Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ajajaj11

czy to tylko koleżanka???

Polecane posty

Jestem z moim facetem od 3 lat. On 2 lata temu poznał pewną dziewczynę w pracy ale nie było żadnych oznak że ona mu się podoba czy coś w tym stylu. Pracowali razem tylko kilka miesięcy. W tym samym czasie on mi się oświadczył, więc tym bardziej potwierdził swoją miłość do mnie. Jakieś 4 miesiące temu napisał do niej że myśli o niej cały czas tęskni za nią i zaprosił ją do siebie. Byłam w szoku jak to przeczytałam. Poza tym w telefonie ma specjalny folder z jej zdjęciami. Masakra jednym słowem. On nie wie że ja widziałam te zdjęcia wie tylko ze przeczytałam tą wiadomość. Twierdzi że to koleżanka tylko i nie chce na ten temat rozmawiać. Od niej dowiedziałam się że jest za granicą i nigdy nie było nic między nimi i że jak wróci do Polski nie będzie wznawiać tej znajomości. Ale mi jakoś to spokoju nie daje. Boję się że jak ona wróci to on może próbować zdobyć jej uczucia i wtedy zostawi mnie. Co byście mi poradziły???:(Jak to w ogóle możliwe że po 2 latach on pisze do niej coś takiego. Nagle sobie przypomniał o niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfggfghjjjjjjjjjjjjj
daj my ultimatum jak ona za granica to wlasnie teraz niech wywala speierdalane zdjecia albo ty wsadzisz se enisa miedzy uda ale nie jego kutasa http://www.youtube.com/watch?v=02Q2U7NgKUo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm czyli sobie po prostu je ściągnął na komórke? Myślałam ,że to ona my wysyłała, ale to zmienia postać rzeczy. Może być tak ,że to on za nią lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam nawet o tym żeby pogadać z nią i żeby ona napisała do niego że przyjeżdża niby do Polski i czy nadal o niej myśli i czy chciałby się spotkać... i żeby mi wysłała to co on by jej odpisał ale to trochę chamskie jest nie wiem czy ona by się zgodziła nie znam jej osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelkowoość
tak napewno nie rób, nie pisz bo możesz wyjść na idiotke pogadaj z facetem szczerze i żeby ci powiedział, wyduś to z niego czy jest dla niego kimś wiecej bo jak tak to żeby nie tracił twojego cennego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowalam z nim rozmawiac powiedziałam mu że jak coś do niej czuje to droga wolna każdy ma prawo do szczęścia. On twierdzi że mnie kocha i że sobie wymyślam. No to po co te zdjęcia i po co pisze takie rzeczy. Poza tym on jest taki że nawet jak zrobi źle to nie przyzna się do błędu a jak kłamie to też się nie przyzna do tego tylko będzie dalej kłamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelkowoość
a jak się zachowuje na codzień, okazuje ci uczucia jest taki jak zawsze? czy unika kontaktów z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi to określić. przez jakiś czas mnie unikał przynajmniej takie wrażenie miałam teraz jest normalnie. Odkąd jesteśmy dużo się zmieniło ale nawet nie wiem w jakim momencie to się stało. Kiedyś codziennie mówił mi że mnie kocha a teraz raz na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×