Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość brigett
Mi póki co to dzięki ziółkom skrócił się okres i stał się bezbolesny, więc jakiś efekt jest. Liczę że w tym cyklu @ skróci się na 9 miesięcy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justacom2705
Dziewczyny co robic,podpowiedzcie prosze!!!!! Pije juz ziolka 4 miesiac i nic ;( pic je dale?j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justa po 3 cyklach sie robi przerwe na miesiac i potem od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj wróciłam o północy do domu. dziś wstałam i pojechałam na betę. wyniki popołudniu. modlę się, żebym miała siłę przyjąć negatywny wynik. boję się, ale raz kozie śmierć co nie. wczoraj szukłam trochę inf w necie i odsyłam Was do linka: http://ebobas.pl/artykuly/czytaj/841/starania-o-dziecko/testy-ciazowe (inf. nt. negatywnych testow ciążowych) poza tym wklejam najbardziej nurtującą rzecz Chyba, że kobieta miała tylko jeden stosunek, wtedy od tego momentu trzeba policzyć 28 dni plus jeden dzień (jeden dzień migrują plemniki i trzeba to wziąć pod uwagę). Hormon się pojawia we krwi ósmego dnia od zapłodnienia. Warto dobrze znać swój cykl owulacyjny – mówi Krystyna Derwisz. tzn przyjmując, że mój ost stosunek był 3 września-to dopiero po 28 dniach wyjdzie test? nie wiem czy dobrze rozumiem. to fragment ze str 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justacom2705
Ja mam te ziola co pije sie raz wieczorem z jednej lyzeczki i po nich tez trzeba robic przerwe?Dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak się zastanawiam, dlaczego trzeba robić przerwę? Mojej jajniki nie pracują bardziej po ziołach, żeby musiały odpoczywać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll też nie rozumiem, ale w domku poczytam. Kochana, ściskam kciuki jeszcze mocniej!!!! Błagam, daj od razu znać!!! Też się boję Twojego wyniku hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropko ściskaj i nie puszczaj:* tak bym chciała, by się udało:) wczoraj myślałam, że dostałam @. znów tak mokro:| i białawy śluz:| w tych testach to tez czytałam, może wkleje ciekawy fragment o którym nie wiedziałam Hormon składa się z dwóch podjednostek: alfa i beta. Przy czym podjednostka beta jest specyficzna tylko dla hormonu ciążowego hCG, natomiast podjednostka alfa budową zbliżona jest do innych hormonów, które wytwarza kobieca przysadka mózgowa. Hormon beta hCG pojawia się we krwi kobiety ciężarnej około 8. dnia od zapłodnienia, a co dwa, trzy dni podwaja swoją wielkość aż do 80. dnia ciąży (ok. 10. tygodnia). Później utrzymuje się na stałym poziomie do końca ciąży. Ogólny test z moczu zawiera zarówno podjednostkę alfa jak i beta hCG. Białka w podjednostce alfa są zbliżone budową do hormonów wydzielanych przez przysadkę mózgową. Ten test jest dodatni dopiero po 28. dniach, bo hormon pojawia się dopiero wtedy w moczu kobiety (najpierw musi znaleźć się we krwi w odpowiednim stężeniu, a potem „przefiltrowany” w nerkach przedostaje się do moczu) Czasem zdarza się, że pacjentce zatrzyma się miesiączka, za 3-4 dni robi więc test, z wynikiem ujemnym, powtarza go znów. Z takim samym wynikiem. Myśli, że nie jest w ciąży, ale gdy nie dostanie kolejnej miesiączki i pójdzie do lekarza dowie się, że jest już w 8. tygodniu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll nie miałam o tym pojęcia. Z tego wniosek, że od razu trzeba lecieć na betę. O ktorej biegniesz po wynik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUPI! 100 stron:) ano beta pewniejsza. wynik śledzę w necie. już się logowałam ze dwa razy, ale jeszcze nie ma. jak tylko będą wyniki to się odezwę:) po południu pracuję, więc będę mniej aktywna:/ może to i lepiej, że ide do pracy. w razie negatywnego wyniku zajmę się czymś i nie będę myśleć. @ jak na razie nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzewczyny coś się pojawiło na moim profilu badań, ale tylko data dziesiejsza i inf nt brak utworzonych dok laboratorium:| coraz bardziej się stresuje....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się pewnie pojawi skoro już wprowadzona jesteś. Ale niech się pospieszą. Mam dobre przeczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby Twoje przeczucia nie były omylne:) co chwile się loguje. serce az mi drzy. dziewczyny eh mam mieszanke uczuciowa iscie wybuchowa. nawet jeżeli nie jest to swiat się nie konczy, to nie ostatnie jajeczko i nie ostatnia owulacja. ale wiem, ze będzie mi smutno i przykro. dlatego tak się boje. ale komu ja to pisze, Wy mnie przecież rozumiecie. dziekuje, ze jesteście:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brigett
Heh:) ja też trzymam kciuki :) długo to trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w punkcie pani mówiła, że około 16 mogą być i chyba jeszcze godzine czekania. a zaraz zbieram się do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam:) aczkolwiek cierpię na chroniczny brak czasu, no i może być problem ze spr. bo nie mam neta przy sobie. ale chyba dam radę spr, mam taką nadzieję incz. umrę:| z ciekawości oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To od razu pisz tutaj!!! Bo my też umrzemy :) ale jeszcze sprawdzaj zanim wyjdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Raszell a jak sprawdzasz wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz kończę pracę, ale na szczęście w tel. mam internet. Tylko czy mi bateria wytrzyma, więc niech się spieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×