Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

zawsze o tej same tzn ja wstaje o 5 do pracy i wtedy mierze temp, nawet jak mam wolne to nastawiam budzik i mierzę i idę spać tzn czasem nie zmierzę bo zapomnę albo coś, ale staram się po owulacji wzrasta ci o kilka oczek, a w dniu @ spada i wtedy wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
To wieczorem też się mierzy? Myślałam że tylko rano. ..a ja jak wstaję o 9 to też może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko rano !! wieczorem nie bo zawsze jest wyższa mierz o tej o której wstajesz ale codziennie musi to być ta sama godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Ok to od jutra będę mierzyć rano o stałej porze zobaczymy jak u mnie będą temperatury. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Ale dopochwowo tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak t6ak oj lancome coś czuję że to będzie Twój miesiąc, a powiedz mi co skłoniło cię że tak wcześnie dzieciaka zaczęłaś planować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny,ja mam obawy skoro wczorej test negatywny dzis 36 dzien cyklu @ powinna przyjsc tempka nie spada, teraz jest nawet wyzej 37,3 a takiej to nie miewam nigdy brzuch to tak dal mi popalic w nocy ze szok w ciagu dnia bylo lepiej,az sie boje dzisiejszej nocy.Juz wole zeby przyszla bo zaczynam sie martwic objawy ciazowe bez ciazy oby nic mi sie nie przyplatalo :( milej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Gość zostało zrobić betę dla pewności jak masz obawy ciążowe idz zrób badanie z krwi i nie bedziesz sie zadręczać czy jesteś czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Dolarcia czemu tak myślisz koleżanki też tak mówią że czują ze mi się uda teraz:) wiesz mój chłopak ma już taki wiek ze chciałby mieć dzieci z resztą ja tak samo chciałabym mieć bobaska:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
23 lata to nie jest wcześnie:) moje młodsze koleżanki mają już dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie odwrotnie wszyscy mieli później. ja mam 25, mój ma 32 ale nie ma aż takiego parcia jak ja, ale wiem że jak już będę w ciąży to zwariuje. Mój gin się śmieje, że może po ślubie coś się w nas odblokuje mówi, że często miewał takie przypadki że nie dało się nie, a w noc poślubną włala i udawało się. Nie wiem ile w tym prawdy ale nadzieja jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Masz endometrioze i pco? Zobacz młode jesteśmy a mamy takie problemy. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak, ale u mnie wszystkie kobiety miały problem, moja mama opowiadała mi, że o pierwsze dziecko starała się 1,5 roku a miała 3 (mnie urodziła jak miała 46 lat) moja sis też półtora roku i ma dwójkę, druga miała nigdy nie mieć dzieci, miała jeden jajnik i też ma dwójkę. Moja ciotka tak samo jeden jajnik i 4 dzieci ( dwa z wpadki) więc dziewczyny cycki do przodu i działamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Jak czytam to co napisałaś wiara mi wróciła poprawiłaś mi humor:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 97
Witam Was wszystkie dziewczyny. Jestem tu nowa -zaglądam tu codziennie. Trzymam kciuki za każdą z Was z osobna. Zioła piję od 16,09. Mam cykle bezowulacyjne i wielką nadzieję że i mi pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroka1985
Witajcie, od ponad roku staraliśmy się z mężem o dziecko, bezskutecznie. Od kilku lat leczę się na niedoczynność tarczycy- Hasimoto. Wydałam dużo pieniędzy w klinice leczenie niepłodności.W cyklu w którym, po raz pierwszy wypiłam zioła ojca sroki, zaszłam w ciąże. Pomyślałam, że to prawdziwy cud po tych ziółkach. Miałam ciąże bliźniaczą- dwa pęcherzyki , większy pusty, w mniejszym był zarodek i widziałam, jak bije mu serduszko. Niestety lekarz powiedział, że ciąża jest zagrożona ( nie przypisał mi też wtedy Dufastonu, tylko nie wiem czemu, bo zarodek ma się sam rozwinąć, bo będzie miał wady genetyczne jeśli się sam nie utrzyma?).Straciłam maleństwo w drugim miesiącu ciąży. Teraz mam dylemat- jeśli nie wypiję tych ziółek, to pewnie nie zajdę znowu w ciąże( po stracie 3 