Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość LANCOME 23
Mi ziółka wydłużyły miesiączke też czekałam na okres jak piłam ziółka może Tobie też wydłużyły?:) piłam zioła ale musiałam brać luteinę i te clo i ginekolog mi zabronił pić ziół bo nie można ich łączyć z tablekami. Jeju jaki ból straszny czuję,chodzić nie mogę i do tego krew czarna pierwszy raz mam tak bolącą miesiaczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny po co sie na zapas martwicie:)lancome23 jedna ma rozstepy druga nie ma..mojej kolezance aptekarka zalecila wymieszac krem nivea soft z oliwka w zelu johnsona-podobno mixtura jest o niebo lepsza no i tansza jak specyfiki typowo do tego przeznaczone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny naszła mnie myśl że może te ziółka jednak nie są takie super skoro tak działają na nasz cykl? raszel i lancome trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Basiula ale się w ogóle tym nie martwię...wiesz co do kremów to nie każdej pomagają nawet najlepsze kremy moje dwie koleżanki używały z tych dobrych kosmetyków te kremy na rozstępy i im nie pomogły, chyba najgorszych strach to byłby poród... ale nie ma co myśleć o tym jak sie nawet w ciąży nie jest:):) gość z tego co czytałam na jedne działają ziółka a inne kobiety nie. Z biegiem czasu na pewno pomogą ja osobiście w nie wierze:) :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wierze w ziolka. One daja mi sile. Obysmy szybko zaciazyly. Potem mozemy zalozyc topik o obawach;) Gosc dziekuje za trzymanie kciukow:) Dostalam dziwne uplawy,przezroczyste ale nie jak sluz plodny,tylko jak klej w tubce;) jajnik nadal kluje. @ gdzie jestes? kiedy mnie odwiedzisz? Pewnie wezmie mnie z zaskoczenia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raszell nadzieja więc jest, ja też wierzę, chociaż jakoś nadzieja trochę mi pod**adła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll, mam czuja, że udało Ci się :) Kiedy znowu zrobisz test? Bo już się nie mogę doczekać, aż napiszesz, że kreseczka na teście ma koleżankę :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropko Boje sie zrobic testa:( Dzis jak sie obudzilam mialam tyle sluzu,ze myslalam,ze dostalam. Zaczyna bolec mnie brzuch. Mysle,ze @ to kwestia dni. Czekam do srody czwartku jak nie dostane.testuje,albo ide na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Jakie ziolkaa pijecie? Bo ja klimuszki dzis jest 4dc wiec za duzzo nie moge powiedziec. Raszell ale w ciazy ma sie duzo sluzu. Przed okresem jest sucho. Zrob testa !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa Ja pije ojca sroki 3ke. Pije pierwszy cykl. Testa robilam w pt i nic:( dzis juz 20dzien po owu. W ogole chyba mnie przeziebienie lapie. Zimno mi i po kosciach mnie lamie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Ja też bym radziła betę zrobić będziesz mieć 100% pewność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym normalnie cykle mam co 33,34 dni. Zaczynam wątpić czy ginekolg dobrze rozpoznał owualcje w 11dniu cyklu. Z drugiej strony to chyba żadna filozofia dla doświadczonego lekarza oszacować czy owu była czy nie,co nie? Dziewczyny wierze,ze ziolka mi pomoga,ale nawet teraz gdy @ sie spoznia nie chce wierzyc ze moglo sie udac. Bylby to cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raszell moim zdaniem powinnaś zrobić jeszcze raz test, albo pójść do gina. Dziewczyny, a mnie dalej boli podbrzusze i kłują jajniki, czasem mam wrażenie że przepływa mi przez jajniki takie jakby gorąco sama nie wiem jak to opisać i cera zrobiła mi się nieskazitelna, nie wiem czy sobie wmawiam (jak co miesiąc zresztą) czy to mógł być ten miesiąc. Kurka bo mi się wydaje, że ja w ogóle owulacji nie miałam w tym miesiącu a tu takie cyrki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolarcia to zawsze może być ten cykl:) ja sobie wmawiam, że to nie może być ciąża. boje się trochę kolejnego rozczarowania. wiem, że to udźwignę, że dam rade. minie pierwszy dzień @ i znów