Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dolarcia kropka Moze to sprawa ziolek?:) mam przeczucie,ze lada chwila poplyna gdzies dobre wiesci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka u mnie na bank nie jelita to jest taki mrowiący ból jajnika raz prawego raz lewego i podbrzusze takie ciągnące bóle, myślę, że to herbatka działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll ode mnie jeszcze nie popłyną :) Dolarcia mnie ćmi, taki upierdliwy ból, nie pozwala zapomnieć, że mam brzuch hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka No no no tego nie wiesz:) czekam z niecierpliwoscia na II forumowe kreseczki:) Dziewczyny jakos mi razniej z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślę, że jeszcze troszeczę trzeba będzie poczekać z wieściami, ale herbatka działa a to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raszell mi też :) na innych forach było tak, że wszystkie zaciążyły urodziły, a ja tylko się denerwowałam, a od Was wsparcie i zrozumienie płynie dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, mi również z Wami jest raźniej. Całe moje otoczenie ma dosyć słuchania o ciąży. A Wam mogę gadać i gadać :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam szczerze że też pomyślałam o implantacji ale szybko się skarciłam żeby się nie nakręcać więc myślicie że jak minie plamienie to kiedy testowac od razu czy czekac jeszcze i do którego dnia cyklu? teraz jest 25 więc może to taki krótki cykl a moje podejżenia co do owulacji by sie nie sprawdziły i była w 10dc a te plamienia potem w 19dc to z innego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siczuanda, mi się zdarzały cykle 24-25 dni. Wtedy owulka była w 10-11 dniu. Plamienia miałam z powodu niskiego progesteronu. Ale Ty pisałaś, że masz długie cykle chyba?? To aż tak by się po ziołach skróciły??? Jakoś ja stawiam na tą lepszą opcje :) Poczekaj kilka dni, jak @ nie przyjdzie, to testuj. Myślę, że jeszcze tydzień powinnaś odczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kropko za odpowiedz ale mam jeszcze jeden problem w czwartek wylatuje mój M i jeśli była bym w ciąży to wole mu powiedzieć osobiście a nie na odległośc więc tydzien to za długo myśle że jak nie bede plamic to zrobie w środę a jak okres się rozkręci to się samo wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przestane plamic to musze zrobic test przed wyjazdem M (leci w czwartek) a jak sie okres rozkreci to wszystko bedzie jasne Dzieki wielkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, to w takiej sytuacji od razu leć na bete. Bo test może nie pokazać tak wcześnie i zostanie Ci tylko przekazanie info telefonicznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropko nie mam czasu na bete na razie zrobie test w środe by było 6 dni od rzekomej implantecji a czytałam że po 2 dniach już można robić a jak nie wyjdzie to trudno najwyżej powtórzę za ok 2 tyg jak @ nie bedzie a wiesci przekarze na skype moze tak ma byc oczywiście pisze czysto hipotetycznie bo to pewnie jest okres i przez weekend czar pryśnie i żadne testy nie beda potrzebne dolarcia dzieki za przeczucie to jenak zawsze miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siczuanda tylko nie zapominaj tu o nas i zdawaj relację, co się dzieje na bieżąco :) będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją zamiast pracą się zająć to co chwilę ma forum wchodzę i patrzę czy już u kogoś te 2 krechy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gość ja mam tak samo ciągle włażę zamiast pracowac jak i mnie wywalą to będzie dopiero heca Kropko oczywiście że nie będę zapominać w weekend wyjade na działke ale jak mi sie uda to napisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
siczuanda to może być plamienie implantacyjne, ja też tak miałam ok 7 dni po owulacji i za niedługo na teście zobaczyłam bladzieńką drugą kreske. trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potwornie ciągną mnie jajniki dziś jejku czy nie zaszkodze sobie ziołami? do tego mdli mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia, może owulacja?? Który dzień cyklu masz?? Tak sobie pomyślałam, że odkąd tu jestem żadna nie zaszła, więc niech w końcu któraś to uczyni :) potrzebujemy tu dobrych wieści i dwóch kresek!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 i wedlug mnie w tym miesiącu w ogole owulacji nie miałam a teraz ból jajników i bóle jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może miałaś owulację, tylko nie czułaś. A może owulka Ci się przesunęła. Bądź dobrej myśli :) moje podbrzusze boli od 3 dni, a teraz dostałam biegunki. Ciekawe po czym, bo nie jadłam nic nowego, ani nieświeżego. Może za dużo sypię tych ziół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez w pracy i podpatruje co sie dzieje:) Zmykam i pozytywne fluidy sle Wam dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka kurde ja też czuję się TRAGICZNIE zawroty głowy, osłabienie i mdłości i ból jak na miesiączkę. Też na początku tak reagowałyście na zioła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.wlasnie wrocilam od lekarza..dzis moj 9 dc i jest jeden wiekszy pecherzyk-ma 9mm tylko..;/lekarz kazal przyjsc za tydzien bo mowil ze jest szansa ale sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basiula88 ja lekarz mówił, że jest szansa to tego się trzymaj trzeba wierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wszystkie zajdziemy ..... Kiedyś ale zajdziemy :-) :-) :-) :-) No endokryn mam. Powiedział ze z takimi wynikami nie zajde. Ginek. ze lekarz przesada itd. No ta ginek. niezbyt dobra 31 negat. 2 neutr. 34 pozytywne wiec.?. Ja pije zioła biorę castag. Dziś 2 dzień cyklu wiec z duzio duzo nie powiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×