Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Raszelll, ja jestem z warmińsko-mazurskiego. Hsg będę robić w warszawie prywatnie i pod narkozą. Mam niski próg wytrzymałości bólu, nie odważę się, choć wiem, że nie zawsze boli. Jednak cenię sobie mój komfort psychiczny ponad wszystko :) teraz to boję się wyniku tego badania. Miałam czekać do nowego roku, ale szkoda mi czasu. Raszelll nie chcesz zrobić bety? Przecież ginekolog nic na tym etapie Ci nie pomoże. Rób, bo ja już nie mogę się doczekać ;) Magdaj24 ja odkąd piję zioła też jestem spokojniejsza :) uda się nam wszystkim :) Osa brawo za stopkę, o wiele łatwiej jest wiedząc, co której dolega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama foksika
i ja tez zaczelam pic ziolka od nowa.moj maz ostatni mc bierze lkarnityne i jeszcze probujemy. jak nic nie wyjdzie w ciagu kilku mcy to odpuszczamy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś spadek temp pewnie @ przyjdzie wcześniej i znów depresja i smutek cóż trzeba się podnieść i iść dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia, bądz dzielna!!! Niestety, spadek temperatury raczej nie pozostawia złudzeń oczywiście zakładając, że mierzy się ją codzinnie. W poprzednim cyklu spadła mi dzień przed @. Już wiedziałam, że nie ma sensu robić testu. Ale kochana, jeśli to nieduży spadek, to nic przesądzonego :) trzymaj się i jeszcze nie trać wiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raszell dziękuję, za wsparcie ale nie mam już sił. to już 10 mcy wysiadam, a jak pomyślę że jeszcze kilka lat może nic z tego nie wychodzić to już krew mnie zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dollarciu ja też pierwszy cykl piłam ziółka i niestety dziś @ nadeszła:( Na leczenie u mnie jeszcze za wcześnie bo dopiero 4miesiące próbujemy.... ale w sobotę jadę do takiej zielarki znachorki co nie daleko ode mnie mieszka ;) może to głupota ale co mi szkodzi zobaczyć co ona tam powie ;) będę miała później jakieś odniesienie jak zacznę do lekarza chodzić. Ludzie tu ją chwalą że podobno wielu pomogła w różnych schorzeniach a lekarze nie umieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane nie pisałam bo jestem rozbita @ trwa juz 6 dzien i wcale nie słabnie do tego ciągle boli mnie brzuch. Dzis ostatni dzien z moim M a tu nawet sie pozegnac nie mozemy :-( Czasem naprawde nie mam siły boje sie samotnosci jak diabli moze mi psychika siadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sziszunda wiem co czujesz, kilka lat temu byłam w tej samej sytuacji, ale dasz radę będzie dobrze, a ta rozłąka jeszcze wzmocni wasz związek. ja dostałam okres heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siczuanda, nie bój się samotności. Masz nas!!!! Zawsze któraś tu zajrzy i rzuci ciepłe słówko. Damy radę, zobaczysz, tylko nie łam się!!! Dolarcia, przykro mi, że ta małpa przyszła. Nowy cykl, nowa nadzieja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka dziękuję zdecydowaliśmy z moim że jak do września przyszłego roku nic tp spróbujemy invitro wiem że nie potrzebnie już o tym myślę ale daje mi to nadzieję bo wiem że jest jeszcze jakieś wyjście tym czasem wróciłam do robienia na drutach to mnie odpreza i nawet przetwory zrobiłam wczoraj a co! Trzeba jakoś żyć sziszunda jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropko boje sie robić bete. Wierzyć mi się nie chce,że mogłabym być w ciąży. Jak na razie nie dostałam choć już raz szłam do toilet z osprzętem bo miałam wyciek;),ale okazało się,że białego śluzu. 3negatywne testy nie pozostawiają złudzeń. Tylko gdzie ta @? Wolałabym już zacząć nowy cykl z nową nadzieją:) Dolarciu To niecały rok! Nie chce pisac,ze to malo ale badz dobrej mysli:) nie mysl o tym ze moze sie udac! Pamietaj o sile podswiadomosci:) Siczuanda! Kropka ma racje! Masz nas!sluzymy ramieniem klawiaturowym;) Moze tak mialo byc? Rozlaka i potem dzialanie i zobaczysz II grubasne kreski:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll nie masz litości dla moich kciuków ;) Co zamierzasz zrobić i kiedy? Bo okresu nie dostaniesz i już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano kropeczko jestem bezwgledna:D ale Ty naprawde mylisz ze moge byc w ciazy? 3x I kreska przeciez byla:( powinno juz cos wyjsc. Jak nie dostane jutro to kupie sikanca i w pt zadzwonie do gina ze ani ciazy ani @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raszell mi też się wydaje, że 3 negatywne testy to jasny wynik, ale mam nadzieję, że się mylę. U mnie pierwszy dzień @ to okropne samopoczucie psychiczne ale wiecie co dostalam okres dokladnie w 28 dniu, moze herbatka dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll nie każdej dziewczynie testy wychodzą tak samo szybko. Nawet jutro może nie wyjść, dlatego mówiłam o becie. Niby dlaczego miałoby Ci się nie udać? Przecież nasze zióła potrafią cuda :) Jeśli nic z tego, to trudno, ale ja kciuki potrzymam :) Dolarcia ja w pierwszym cyklu dostałam @ po równo 28 dniach :) zobaczymy, jak teraz będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 83
