Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość kacha34
Jakbyś zauważyła kobiety też sie starają długo a efektów niw widać przyszla matka teresa z kalkuty i się wymadrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha34
Ja nie rozumiem czemu wy tak miauczycie? Dla mnie to i możecie koktajle robić z tych ziół, ale jak napisalam o wspieraniu to i matki Teresy z Kalkuty. Zachwalanki ze będą dwie owulacje pod rząd i wieksza szansa guzik prawda. to takie wasze wspieranie jest gdyby ktos mial mnie tak wspierać to bym powiedziała do widzenia. Taka jest prawda ja nie mowie że nie wierzę w te zioła bo może i mają jakąś swoją miksture dzięki której można zajść ale od dłuższego czasu nie widu nie slychu o 2 kreskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha34
Ja nie rozumiem czemu wy tak miauczycie? Dla mnie to i możecie koktajle robić z tych ziół, ale jak napisalam o wspieraniu to i matki Teresy z Kalkuty Sie obudzily .Zachwalanki ze będą dwie owulacje pod rząd i wieksza szansa guzik prawda. to takie wasze wspieranie jest gdyby ktos mial mnie tak wspierać to bym powiedziała do widzenia. Taka jest prawda ja nie mowie że nie wierzę w te zioła bo może i mają jakąś swoją miksture dzięki której można zajść ale od dłuższego czasu nie widu nie slychu o 2 kreskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dalej mam @ no i zobaczymy postaram się w tyg pójść do lekarza. Może zioła stabilizują wszytko? nie wiem Jedno jest pewne skoro wywołały miesiączkę to muszą miec silną moc i obojetnie kacha co tam jęczysz to ja w nie wierze bo w końcu dzięki nim mój prawy jajnik zaczął owulować. Mój lekarz był bardzo zdziwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!! :) U mnie OK. @ ma byc jutro ale narazie nic nie czuje i to znaczy ze : a) udalo sie :) ( bardzo watpliwe) b) wydluzyl mi sie cykl :( c) biore castagn. i ziola wiec moze czeka mnie bezbolesna @???? Teraz jak to napisalam to zaczelam czuc podbrzusze .... eh .... A co u was??? Ja jestem w pracy..... nie chce mi sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze bycie adwokatem w tych czasach to prawie jak bycie krolowa Elzbieta, bo powtorzylas to juz chyba 4 raz. Tez jestem wyksztalcona osoba po dwoch kierunkach i co z tego? Moze i jestem matka Teresa, ale staram sie podniesc te dziewczyny na duchu, a ty wchodzisz siejesz zamet i udajesz bogaczke, ktora stac na in vitro co nie znaczy, ze jestes lepsza Pani Adwokat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co nerwy psuć? Niech będzie sobie nawet ufoludkiem co nas to obchodzi? Może jakąś niedowartosciowana jest czy co? Wiecie my robimy badanią dbamy o siebie więc uda się mi lekarz powiedział że to było chyba przedwczesne poronienie co nie jest złe skoro raz się udalo uda i drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha34
To ja nie powiem ile ja skończyłam kierunków. Noi właśnie napisałam że obudziłas się nagle jak matka Teresa z kalkuty. Czy ja się chwalę? Powiedziałam że będę mieć in vitro twoim zdaniem to jest chwalenie? Ps. I dobrze, że jestem Panią Adwokat bo coś osiągnęłam w życiu i jestem z tego dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Rany!dziewczyny dajcie już spokój jak chce zrobić in vitro to droga wolna(tylko po co pisać o tym na forum dla ziołopijek) a ja wam mówię nie jedna już się przejechała na in vitro ze mną włącznie i oświadczam,że więcej pożytku dały mi zioła niż ten cały program wspomaganego rozrodu.Dopiero po programie zauważyłam,że to wielki wysiłek dla organizmu szczególnie dla osób z niskim AMH. Dzisiaj w nocy trzy razy obudził mnie ból brzucha coś takiego jak na okres ale nie do końca i jeszcze takie dziwne niby swędzenie w macicy(ciężko to opisać) A dzisiaj też czuje brzuchol pewnie @ zbliża się wielkimi krokami...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Mało się udzielam, ale czytam każdy wpis i mocno kibicuję Wam od jakiegoś czasu. Nie przepadam za udzielaniem się na forach, ale dziś już nie wytrzymałam - i tu gorące podziękowania do kacha34 - dawno nikt nie podniósł mi tak ciśnienia, a że jestem niskociśnieniowcem i wciąż mi zimno to super!! :) A do całej reszty Pań - proponuję totalnie zignorować wpisy tej sfrustrowanej nastolatki (mentalnie przynajmniej - gimnazjum pozdrawia), która nie ma pojęcia, do czego służą takie fora - ale na pewno nie do wyżywania się. Kobiety ewidentnie dawno chłop nie wy....chał i hormony jej buzują. Dodam tylko, że jak mi kiedyś przyjdzie skorzystać z usług prawnika, to niech mnie opatrzność uchowa przed kimś takiego pokroju! Pustka w głowie i pustka w sercu. Nie wiem, może to dlatego, że kieszenie pełne, ale mnie też stać na in vitro x 100, zresztą jestem po trzech, ale posiadam prócz kasy i wysokiego stanowiska na szczęście coś takiego, jak empatia. Dlatego proponuję olać totalnie tę osobę, niech sobie wyzywa, mąci i wywyższa się. Mnie to już rybka. A tak z innej beczki - sama piję zioła dopiero pierwszy miesiąc, właśnie jestem po owu i kilkudniowym przytulanku :) Osobiście różnicy większej nie widzę, bo