Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość basiula888
Kropka80 a jak wyglada to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
kiedy najlepiej zrobić badania AMH, LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
LANCOME23 daj znac co Ci powiedział gin bo samam jestem ciekawa. ja kiedys raz bralam luteine na wywolanie ale tez nie pamietam jak to sie odstawialo.. mnie cos w pachwinie boli od wczoraj-dzis ledwo chodze, bo mnie uwiera..kurde boje sie czy mi sie jakas torbiel nie robi:( a lekarz dopiero 31ego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Ginekolog powiedział żeby odstawić jak już będzie mocna miesiączka bo jak dopiero początek to można jeszcze wziąć..no ja dzisiaj już nic nie mam pewnie za 2,3 dni dostanę...kurcze to nie dobrze jak coś cie boli może jakiegoś innego dobreg ginekologa szybciej znajdziesz bo czekać też nie dobrze tym bardziej że nie wiadomo co tam sie dzieje.... a może to mały bejbuś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
LANCOME23 hehehe chciałąbymw to wierzyć ale ani wyniki krwi na to nie wskazuja ani sluz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMH bada się z krwi, obojętne w którym dniu cyklu. Koszt w Olsztynie ok. 150 zł. Lh najlepiej z Fsh w 3 dniu cyklu. Ja dziś mam 14 dzień cyklu, zrobiłam test owulacyjny i słuchajcie, jak nigdy dwie wyraźne krechy :) ok. 16 lecę do lekarza zobaczyć, czy pęcherzyki urosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula a może owulacja? Chociaż kto wie, może maluszek :))) jeśli bolałoby jeszcze kilka dni, to pojechałabym na izbę przyjęć sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
hehe ja nie wiem czemu jestem podjarana jak kazdej z Was cos si edo przodu rusza-Kropka80 daj znac KONIECZNIE!!!!!!!:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula dzięki :) ja też się cieszę, jak którejś coś wychodzi, bo umacnia to moją wiarę, źe każdej z nas się uda, to tylko kwestia czasu :) będe zdawać szczegółowe relacje, żeby pokazać, jak ziołka na mnie działają :) :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Basiula ja tam nie wierze w śluzy może naprawde maluszek....OBY:) a ja czekam na okres:( Kropka daj znać jak wrócisz od ginekologa jak masz dwie kreseczki to owulacja nadchodzi wielkimi krokami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 111
Cześć dziewczyny. Dawno tu nie zaglądałam. Chciałam się trochę podnieść na duchu i zobaczyć, że któraś z Was zaszła w ciążę po tych ziółkach. U mnie jak na razie pierwszy cykl z ziółkami nie przyniósł żadnych efektów. Drugi piłam tylko do owulacji albo tak mi się tylko zdaje. Dzisiaj jest 26 dc i czekam kiedy będę mogła zrobić test. Szkoda że nie da się tego od razu sprawdzić Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 111
I jak na złość wszystkie moje najlepsze koleżanki są teraz w ciąży :( Staram się o tym nie myśleć ale wszystkie nasze spotkania ze znajomymi kończą się na rozmowach o dzieciach, kto kiedy rodzi kto już urodził itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Witaj Ania111 ja też piłam te ziółka ale krótko bo 11 dni i nie mogę ich pić już bo biorę tabletki,na razie czekam na okres ale już niebawem:) ja widzę cały czas jak jaką moja koleżanka zachodzi w ciąże nie które już nawet 3 mają a ja ani jednej:( ja również staram sie nie myśleć ale jak zbliża się owulacja to wtedy najbardziej wariuje chociaż staram się naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza i.... Pęcherzyk ma wielkość 24 mm (w środę miał 10mm), endometrium 9,8 mm (było 5mm). Genialnie wszystko urosło :) lekarzowi wyszły oczy, dla pewności zapytał czy nie brałam Clostilbegytu :) a ja na to dumnie, że to zioła hihihi. Poleciałam dla pewności jeszcze zbadać estradiol, powinno być ponad 200. Jak odbiorę wyniki, to dam znać. Dziś mam działać, jutro też. Teraz tylko czekam, żeby pecherzyk pękł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