Dziewczyny nie wiem co robic. Pizie ziola drugi cykl, @mi sie spuznia tyszien( jak nigdy) robilam test i jest negatywny :-( Ale mam obfita wydzieline przezroczysta. I zadnych oznak na @ A moj lekarz ma terminy wolne w grudniu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolarcio kropeczko ja jestem skołowana. normalnie nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. doświadczony lekarz stwierdza owulację w 11 dc dzień przed i w dzień owu były działania. ja sama w tym dniu czułam ból owulacyjny, po raz drugi w życiu. i teraz tyle dni czekania. tak długa faza lutealna jest możliwa? dziś jej 23 dzień. kropeczko bardzo bym chciała, żebyś miała rację. ale strasznie się boję i testów i bety. ostatnie cykle najdłuższe były 33 dni, dziś 34. czy cioła mogły mnie tak rozregulować? piję małą łyżeczkę. gość masz tak jak ja:( okres się spóźnia, testy negatywne i ogólne rozbicie. takie zawieszenie jest najgorsze. musimy czekać cierpliwie tylko ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena83 beta i nic więcej! Jeśli wyjdzie negatywna, to zostaje inny lekarz. Innego pomysłu niestety nie mam. Powodzenia :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll uparta kobietka z Ciebie :) kochana, wiem, że się boisz, ale sama piszesz, że czekanie jest najgorsze. Raz kozie śmierć!!! Ja bym jutro poleciała na bete. Albo będzie radość, albo nowa nadzieja!!! I tak w końcu dowiesz się o co chodzi. Zioła na każdego inaczej działają, mogą zapewne wydłużyć cykl, ale nie muszą. Więc nie torturuj już siebie i nas :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Lenę bo nie zauważyłam nicku;) myślałam, że pisze jako gość. kurde kropka ale masz siłę przekonywania. rozważam czy jechać jutro na tą betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 83
Dziewczyny problem jest w tym ze ja mieszkam w niemczech a tu sa packeci dla lekarza a nie lekarz dla pacjetow, dzwonilam dzisiaj i mi zaoferowano termin w polowie grudnia i jesli chce byc pewna czy kestem w ciazy czy nie musze czekac:-( Problem w tym ze ja jestem mechanikiem i ciezko dzwigam w pracy itd wiec chciala bym wkoncu wiedziec na czym stoje aby nie zaszkodzic!! W poprzednim cyklu bylam u lekarza i mi powiedziala ze mam krwawa cyste ktora moze ale nie musi byc wczesna ciaza. Dostalam @ w terminie ale mnie pobolewa nadal lewy jajnik a zregoly one sie przeciez zmieniaja Ja chyba jednak powoli wariuje ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll, chciałabym mieć choć raz możliwość zrobienie bety. U mnie okres albo za wcześnie, albo jak w zegarku. Nigdy się nie spóźnia, więc nie znam tego uczucia. Ale ja nie dałabym rady długo być w takim zawieszeniu. Twoja decyzja, intuicja niech Ci pomoże :) bardzo chciałabym, żeby Ci się udało!! Mam nadzieję, że jesteś silna i poradzisz sobie z każdym wynikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena to ja nie wiem, co masz robić. Nie masz możliwości zrobienia badania krwi?? Jeśli nie, to faktycznie pozostaje czekać. Chyba nic innego nie wymyślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena zapomniałam napisać, że kiedyś miałam owulację dwa cykle pod rząd z lewego jajnika. A czułam wtedy prawy jajnik. Ból może promieniować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 3 latach starań przyjmę wszystko na klatę, może masz racje. raz kozie śmierć;) pamiętasz czy na betę trzeba być na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll- dzielna dziewczynka :) na 90% nie trzeba być na czczo. Ale może upewnij się jeszcze. Generalnie podobno każde badanie najlepiej robić na czczo do godz. 10, ale z betą chyba nie jest to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i gugluje na temat negatywnych testow a mimo to dziewczyny sa w ciąży. ciekawe. ostatnio mojej przyjaciółce tez test pokazal w 27dniu po owu blada kreske. mam jeszcze mala nadzieje. albo trzeba ja rozwiać, albo rozpalić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Ja również trzymam mocno kciuki raszel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie dziekuje żeby nie zapeszyć;) dam znac jutro, jak pojade z rana to wynik będę mieć popołudniu. zobaczymy. jutro o tej porze będzie wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×