Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pai_mai

Co sądzisz na temat programu "Dlaczego ja" emitowanego na polsacie

Polecane posty

Gość pai_mai

Skąd oni w ogóle biorą tych ludzi? Te rodziny są prawdziwe? Czy to tylko podstawieni aktorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są podstawieni
nawet na kafe ogłaszali się, że poszukują "aktorów" do tego programu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pai_mai
Serio? A ci ludzie coś dostają za to? Bo ja nigdy bym sobie takiego obciachu bym nie narobiła, więc chyba muszą dużo im za to płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są podstawieni
serio, zresztą jak się kończy odcinek to pokazują obsadę, każdy jest z innej parafii. Na pewno jakąs kasę dostają, ja chyba kilka osób widziałam w różnych odcinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupie kobiety
taaa oni sie tym jeszcze pewnie jaraja że sa gwiazdami w telewizjj buhaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie bylo by zagarac ;p
Mam takie jazdy w mojej rodzince, ze mozna by z tego caly serial nagrac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chełpiący się
wprawdzie tematy i sytuacje sa najczęściej żalosne i wzięte z kosmosu ale w tym serialu są pokazane prawdziwe relacje w rodzinie - kłótnie, wyzwiska, patologie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśyac
Żenujące. Infantylne prymitywne. Ogladam to żeby się pośmiać, nieraz naprawdę jest w czego. Najlepsze jest to udawanie realności sytuacji... w stylu kamera tu nie wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoko
"(...)ale w tym serialu są pokazane prawdziwe relacje w rodzinie - kłótnie, wyzwiska, patologie.." Chyba Twojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze z tego wszystkiego
są ich mieszkania. Zawsze ładne, odpicowane, wielkie, albo domy. Mieszkańcami zaś ich bardzo często są bezrobotni, nierzadko obydwoje:D...Aha i zawsze każdy obowiązkowo ma samochód:) No cóż, bieda nie wybiera ;) Tak jak ktoś napisał, pośmiać się można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna..
zauważcie, ze w prawie kazdym odcinku kogos zabiera policja, w sklepie nie chcą kogos obsłużyc itp. ;) te same sytuacje sie ciagle powtarzaja -.- to jest żałosne. najlepszy byl kiedys odcinek, gdzie taksówkarz podrzucił pod drzwi dziecko,a kobieta zamiast zadzwonić na policję to sobie je wziela i podejrzewała ze to dziecko ktoregos z jej synów :D normalnie masakra, mialam taki ubaw, ze szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna..
i co jest jeszcze najlepsze? ze czesto widuje tych samych ludzi w kilku odcinkach :P juz by mogli sie postarać o innych 'aktorów'. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro to żenada
to po co oglądacie? Z wypowiedzi waszych wynika, ze jesteście stałymi widzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chełpiący się
najlepszy jak dotąd było odcinek o Indze - uciążliwej sąsiadce, która utrudniała życie wszystkim lokatorom :D albo niedawno - jest sobie matka, ojciec i 3 synów. matka pracuje w barze, ojciec i 2 synów bez pracy - legaci i piwosze na zasiłku. i ostatni syn, który wyprowadził się od nich, w tajemnicy zdał maturę, zrobił studia i założyl interes, poznał kobietę z którą miał zamiar się żenić (jej powiedział że jego rodzice nie żyją) - przez lata oni niczego sie nie dowiedzieli :D polecam też Trudne Sprawy od 14:45 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna..
no, zaraz beda TRUDNE SPRAWY, trza ogladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawosz23
wczoraj ogladalam - no porazka, gdyby moje dziecko tak sie do mnie zaczelo odnosic wzielabym za lby i wynocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzadko oglądam
Ale jakiś czas temu był odcinek, w którym dziewczyna "przy kości" znalazła sobie chłopaka. Jej matka, która wyglądała tak samo jak córka była podejrzliwa, bo niemożliwe dla niej było, żeby dobrze wyglądający młody chłopak zainteresował się kimś takim. Okazało się, że chłopak był impotentem i lekarz kazał mu znaleźć sobie brzydką dziewczynę. Scenariusz z kosmosu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopniak w PUP-ę
jak wychowasz swoje dzieci taki potem masz szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaska 2289
ogolnie to lubie to ogladac lecz denerwuje mnie jak p kobieta zostaje bez zadnych srodkow do zycie ale na adwokata ja stac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsfdsfdgghh
kiedyś był odcinek jak kobita z dziećmi została bez środków do życia, poszła zarejestrować się do PUP i od razu dostała pieniądze z zasiłku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopniak w PUP-ę
dziwne, że w sądzie jak jest rozprawa to zawsze są pustki na korytarzu, nigdy nie widać wydającego wyrok sędziego itp. brak im kasy na statystów a skoro dziennie są 2 odcinki to pewnie kręcą to najtaniej jak się da. pewnie nagranie 1 odcinka zajmuje im do 5 godzin + czas na montaż itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytuacje może i prawdziwe ale ludzie podstawieni w dodatku grają po kilka razy w różnych odcinkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądałam to
wczoraj obejrzałam trudne sprawy i grał w tym chłopak, którego widziałam też w dlaczego ja, nie rozumiem po co kręcą te trudne sprawy, przecież to to samo co dlaczego ja tylko inny tytuł, nawet lektor ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruca fix
ten chłopak w okularach grał wczesniej 16-latka, ktory zrobił dziecko 25-latce, a teraz był 14-latkiem prześladowanym w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje sie przypatrzec także mieszkaniom w których niby te osoby mieszkają , już w kilku odcinkach jeden dom widziałam i aktorzy tez sie powtarzają i przede wszystkim wszyscy jedzą zawsze spaghetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruca fix
spaghetti? może serial sponsoruje jakiś producent makaronu? :D pewnie po nakręceniu sceny spaghetti je głodna ekipa serialowa, kamerzysta, dźwiękowiec itd. - a to ich ulubione danie i za najtańsze pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja widziałam kilka
dni temu Trudne sprawy. Było o matce dwóch córek, która jest prześladowana przez jakiegoś obleśnego typa. A wcześniej grała ona w Dlaczego ja. Chciała z mężem pożyczyć kasę od rodziców na dom, bo oboje stracili pracę. Okazało się, że rodzice zainwestowali w coś forsę, ale zostali oszukani przez jakiegoś faceta, więc go uprowadzili i przetrzymywali w piwnicy. :D Kto to wymyśla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam codziennie
ja to lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśyac
w moim domu kamera jest nawet podczas scen brutalnego seksu małżeńskiego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×