Witajcie dziewczyny. Dawno nie pisałam ale czytam was regularnie. U mnie ziółka jak na razie nie pomogły zajść. Piłam je 4 cykle i teraz zrobiłam przerwę. Czasem się zastanawiam czy one faktycznie działają? Trzymam kciuki za was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Kropka to super cieszę sie oby Tobie sie poszczęściło mam nadzieje że uda Ci sie w tym cyklu endometrum i pęcherzyki SUPER!! działaj TRZYMAM MOCNO KCIUKI!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, dzięki :) mam nadzieję, że pęcherzyk pęknie. Temperatura dziś rano bez skoku, zobaczę jutro, ale czytałam, że leki na tarczycę obniżają temperaturę, więc nie chcę się zamartwiać.... Oby wyniki wyszły ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
Kropka80 to świetnie, że wszystko rośnie!!:) trzymam kciuki za pekniecie! Ania kiedy bedziesz robila test? LANCOME23 czemu nie sugerujesz sie sluzem?jak ty masz owulke to sluzu nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
Kropka80 a Ty masz sluz?ja mam z tym sluzem problemy wlasnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Basiula no właśnie nie mam i nigdy nie miałam zawsze jak mam owulację to obserwuję śluz i nigdy nie miałam takiego jak te 'kurze' jajko... dlatego ja nigdy nie patrze na śluz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
LANCOME23 to mi poprawiłaś humor:) moja siostra mowila ze tez nie miala dopiero na usg jej lekarz mowil ze ma(ma stwierdzone pco), ale myslalam ze ona mnie sciemnia, zeby mnie pocieszyc.. to mi dodalas wiary i nadziei od samego ranka :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
a wczoraj mnie po poludniu tak brzuch bolal ze max-taki bol pulsacyjny najpierw chwilke w lewym a potem ciagle w prawym jajniku.. moze przejde si ei zrobie chociaz na nfz usg bo sie boje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Basiula ja bym na twoim miejsciu przeszła się do ginekologa dla świętego spokoju...ja w owulacje mam normalny śluz też sie dziwie ale ginekolog powiedział ze to nic niepokojącego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
a teraz jak biorę luteine to na pewno nie będe miała śluz...Basiula Kup sobie olej z wiesiolka, to takie tabletki.Bierz do owulacji 3x2 tabletki.Po 2 cyklcah bedzie poprawa i to duuuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
LANCOME23 ja biore teraz ten cykl wiesiolek ciagle-bo i tak owu nie bylo wiec moge sobie brac..nastepnym razem jesli bedzie owu bede pic siemie lniane-bleehh ale zdrooooooweee! narazie poprawy nie widze ale nie od razu zbudowano Rzym:) :) :) :) :) :) odzywajcie sie dziewczynyy nooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula888
z reszta biore magnez tez,bo lubie sobie walnac jedna kawke dziennie,chociaz jak sobie pomysle jak ja kiedys pilam po 4/dzien-masakra..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Ja nie pije kawy i już nie palę papierosów okazjalnie popalam:). Nic nie biorę na śluz bo i tak nie biorę pod uwagę chodzę do ginekologa żeby stwierdzić kiedy mam owulacje...dzisiaj sie strasznie słabo czuje i jest mi zle...to chyba po tej luteinie od 3 dni mam z rana mdłości....nic mi sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula ja raz mam sluz, raz go nie widzę. Po ziołach wcale nie widzę go więcej. Słuchajcie, martwi mnie tylko to, że czuję ciągle jakiś ból jajnika, gdzie jest pecherzyk, ale takiego mega mocnego jak zawsze nie czuję. Już chyba powinien pęknąć :( chociaż wiem, że niektóre dziewczyny w ogole nie czują nic, a pęka. Temperatura ciągle niska, nie wiem po jakiego diabła w ogóle zaczęłam ją mierzyć... Tylko sie nakręcam... Eh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Kropka mi sie wydaję że jak czuje ten jajnik z którego było owulacja i pęcherzyk pęknął i ten płyn sie wylał mnie też zawsze boli mocno jajnik jak pęcherzyk pęka bo ten płyn z pęcherzyka podrażnia czyli na bank pęcherzyk ci pękł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×