Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość LANCOME 23
ile gości mamy nowych:) ja sie nie wypowiadam bo sie na tym nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
makusia00 tak z ciekaowści zapytam te objawy niedoczynności to jakiś problem jest żeby zajść w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama foksika to mnie trochę zmartwiaś, że nie da się stwierdzić, czy pęcherzyki są pełne. Cóż, poczytam o tym badaniu, co napisałaś. Na jakim etapie jesteś z działaniami? Jakieś leki bierzesz? Makusia od 8 pkt to nawet nie wiem, co to za badania :) oj muszę douczyć się :) mimo wszystko dalej będę się upierać przy badaniu ft3, ft4 :) powiem Ci też, że moja lekarka rodzinna, a potem endokrynolog kazała zrobić anty tpo,tg. Podobno przy podwyższonych przeciwciałach ciężko zajść w ciążę. Prolaktynę badałaś z obciążeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, na 19 idę do lekarza, więc trzymajcie kciuki, żeby nie pokłóciła się z lekarzem hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Trzymam kciuki kropka:*** daj znać co Tobie wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
ja tez sie przylaczam i trzymam kciuki! czekamy na wiesci!! :) oczekujemy pozytywnych!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_27
Makusia 00, w którym dniu cyklu robiłaś badania? Jeśli chodzi o TSH to zdecydowanie za duże, musisz mieć tak jak dziewczyny pisały ft3, ft4, aTPO, aTG żeby wykluczyć hashimoto. Poczytaj o tym. Prolaktyna też zdecydowanie za duża przy staraniach, ale jej bym nie ruszała do czasu aż nie uregulujesz TSH. Dodatkowo masz podwyższone androgeny... Na Twoim miejscu przede wszystkim zrobiłabym dokładne badania w kierunku hormonów tarczycy i odwiedziła porządnego endokrynologa. Musisz wiedzieć, że ciąża przy takim TSH grozi poronieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane, wróciłam od lekarza i... kiepsko... Dziś mam 9 dzień cyklu, 8 dzień na ziołach. Przed ziołami zawsze w tym dniu miałam endometrium 8, pęcherzyk ok 20 mm. Dziś endo wynosi zaledwie 5, a pęcherzyki są dwa po 10 mm. Ginekolog stwierdził, że albo to cykl bezowulacyjny, albo się wydłuży i owulacja będzie później. Zawsze mam ją ok. 11 dc. Cóż... nie martwię się, zaczęłam się śmiać, że zioła zamiast pobudzić mi pęcherzyki, to je zmniejszyły :) mam przyjść w poniedziałek i zobaczymy, czy urosło. Generalnie lekarz delikatnie dał mi do zrozumienia, że powinnam udać się na konsultację do kliniki leczenia niepłodności i że idę w złą stronę z tymi ziołami. Jasne, ja wiem swoje. Wypisał mi Clostilbegyt, grzecznie wzięłam receptę, ale czy wykupię, nie wiem. Oczywiście powrócił temat drożności jajowodów, dał mi czas do końca roku. Dodatkowo obowiązkowo mam zrobić badanie AMH i powtórzyć badanie nasienia. Mimo tego wszystkiego jestem megaaaa pozytywnie nastawiona. Jak nigdy :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Kropka może ci sie owulacja przesunęła ja też mam różnie tą owulacje raz zaraz po okresie a za drugim razem w 15 dniu cyklu..może spróbuj z tym Clostilbegyt ja też to będe brać może faktycznie nam pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome postanowiłam, że jeśli w poniedziałek okaże się, że nic nie urosło, to wezmę Clo. Ale jeśli pęcherzyki urosną (zobaczycie, że urosną :) to zostaję na ziołach przez 3 miesiące. Mimo wszystko boję się tego leku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
czemu się boisz? teraz to ja się wystraszyłam??!! on jest zły? ja go też będe brała cholerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
mi lekarz ostatnio powiedzial ze przy pco owulacja moze wystapic w kazdej chwili przy nieregularnych cyklach..powiedzial mi zeby si enie lamac ze w 12 dniu nie ma pecherzyka dominujacego bo tak jak ja mam kilkumiesieczne cykle to ja moge miec np. w 40dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
