Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość LANCOME 23
no właśnie nie tylko jedne z badania moczu i tylko to,reszte sama na własną ręke robiłam. a jaki miałaś wynik prolaktyny bez obciążenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, nie chcę Cię broń Boże nastawiać negatywnie, ale zastanów się. 8 m-cy starań, a on nie każe nic zbadać??? Nie drąży tematu dlaczego estradiol jest tak niski?? Nie sprawdza czy po lekach wzrósł? Faszeruje Cię lekami nie wiedząc czy one działają. Nie do pomyślenia jest dla mnie nie zlecenie podstawywch badań. Ja bym mu podziękowała. Mam nadzieję, że oprócz estradiolu wszystko masz w porządku. Moja prolaktyna wynosiła chyba trochę ponad 10 bez obciążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
a moja 15, on uważa że niski estradiol bo miałam cykle bezowulacyjne dlatego zalecił mi brać clo..po jakimś czasie zrobiłam badanie w dniu owulacji z estradiolu i było 271. wiec była jakaś poprawa..mi sie wydaję że tak długo to trwa bo albo pęcherzyk pękł za późno albo nie miałam komórek jajowych a po clo aż 3 pęcherzyki mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
on uważał że badanie z moczu ok to i wszystko mam wporządku ale ja wiedziałam ze coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile dni po owu mozna robic bete?i ile powinna wynosic zeby mozna bylo siwerdzic cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, z tego co pamiętam problem mialaś z estradiolem po owulacji, tak? Więc, żeby stwierdzić, że z owulacją jest ok trzeba zbadać estradiol 7-8 dni po owulacji. A cykle bezowulacyjne często są przy problemach z prolaktyną. Ale rób jak uważasz kochana. Trzymam kciuki, żeby się udało :) Basiula nie mam pojęcia. Chyba na 100 stronie raszelll cytowała jakiś mądry wpis. Trzymać kciuki???? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ka się przy was tyle uczę... Jakie badanią pokażą czy mam owulacje czy nir? I czy moje pecherzyki mają komórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
7 dni po owulacji zrobie badania estradiolu i progesteronu dla pewnosci:) gość nikt nie jest w stanie zobaczyć czy w pęcherzykach jest komórka jajowa jest tak mała że w ogóle nie widoczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lancoma ale mówisz że masz cykle bez owulacjne skąd to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kropko ten ostatni włosek jest bardzo silny:) i nie wypadnie Ci z głowy bo nadzieja sie odradza. Wiem cos o tym. Dwa tyg temu minely 3lata jak podjelismy starania o dziecko. Nadal nic i zaczynam myslec,ze chyba faktycznie duzo w naszej psychice sie dzieje. Tylko jak wyluzowac podczas tych wszystkich wizyt? A z drugiej str odpuscic chodzenie do lekarzy? To w naszej psychice jest jako strata czasu. ja opuscilam na jakis czas. Nie bralam tabletek nie chodzilam do gina.staralam siewyluzowac i tez nic nie wyszlo:( Teraz zaczelam sie modlic i o dziecko i o sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
tak miałam cykl bezowulacyjny bo zrobiłam dzień po owulacji badania z estradiolu i miałam bardzo niski 41.40 a to jest bardzo mało powinno być powyżej 150 jak dobrze pamiętam.. ja miałam niski bo miałam owulacje bez komórki jajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll ten włosek już w połowie jest naderwany... Niby nie mam doła, a jednak cały dzień do nikogo w pracy się nie odzywałam. W domu to samo... Dziś pierwszy dzień 3 cyklu z ziołami. Zaczynam również brać olej z wiesiołka, wit. B6, cynk i selen. A teraz idę spać, chcę, żeby ten dzień już się skończył. Dobranoc dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Kropeczko będzie dobrze zobaczysz nie trać nadziei ja właśnie piję z moim misiem i cały czas mnie pociesza że wszystkie znajdziemy w ciążę i niedługo będziemy pisać jak się nasze dzieci mają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, widzę że forum pracuje pełną parą, juz ponad 100 stron :) cieszę się że wszystkie się wspieracie tutaj. Raszelll trzymałam za ciebie kciuki i szkoda że się nie udało, ale głowa do góry :) Z tego co widzę to krótko pijesz ziółka, ja przy pierwszym cyklu miałam podobnie do ciebie. @ przyszła dopiero po 40 dniach, to był mój pierwszy taki długi cykl, zresztą kolejne tez takie się zrobiły ale w tym pierwszym wydałam fortunę na testy a nadzieja rosła z dnia na dzień coraz większa. Niestety nie udało się ale walczę dalej. Po 2 mies przerwy zaczęłam na nowo pić zioła i jak na razie strasznie bolą mnie jajniki, na zmianę raz lewy raz prawy :) Wierzę, że wszystkim nam się w końcu uda :) Skoro mojej znajomej po 10 latach walki się udało to i nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze pytanko do dziewczyn, które biorą wiesiołka, powiedzcie mi drogie dziewczyny jaką dawkę przyjmujecie? Bo ja biorę 2000mg i nie wiem czy to za duzo czy za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja za czesto nie zagladam ale dalej pije ziolka i biore castagnusa. Jak narazie pobolewa mnie lewy jajnik- ten z torbiela .... Sluz ok. tylko jak zwykle