cykle staraliśmy się bez ziół i nic). Jeśli je wypiję to czy to one wpłynęły na to , że podczas pierwszej ciąży zarodek obumarł?A czy jeśli zajdę znowu w ciąże, to od razu powinnam brać Dufaston( nie tak jak było za pierwszym razem). To wszystko jest takie złożone.....flustrujące..... Przepraszam, że tak się wyżaliłam na formu, ale jest mi ciężko po tym wszystkim. Pozdrawiam Wszystkie Staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroka nie sądzę aby zioła spowodowały poronienie uważam że zarobek był zbyt słaby po prostu selekcja naturalną. Według mnie powinnas wrócić do ziół i zobaczyć co się stanie na lekach niestety się nie znam lekarz powinien ci doradzić będzie najbardziei wiarygodną osobą. Trzymaj się będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Dziewczyny mam takie pytanie jak mam z 2,3 pęcherzyki dojrzałe i dostaję zastrzyk pregnyl to one po zastrzyku wszystkie pękają czy ten najbardziej dojrzały? bo pytałam się ostatnio ginekologa i powiedział że źle gdyby wszystkie pękły ,ale nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome mi się wydaje że wszystkie pękają. .. A ja mam dziś plaMienia i brzuch boli tak ciągnie nie wiem czemu martwię sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.wrocilam ud mojeg gina-pegcerzyk sie powoli wchlania ale lekarz mnie zmartwil strasznie..na pytanie co dalej powiedzial ze mam przyjsc jak dostane okres i ZOBACZYMY. a ja sie pytam-to co gonadotropiny?a on ze jesli na clo nie zareagowalam dobrze to i gonady nie pomoga..a ja do niego-to laparoskopia?a on ze po laparoskopii dziewczynyz takimi jajnikami jakie mam ja szybko maja menopauze:/ to sie w koncu pytam-to co w tej sytuacji?a on ze chyba in vitro choc tez watpi przy takich slabych pecherzykach.. i najlepsze! jak mialam pecherzyk w wielkosci 25mm to poszlam zbadac estradiol i wyszedl 148.. 2 cykle temu w przeddzien wykrycia 5centymetrowj torbieli robilam tez badanie i bylo 121.. ja dzis pokazuje te wyniki lekarzowi(zrobilam badania bez jego wiedzy z wlasnej inicjatywy) a on mowi ze to nie ma nic do rzeczy bo ESTRADIOL JEST DOBRY!!!! dziewczyny co byscie zrobily na moim miejscu? bo mis ie cos wydaje ze ktos mnie w bambuko robi..pozbawil mnie dzis resztek nadziei..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Basiula nie wiem co ci napisać :(:( próbuj po prostu nie trać nadziei...a moze uda sie w niespodziewanym momencie:):) Ja wróciłam właśnie od ginekologa z 3 został mi jeden pęcherzyk 17,7mm jutro mam zastrzyk mimo że jutro sobota mój ginekolog specjalnie przyjedzie żeby mi zastrzyk zrobić...i endometrium 8,1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Dolarcia jak jest spore andimetrium to jest większa szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome tak mi lekarz mówił... zarodek ma większe szanse na zagnieżdżenie ja mam ok4 więc mała szansa bo liczy się chyba od 7mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Basiula no jak cię przeczytałam to aż szlak mnie prawie trafił! Ten lekarz to jakiś burak,ganadotropiny to są o wiele skuteczniejsze niż clo ale fakt nie każdy na nie od razu reaguję czasami trzeba zwiększyć dawkę albo rodzaj a jeszcze czasami się je miesza.Nie rozumiem jak można w ogóle nie spróbować! on w ogóle jest od niepłodności czy to zwykły ginekolog? Zmień go! i idz do jakiegoś dobrego specjalisty. A ja dzisiaj jadę do swojego zobaczyć czy wszystko popękało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Ja też niedługo jadę na zastrzyk może mi w końcu podrosl ten pecherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME23
wróciłam od ginekologa i dostałam zastrzyk mam pęcherzyk 19.20mm i ednometrium 8.80mm jutro albo pojutrze dostane owulacje już czuję że jajnik zaczął mnie boleć... a po zastrzyki się na razie dobrze czuję na początek piekło ale już jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Dokarcia mam mieszane uczucia:-) trzymaj mocno kciukasy może przyniosą mi szczęście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
KROPKA 80 co u ciebie słychać? czemu się nie odzywasz??:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×