Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Osa, możliwe, że cykl się skróci. U mnie owulka przyspieszyła, więc pewnie cykl będzie krótszy. A już było tak ładnie :( A może jednak Ci się udało :) w udzie to ja jeszcze jajnika nie czulam :) ale w plecach jak najbardziej. W gastronomii nie dałabym rady pracować, chyba bym cały czas jadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatap
Ja tez tylko czekam aż rzuce L4 w pracy. Po slubie przeniosłam sie do męża i do pracy mam 40 km, to jednak daleko, kasa na paliwo wieksza i wogole, a praca sama w sobie nie jest zła i szkoda mi ją rzucić, tymbardziej ze to pewna praca, a teraz tak cięzko o prace na stałe, nic tylko zaciązyc i od razu na L4. Trzeba to wykorzystać. głównie z powodu pracy chce zaciążyć i wewnętrznie też bardzo tego pragnę. Zaczynam myśleć ze cos jest ze mna nie halo. Wszystkie moje rówiesnice dawno maja dzieci a ja...szkoda gadac.... Chciałam do zimy zaciązyć zeby nie musieć w tych śniegach jechać ale chyba mi to nie wyjdzie i bede musiala sie jednak zwolnić....ehhh zycie jest niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, myślałam, że to tylko ja w głównej mierze mam ciśnienie na dziecko przez pracę. Nawet zaczęłam mieć wyrzuty sumienia, że nie to powinno być tym głównym motorem. Oczywiście wewnętrznie też pragnę maluszka. Cieszę się jednak, że nie tylko ja tak to postrzegam :) Idę działać, choć przyznam, że nie mam ochoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Kropko ja po pregnylu czułam sie bardzo źle plecy mnie bolały, jajnik bardzo bolał czułam się jakby mnie ktoś pobił.ból się utrzymywał przez cały dzień a jak było już po owulacji to wszystko odchodziło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Ochhh u mnie podobnie jest...chce zajść w ciąże i od razu na L4!!!! Nie lubie mojej pracy i chce z niej jak najszybciej uciec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, ja jestem psychologiem pracuje w 3 pracach i dzięki temu mniej myślę... powiem Wam, że ja do pracy dojeżdżam 80 km, ale lubię swoją pracę i chciałabym, tak do 6 mca pracować. Osa też chcemy się przeprowadzić, ale do Norwegii... ale zobaczymy jak to będzie, zrób test ciągnący jajnik dziwny znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia, to jako psycholog musisz nas wszystkie podtrzymywać na duchu i leczyć naszą psychikę ;) taka mała terapia grupowa ;) Dziewczyny, wczoraj po Pregnylu miałam mdłości, a dziś zawroty głowy. No chyba oszaleję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki! Dzis mnie nic nie boli- narazie :) Dolarcia-testa nie robie bo nie mam. U nas nie ma takich tanich. Kosztuja OK 40 zl. A poco mam kupowac i sie zawiesc? Za kazdym razem jak robilam test i wynik byl jaki byl to sie zastanawialam czy ja wogole kiedykolwiek zobacze || ? :/ Poczekamy zobaczymy.... jak minie termin to zrobie sikacza :) Chyba ze znajac moje szczescie..dostane @? Jak to jest lepszy dluzszy czy ktotszy cykl? Ja mam OK 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa najlepsze są cykle standardowe 28, nie stwarzają zbyt długo nadziei na ciążę, a przy 40 dniowych wiadomo ta nadzieja jest większa. Generalnie im dłuższe cykle, tym statystycznie mniej owulacji w roku. To czekamy wszystkie, że nie dostaniesz @ :) swoją drogą masakra tak drogie testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka-pozyjemy zobaczymy.... nie nakrecam sie bo to chyba bylby cud jakbym tak od razu zaszla .... chociaz.... moze zdarzy mi sie raz w zyciu cud??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa ale zarobki też inne przeciez:-)z kropka lekarz mój ostatnio zaproponował mi pracę wsparcie osób które nie mogą zajść w ciążę ale jakie to wsparcie jak sama nie mogę? Dziewczyny chyba zwariowałam tydzień temu chyba miałam owulacje ostatnio mówiłam że bolą mnie jajniki teraz ciągnie podbrzusze do tegp upławy brązowe o większe o rozmiar piersi nie nakręcam sie ale myślicie że to po ziolach? Za wcześnie na objawy okres mam mieć za 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa cuda się zdarzają, tylko trzeba wierzyć :) Dolarcia może być po ziołach, one wpływają na poziom hormonów, co pokazały moje wyniki badań. A jak hormony rosną to są takie dolegliwości. Ja do piersi po owulacji dotknąć się nie mogę. Trenuj na nas to wsparcie, może potem pomożesz ludziom w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1984