checi brak :/ Czlowiek kladzie sie do lozka i odjazd :( Za 2 dni przyjezdzaja moi rodzice :) na ok mc :) Dziewczynki nie zalamywac sie .... damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, strasznie ciągnie mnie podbrzusze.... to dopiero początek cyklu jej myślicie że to może być od herbatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja znowu zalamka jestem juz po 2 cyklach na ziolach ladnie mi regulowaly @,ale znowu cos sie powywracalo ostatnia byla 29 sierpnia,oczywiscie starania byly objawy sa jak zwykle dwojakie i na @ i na ciaze bol brzuch,sutki szaleja i ja wariuje z tym wszystkim.Dzis zrobilam test,negatywny,owulacja byla prawdopodobnie 16 wiec juz cos by wyszlo,a tu wyszlo wielkie nic :( powodzenia dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam u lekarza mam 3 pecherzyki po 18 19 mm ale małe endometrium bp 3 cm ale jestem dopiero w 7 dniu cyklu. Kazał mi zrobić prolaktyne z obciążeniem i rozszerzona tarczyce i krzywą cukrowa. Powiedział że w tym cyklu mój D powinien udowodnić że potrafi strzelać do tarczy myślicie że kedt szansa mimo małego endometrium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..bylam wczoraj u siebie w miescie u innego gina zeby sprawdzic czy pecherzyk pekl po ovitrelle i az mi sie slabo zrobilo jak zobaczylam obraz usg-pecherzyk nie pekl! ma 25mm;/;/jestem totalnie zalamana..niby w zatoce douglasa mam plynu troche sugerujacego ze troche go peklo ale co z tego ze owu nie ma i w tym cyklu nie bedzie;(( gin podejrzewa LUF:( jestem zalamana bo jestli na ovitrelle nie reaguje to na co zareaguje?!!:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Dolarcia to ja miałam 5.40 mm endometrium przy pęckerzykach 12mm,14mm,16mm w 10 dniu cyklu i uważałam ze o tak jest mało dzisiaj idę na zastrzyk pregnyl cały czas się martwię o te moje endometrium czy podrosło...Basiula trochę pekł to może komórka jajowa się uwolniła z pęcherzyka może powinnaś mieć 2 razy zastrzyk....twoje endometrium ładne a może coś z tego bedzie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome czyli mam rozumieć, że jednak mała szansa? podobno endometrium rośnie 1-2 mm na dobę czyli w czasie owulacji powinna mieć 10? lekarz powiedział, że mamy czas bo owulacja najszybciej za tydzień ale czy wtedy mój pęcherzyk nie będzie za duży? skoro teraz ma 18 mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Dolarcia to twoj pecherzyk będzie miał za tydzień z 30 mm to za dużo! Pecherzyk prawidłowy powinien mieć 20-22mm żeby pękł bo później komórka jajowa jest za stara! Moim zdaniem jak mszz 18mm to powinien jutro albo pojutrze pękanac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1magdaj24 ja brałam wiesiołka do dnia owu 3xpo 1tabl, ale nie pamiętam już jak to wygląda w mg osa1985 bo taka pora roku. listopad we wrześniu. masakra. no ale może wlasnie trzeba się rozgrzać:) dolarcia ciężko mi powiedzieć czy to od ziolek. mnie nic nie bolało. poczułam tylko 1 jajnik w dniu owu i tyle. potem czasem czułam klucie ale takie cmienie nic wielkiego. viola_v ciesz się choć tym, ze masz regularne @ po ziolkach. ja mam 41dc i nadal brak@. a miałam max 33,34 dni. caly czas zastanawiam się czy to sprawka ziolek. poczekaj pare dni jak @ nie przyjdzie zrob bete. będziesz mieć pewność. dolarcia lancome na endometrium pijcie lampke czerwonego wina wytrawnego i wcinajcie orzechy:) może jeszcze wystrzeli i się uda:) trzymam kciuki. basiula888 może pregnyl? w ogole tez w lodowce czeka na mnie ovritelle. zastanawiam się dlaczego lekarze zapisują ovri skoro pregnyl kosztuje ze 140zl mniej.... bez komentarza, ale pregnyl ma chyba rozne dawki mg może wieksza Ci pomoze. nie trac nadzieji:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome kurde zmartwiłaś mnie. Strasznie się cieszyłam bo prawdopodobnie nie owulowałam z prawego jajnika a tutaj taka niespodzianka. mój lekarz mówił, że mam się nie martwić że jest szansa. Tylko endometrium za małe jest ale może podrośnie. Owulację bd miała za około tydzień na bank nie za 2 dni chyba zacznę mierzyć temp zobaczymy ile wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Dolarcia może twój ginekolog mówi że będziesz miała za tydzień owulacje bo endometrium masz małe a za tydzień będzie akurat ale za to za tydzień pęcherzyk bedziesz miała z 30mm a to jest mała sznasa bo jest stara komórka też tak miałam 29mm pęcherzyk nie pękł i jak miałam z 30 mm to już pękł i endometrium bardzo ładne ale co z tego jak komórka jajowa za stara....a może u ciebie się uda:) jak ginekolog mówi że jest szansa to próbuj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Dolarcia a zastrzyku nie bedziesz miała? gdybyś miała zastrzyk to torbieli byś nie miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz powiedział, że za wcześniej na jakiekolwiek interwencje. Dopiero po roku starań będziemy działać. Musze zrobić rozszerzenie dla tarczycy i prolaktyne z obciążeniem i wtedy będziemy gadać. Jest szansa, że ten pęcherzyk aż tak nie urośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×