zawsze miałam owu i regularne @. Ale miałam lewy jajnik bardzo słaby i praktycznie pęcherzyki rosłymi ładne tylko z prawego. A od 3 dni lewy jajnik bardzo mnie boli, więc mniemam, że coś zaczęło tam porządnie pracować :) Natomiast poleciłam te zioła moim dwóm koleżankom. Jedna z nich nie miała owulacji prawie rok, duże zaburzenia hormonalne. W pierwszym miesiącu picia ziół - owulacja, duży śluz płodny (a wcześniej nic, nawet po piciu siemienia lnianego). Druga z nich leczy się od lat na PCO i @ miała co 90 dni. Od wypicia ziół dostała @ po 30 dniach i jest w szoku, że pierwszy raz bez silnych leków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kacha my cię nie potepiamy! Irytuje nas twoje zachowanie bo obrazasz nas ciągle. Powinnas poszukać wsparcia na forum dla adwokatów co będziesz tu z motlochem pisać sama powiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha34
W JAKI SPOSÓB WAS OBRAZAM? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kacha coś mi się zdaje że jesteś zakompleksiona bezrobotna szkoda że próbujesz anonimowo w internecie podnieść swoją samoocene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha może sama jesteś Tępym Łbem?chyba nawet nie może... Skoro pytasz w jaki sposób obrażasz dziewczyny z forum i chwile później zwracasz się do kogoś per Tępy Łbie... użyj mózgu, bo kilka wpisów wcześniej pisałaś do Dolarci, że jest wredną suczą. może nie znasz form grzecznościowych? możesz być Adwokatem samego diabła i obchodzi nas to jak zeszłoroczny śnieg.... a w życiu osiągnęłaś szczyt, ale głupoty. Mała Mi przyłączaj się, ja też nigdy nie udzielam się na forach, ale myślę, że warto, bo pomimo co niektórych wpisów, które niczym neon świecą głupotą to można coś stąd wynieść:) czasem podniesione ciśnienie, a czasem dobre słowo:) zapraszamy i trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha34
no niestety tydzień czasu jestem bezrobotna bo sobie wolne wzięłam z tym masz racje!! Raszel i dobrze nie bede sobie dawać w kaszę dmuchać ktoś mnie wyzywa i się odpłacam tym samym!! AGRESJA BUDZI AGRESJĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tylko w Twoim środowisku. może lepiej, że nie masz dzieci, bo gdybyś im wpajała takie standardy zachowań to nic dobrego by z nich nie wyrosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha myślisz, że dam się sprowokować? to wracaj do pracy, bo tu jakoś nikt nie pochwala chamstwa i prostactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha34
i w tym momencie ty mnie wyzywasz kto jest twoim chamem i prostakiem już się gubisz dziewczynko w swoich zeznaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poddaję wątpliwości Twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem. może umyj okna skoro masz urlop, trochę opadną CI emocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po tym okresie strasznie się czuję jestem mega zmęczona boli mnie brzuch i słabo mi. Do lekarza idę w przyszłym tyg w środę pójdę zrobić prolaktyne z obciążeniem. Zobaczymy a wy macie jakieś pomysły czemu się tak poprzestawialo? Kaja testowalas? Lancome gdzie się podziewasz? Osa tobie nigdy się nie chce? Może te bóle brzucha to nie @? Tylko mały człowiek? Raszell w którym dniu cyklu jesteś? Za kogo teraz trzymać kciuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha34
to naucz sie pisać ze zrozumieniem bo ja to rozumiem że siebie nazywasz chamem i prostakiem tak też myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha34
a dom cały już zdażyłam wysprzątać o to sie nie martw wiesz na mycie okien jest chyba za zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 10dc, ale jakoś staram się nie pamiętać który dzień cyklu ;) staram się też nie analizować bólu jajnika, czy kłucia. chce trochę wyluzować. zobaczymy czy się uda... a prl z obciążeniem robisz sama z siebie czy lekarz CI kazał? kurde ja podstawową mam unormowaną, a od kilku lekarzy słyszałam, że tej po obciążeniu nie bierze się pod uwagę. sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszell lekarz kazał bo mam na granicy mam zronic też rozszerzenie ma tarczyce i krzywą cukrowa mówił że przy PCO trzeba ten cukier zbadać a ją grzecznie wszystko robię. Muszę jeszcze progesteron zbadać heh same badania o badania ale jak trza to trza. Mój lekarz zajmuje się właśnie niepłodnościa i przyjmuje na nfz chociaż monitoring bd robić prywatnie bo wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia- chodzi ci ze mi sie nie chce pracowac?He he praca jest OK ale ostatnio nie fajnie sie robi. Zmiana szefa i atmosfera jest do d... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raszelll, mówi się - nie tykaj gó..a, nie będzie śmierdziało. Szkoda strzępić język... :) nie daj się wkręcać w tę pustą rozmowę. dolarcia - nie mam pojęcia, dlaczego tak Ci się poprzestawiało, raczej zawsze w drugą stronę cykl się przesuwa... A co Twój lekarz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małami powiedział że to mogło być przedwczesne poronienie idę w przyszłym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×