Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dociekawski

Brak kasy - czym to skutkuje dla was?

Polecane posty

W tym roku muszę zrezygnować z wyjazdu na urlop. Brakuje nam kasy. Przykre to jest jak cholera! A czym dla was poskutkował brak kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie jak się czujecie kiedy trafiacie w sytuacje kiedy zdajecie sobie sprawę że was nie stać na to czy tamto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalusia
ja nigdy nie mam kasy jak mam pracę muszę robić opłaty i wszystko co potrzebne dla domu i rodziny żeby wyrównać okres kiedy nie miałam pracy i za wszystko płacił mąż tym sposobem w naszym pięknym kraju bez bezrobocia nigdy nie mam kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mieliście kiedyś tak, ze dziecko prosi coś kupić, a wy nie macie nato kasy? Co robicie czy mówicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość collybabe
nie mam dzieci nie mam pracy - nie kupuje ciuchow, kosmetykow, nic dla siebie, z tego co zarabia maz starcza na podstawowe potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KELLY23
mam podobnie, mieszkam u rodzicow i nie ma widokow na usamodzielnenie się, mimo ze pracuje. jedynie mozna cos wynajac ale wtedy z kasą bedzie jeszcze bardziej krucho i mimo ostrego zaciskania pasa moze nie starczys. jak radzą sobi młodzi Polacy zeby być na swoim, mam na mysli kupno własnego mieszkana badź budowa domu? wiem ze w grę czesto wchodzi kredyt na dłuuuuuugi czas ale w moim przypadku tyle zarabiam ze nikt by mi nawet takiego kredytu nie udzelił a nawet jesl to chyba bym sie bała taki los :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjkenekfgnawk
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''muszę zrezygnować z wyjazdu na urlop'' Ogrom polaków nie wyjeżdża na urlop, nie ma tragedii. Patrząc na pracujące ze mną osoby to większość z nich od lat nie była na prawdziwym urlopie takim spędzanym poza domem i działką, bo zwyczajnie ich nie stać na wyjazd. Zresztą sama nie jeżdżę nigdzie, urlop spędzam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×