(poprzednim razem zapomniałam się podpisać i widniało jako gość) Dolarcia - ja miałam i nadal mam niepłodne cykle po poronieniu. Cały czas sprawdzam i nic. Ale dopiero ten miesiąc piję, więc jestem dobrej myśli... Też mnie pobolewają jajniki, ale jak ci już pisałam - weź no-spa i pij dalej. Pracuję w szpitalu i od znajomych z ginekologii wiem, że na pewno nam one nie zaszkodzą... A jedynie mogą pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zarobki sa inne .... ale ... jak sie wie ze w Pl mozna kupic taniej.... tunie ma takich jak np w Polsce za 5 zl.... jakby byly za np20 kr ba! Nawet za 50. To bym kupila. A jak kupie raz i bede musiala powtarzac za kilka dni .... to po co? No ale chyba bedzie @ dziwnie sie czuje... chyba te ziola tak dzialaja.... moze cykl mi sie skraca? Zawsze jest nadzieja na przyszly mc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Hej chyba sobie pecherz przeziebiłam:( czuje taki mrowienie i boli:( do tego jak na złość łapie mnie chyba przeziębienie:( A ja jestem komsetyczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czy u Was tez takie piękne slonce? :):) lancome może to nie zapalenie pęcherza tylko nadamiar sexu;):D ja pracuje w korporacji, ciśnienie mega mega duże. eh, dlatego potrzebuje odpoczynku i złapania oddechu. może wkrótce się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, kosmetyczka to nawet by mi się przydała :) chociaż mi w służbie nawet tipsów nie wolno nosić. Ale jak zajdę, to zaszaleję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ty zrobisz super paznokcie a ją kuchnię prawdziwą motywacja:-)motywacja u mnie też słońce ją już do domu wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja97
Dziewczyny, a ja dzisiaj dostalam @ . I wlasnie zaczynam swoj drugi cykl z ziooami. Wlasciwie to sie nawet z @ ucieszylam. Bo cykle u mnie bywaly 60 dniowe. A ten trwal 29 dni. Czyli ziola dzialaja chyba????. Czy ktoras korzysta ze stronki ovufriend ???. Pomocna przy wyz owulki, na podstawie pomiaru temp. Niestety moj poprzedni cykl okazal sie bezowulacyjny. Ale i tak ciesze sie ze nie trwal wieki. Wchodzę na te forum codziennie, chociaz nie piszę. Ale za wszystkie z Was trzymam kciuki. Ja pracuje w handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopadl mnie dół tak sam z siebie boję się że nigdy mi się nie uda. Można tęsknić za kimś kogo nie ma? Ją tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia- ja myślę ze można tęsknić.... Wyobrażać sobie jak to będzie itd.... Mam pytanko jak leczysz ta endometrioze? Ja mam tylko podejrzenie ale.... Co z tym się robi? Wymiekam latam siku jak głupia.... Pobolewa mnie prawy jajnik i mam takie delikatne skurcze macicy ? @ nadchodzi :/ Czemu objawy na @ sa tak podobne do ciazowych???? Eh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osa ja w zasadzie też mam podejrzenie, lekarz nic mi z tym nie kazał robić na razie. Kochana, a skąd wiesz że @ może ciąża? mi lekarz powiedział, że stąd moje bardzo bolesne miesiączki bo macica przyrośnięta do jelita, ale to po ciąży może złagodnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia- a to przyrsniecie widac na USG? Bo ja mam torbiel i dlatego mowa o endometrio. No i ja mam tylozgiecie macicy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osa ja mam macicę w przodozgięciu, a tfu tfu ostatnio torbieli nie miałam, ale jak juz miałam to duże krwotoczne. Mi się wydaje, że torbiele to policyctyczne jajniki, a nie endomerioza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko moja przypomina torbiel czekoladowa (wypełniona krwią) czyli pod endometrioze.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osa ja też miałam krwotoczne i nikt mi o endometriozie nie wspominał, a wtedy byłam na konsultacjach u 3 lekarzy bo była bardzo duża i bardzo szybko rosła... i nikt nawet nie sugerował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osa u mnie czysto na razie więc nie che tym zaprzątać głowy, zresztą dziś mi się ryczeć chce boli mnie brzuch, chociaż żebym miała nadzieję lub wiarę a ja nic. Mam dziś depresję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Ja też mam dzisiaj doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome nie wkurzaj mnie!!! wszystko u Ciebie super owulka była pęcherzyki pięknie popękały i endometrium duże przynajmniej musisz mieć nadzieję! teraz nie czas na doły, doła będziesz miała jak @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×