się nie zaczernia od razu swoich nicków na policji raczej nic nie zdziałasz bowiem nie ma tu żadnego wykroczenia czy przestępstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdfdd
POmogę :) zaraz do nich pisze.Jetem za!!! W Kodeksie Karnym jest wiele przepisow o "podszywaniu sie" w internecie... Za uzycie cudzego nicka grozi kara od 5 miesiecy do 3 lat pozbawienia wolnosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka33
pokaz chociaz jeden:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za uzycie cudzego nicka? ale on był niczy a nie cudzy:O autorka tak kozaczy teraz, a czemu sie nie zaczerniła? litosci, co za wariatkowo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta awantura staje sie
coraz bardziej zalosna :O te co sledza ten temat i nadaja na allegro bo wystawila iles tam pak z ciuchami nie macie wlasnego zycia ? chce wam sie tak kapowac ,sledzic , kazdy jeden post , i nie piszcie ze ja jestem autorka , tylko mysle jak ubogie jest wasze zycie , jak strasznie nieszczesliwe jestescie , nie macie zycia ? obowiazkow ? tutaj ktos chyba mial racje piszac ze same jestescie handlarami zal mi was starsznie , zero inteligencji a niby takie wyksztalcone tu siedza na kafe madre, bogate taaaaaak jasne :O Ludzie ludzie nigdzie na swiecie nie jest tak jak w POLSCE nie miej wiecej odemnie polak polakowi wilkiem wstyd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafe jest mnóstwo niezastrzeżonych pomarańczowych nicków ktoś nowy na kafe może nieświadomie uzyć takiego samego nicka, jesli jest on pomaraczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa !!!
Komedia niestety!!!! W sumie mam to gdzieś. Prawda jest taka że ja jestem autorką. A jakie mam dowody... czy w tym topiku użyłam wulgaryzmów? Napisałam tak jak ta osoba która mój nick zaczerniła???? Zwyzywała was wszystkich!Akurat nie jestem z tych co tak piszą. Mozecie wierzyć lub nie. Osoba ta sobie jakies jaja robi. Inaczej.... jeżeli zaczernilas mojego nicka a jest to nick z allegro to prosze bardzo sprawdzimy to w łatwy sposób- zaloguj sie na allegro i wyślij wszystkim link do mojej aukcji która zakończyłam a jest to 24 sztuki ubranek. Czekam ,a jeżeli nie wyślesz ja to zrobię i wtedy wyjdzie kto kłamie :) Chodzi tu tylko o godność!!!Nie pozwole żeby ktoś obrazal ludzi pod moją osobę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa !!!
do calkiem serio- tak masz racje kto sie pierwszy zaczerni ale ta baba zwyzywala wszystkich!!! Ja bym tak napewno nie postapila. oto jej słowa zaczerniam sie wiec wszystkie dzi**i ktore na mnie doniosły moga mnie w d**e pocałowac ch*j wam w d**e sciery zamykam topik donosicielki pie**olone I co???tO JEST UCZCIWE???jESZCZE GORSZE NIŻ KAPOWANIE W ALLEGRO!!!! Ja tego tak nie zostawie. Niby autorko -czekam na tego linka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhyrtyy
to założ sobie babo własny serwis aukcyjny i tam sobie sprzedawaj na własnych zasadach. a twoje biadolenie na nikim nie robi naprawdę żadnego wrazenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahaah co za topik
Sama jestem ciekawa ... czekam na linka.,Rzeczywiście to rozstrzygnie wątpliwości kto jest autorką.Nie dziwie sie,bo ja bym też sie nie dała zeby ktoś za mnie wyzywał tak innych. Dawaj tego linka z zakonczoną aukcją zaczerniona wioleta86aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaGDANSKmala
Śledze sobie Was :) Ale sie tu porobiło,wiesz na policji nic nie zdziałasz,ale możesz obronić swoje mienie bo naprawde jeżeli jest to podszywacz niegrzecznie sie zachował albo na odwrót. Jeżeli masz zapisane aukcje na swoim koncie link sie pojawi i wszystko wyjdzie najaw :) Tez zcekam na linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta awantura staje sie
autorko dam ci jedna rade , olej je , widac ze ich "ynteligencja " jest ponizej 0 odpusc, zostaw ten temat , a na przyszlosc i do normalnych ludzi chcecie sprzedawac ubranka nie wstawiajcie na kafeterie , inaczej beda was wyszukiwac ,klody klasc, a na koncu (bylo juz wiele razy) ze pisza na nk do znajomych danej osoby . Taka spolecznosc tu wlasnie przesiaduje jak widac bez zadnych obowiazkow jak dom praca itp piekna pogoda nie wyjda na spacer kafeteria to ich zycie tylko one nie odrozniaja relanego zycia od wirtualnego jak czytalam tu wczesniejsze strony to az sie za glowe chycilam jak ktoras zwyzywala od biedoty itp podteksty :O i to sa matki ? zony ? badz przyszle ? wierzyc mi sie nie chce strach pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×