Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomekkk12321

wulgar??

Polecane posty

wiele osob uzywa wulgaryzmow na co dzien. dla wiekszosci jest to najzwyklejszy w swiecie skladnik jezyka potocznego :) ale sa i tacy, w tym ja, ktorzy wulgaryzmkow na co dzien unikaja, siegaja po nie za to w chwilach uniesienia - po prostu wowczas dzialaja cholernie podniecajaco. czy ktoras z pan/ dziewczyn ma podobnie jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Fabiola ... kreca CIe wulgaryzmy spersonalizowane (tj. ublizanie, wyzywanie itp) czy raczej wulgarne nazewnictwo czesci ciala, wtracenia typu 'ja pierdole, jak mi kurwa dobrze'...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pies
też tak ma, dopiero jak go opier*** to się słucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wulgaryzmy spersonalizowane, wulgarne nazewnictwo części ciała i czynności seksualnych. :p Wtrącenia typu "ja pierdolę, jak mi kurwa dobrze" raczej nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja - 'wpierdol tego jebanego chuja w moja mokra pizde', 'wyjeb mnie pierdolony skurwielu'...? raczej w ten ton? :) yummmieeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie używam określenie "jebany" nigdy :p Chuj, kutas, zdarza się czasami pizda :p Skurwiel w stosunku do partnera nie :p Wolę raczej wulgaryzmy w stosunku do mnie. Uwielbiam określenie ruchać :p Jest jakieś takie ładne po prostu :D :D :D W sumie to nie pamiętam co jeszcze, to jest spontaniczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'ruchac' kojarzy mi sie z okresem birzy hormonow, a co za tym idzie, dziala na mnie bardzo podniecajco, jest takie dziekie, wyuzdane, niewlasciwie, czyli... zajebiste! :) otoz w jednym z lepszych tlumaczen forresta gumpa jenny zwraca sie do niego bez zbednych slow wstepu: 'Forrest, wyruchaj mnie, prosze cie....' oj, ile ja sie wtedy knota nastrugalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbhbnbhjnj
nie, mnie to odpycha i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×