ej a jaka dawke Wam lekarz zalecil brac to Clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
od 3 dnia cyklu przez 5 dni ale te clo to chyba nic złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
nie no to taki standardowy lek na pobudzenie owulacji, ja osobiscie po jednej tabletce dziennie nie mialam wiekszych dolegliwosci..pecherzyk byl dojrzewajacy na pierwszym monitoringu, na drugim sie juz wchlonal:(ale kazda inaczej reaguje:)wiec trzymam kciuki! clo nie jest az tak agresywnym lekiem..gonadotropiny juz tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
czyli tobie pęcherzyki nie pękały tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
no mi pecherzyk rosl rosl i sie wchlonal;/przy drugikm podejsciu kiedy bralam 2 tabl/dzien w 12 dc mialam torbiel na 5cm;/i dostalam d*phaston na wchloniecie i o dziwo sie po kilku dniach wchlonal.. ale tak jak mowie-kazdy inaczej reaguje na te leki..mysle ze wieeeeeeelu pomogly:)jesli mi teraz ziola nie pomoga, to pewnie lekarz mi zaleci clo znowu,bo dal mi miesiac przrwy zeby jajniki odpoczely od farmakologii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
mi zawsze pękają ale wychodzi na to że są puste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula ja nie mam pco, więc chyba z grubsza jakoś ta owulacja powinna być równa. Ale jak widać nie jest. Jestem pewna, że w poniedziałek pęcherzyk będzie duży :) zmieniłam swoje nastawienie, teraz już tylko pozytywnie myślę :) Lancome, Clo jak każdy lek ma skutki uboczne. Nie dopytuj i nie czytaj, bo sugestia może wiele zdziałać. Masz wierzyć, że Tobie pomoże, że zobaczysz 2 kreseczki. Dziewczynki, ja dziś byłam w Gietrzwałdzie i pomodliłam się do Matki Boskiej za nas wszystkie, żebyśmy do końca tego roku były w ciąży, więc do roboty :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brać Clo od 2 dnia przez 5 dni po jednej tabletce. Wizyta kontrolna miałaby być ok. 10-12 dnia cyklu. Nie za późno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
Kropka80 nie wiem..jak ja bralam od 5 do 9 dc to pierwsza wizyta w 12 dniu byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula a czy ja dobrze pamiętam, że Ty również masz niski estradiol? Bierzesz jakieś leki na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
nieeee..kiedys kiedys ho ho ho kilka lat temy bralam estrofem i d*phaston,ale wtdy sie nie staralam..teraz lekarz daj emi tylko d*phaston na wywolanie @ a potem tylko clo.. ja do swojego gina ide koncem sierpnia dopiero bo jest na urlopie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
a jak poznać że ma sie PCO? na usg to widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
mi ginekolog nic nie mówił że po tym clo są skutki uboczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
no ja mam cale jajniki w pecherzach i to wyraznie widac na obrazie usg;/i tak mi sie ta choroba od kilku dobrych lat ciagnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
LANCOME23 takjak mowila Kropka80 nie mysl o tym-u jednej wystepuja u drugiej nie wystepuja..przy dawce 1 tabl na dzien nie ma syfu nie boj sie na zapas:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
ja chodze co 2 tygodnie do ginekologa i mi ginekolog mówi za każdym razem że jajniki mam zdrowe czyli nie mam PCO? boje sie troche;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
a jak myślicie te clo i luteina powinny mi pomóc ? ginekolog mówi że na pewno zajde w ciąże po braniu tych lekarstw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
kropka ja mam do Gietrzwałdu 20 km:) kiedyś tam jeździłam:) :) doła złapałam cały dzień mi sie płakać chce odwiedziłam dzisiaj rodziców i sie pytali czy w końcu w ciąży jestem i płakać mi sie chciało mojego brata dziewczyna zaszła w ciąże jest w 2 tygodniu ciąży,nie musiała brac żadnych tabletek naturalnie zaszła od razu a ja już 6 miesięcy walczę i nic:(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×