będę patrzeć pozytywnie, ale ja teraz się boję i niczego się nie doszukuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co tam dziewczyny? ja nadal czekam. @ nie dostałam. przeszła mi dziś przez głowe myśl, że skoro była owulacja, były przyjemności i @ się spóźnia. to mimo, że testy wyszły negatywnie to może? eh czy Was też wykańcza to czekanie? do tego słabo się czuje, coś mnie bierze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Kropeczko jak TY na mnie pozytywnie działasz:) jeżeli ból gardła jest objawem to na 100% jestem zafasolkowana;D dziewczyny czuję cały czas "wilgotno;)" na serio przed @ jest sucho? nie wiedziałam tego:| człowiek uczy się całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Ja przed okresem mam bardzo bardzo wilgotno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1magdaj24
raszelll Powiem ci, że to że test wychodzi negatywny to jeszcze o nic do końca straconego.U mnie pozytywny test pojawił się dopiero po 3 tyg. ( po kolejnych 6 niestety poroniłam) A ogólnie to chyba pora na ciąże przyszła bo dzisiaj byłam u znajomych na urodzinach, pierwszych zresztą u ich córeczki no i pojawiła się tam świeżo upieczona mama i za ok 2 tyg termin na kolejną, a mnie normalnie aż się słabo zrobiło. Nie mogłam oderwać wzroku od brzucha tej dziewczyny a jednocześnie byłam zła że się tam pojawiła. U mnie jak na złość w piątek @ przyszła :( Więc moje drogie ziołopijki może w końcu pora na nas?????? Pozdrawiam i czekam na dobre wieści od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raszel, najlepsze to się nie nakręcać chociaż jest to bardzo trudne wiem. Ja dalej czekam na @, ciekawe co będzie, mierzyłam temp jest powyżej 37 ciekawe, zmęczenie jest, zawroty głowy też, chociaż to wszystko pewnie na okres życzę Wam miłego dnia w tą paskudną pogodę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, a u mnie ładna pogoda :) Dolarcia, który dzień cyklu masz? Raszelll to czekanie oprócz Ciebie, to wykończy i mnie hihihi. Już kciuków nie czuję ;) Siczuanda, jak u Ciebie? Ja mam jeszcze cały tydzień do @, więc jestem mega spokojna i nienakręcona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ją też mam jeszcze tydzień do @ ale jajniki spokoju mi nie dają ale testu nie robię wni nic staram się nie nakrecac ale to takie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kobietki, ja piję 1-wszy cykl zioła o. Sroki , za 4 dni powinnam dostać @. Od piątku tak mnie piersi bolą że coś okropnego. Najpierw bolały od strony zewnętrznej, a teraz to już w sumie całe. Czy to moze być skutek uboczny ziółek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll do środy masz czas, a potem leć na betę :) Moje kciuki jeszcze chyba tyle wytrzymają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna rzecz, ale jakbym miała pić zioła 3 razy dziennie, to bym oszalała. Więc zostaję przy tych, co teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją myślę raszel że jednak nici na razie z twojej fasolki ale z całej siły trzymam za ciebie kciuki kiedyś się uda do świąt bd wszystkie miały fasolke u mnie dalej zle samopoczucie trochę zgagi i bóle brzucha i jajników i rozpierajacy brzuch tzn takie uczucie ale od testów trzymam się z daleka raczej znów mam schizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki nie mialam jak pisac ale juz wam opisuje w piatek plamienie w sobote ustapilo a w niedziele okres normalny tak jak podejzewam ale mimo to ciesze sie bo jeszcze nigdy nie miam tak szybko tzn 24 dc moze to dla tego ze przed ziolami nie mialam okresu a jak zaczelam pic ziola to po paru dniach przyszla @ a jajniki juz pracowaly i owulka byla wczesna dlatego testy nie wychodzily bo przy dlugich cyklach testuje sie pozno wiec nawet na mysl mi nie przeszlo ze to juz a i sprawdzilam ze nie bylo przytulanka w tym czasie lekarz mowil zeby na poczatku cyklu sie wstrzymac oh oszalec mozna moze by sie udalo a teraz zostane sama i nie moge probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×