Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny, niesamowite! Zaobserwowalam kolejny objaw działania ziół Sroki ! Otóż zaczely mi sie dni plodne w 10 dniu cyklu ! Szok! Wcześniej mialam ok 14, 15dnia. Przy czym owulka wystepowala ok 19-21dc. Zaczelam miec dzis sluz plodny i miałam ból okoloowulacyjny. Czyli dostane owulke szybciej i starania juz moge zaczac.... Jestem happy! Bo kazdy 34dniowy cykl to byla udreka. Ciągłe czekanie na te dni plodne, pozniej na ewentualne testowanie czy @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 123
Marmurkowa - dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Dzieki dziewczyny za odpowiedz.Przepraszam ze tak sie dopytuje ale lekarka mi powiedziala ze po dlugiej infekcji moga byc zrosty i sie denerwuje a badanie musialam przesunac w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 123
Biore hormony, wiec nie jestem pewna, czy moge jednoczesnie stosowac ziola. (mam torbiel czekoladowa). Kupilam tez wczoraj kapsulki w sklepie zielarskim Dong Quai, ale mam watpliwosci czy je lykac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
hej MArmurkowa , :) w twoim przypadku moze i faktycznie a ja sie zastanawiam bo jestem po operacji noi mam torbiel i pilam klimuszke i pije i brak okresu wiec nie wiem czy na mnie podzialalo jak powinno boli mnie ten jajnik i nie wiem co robic jutro mam wizyte u lekarza , zrobilabym test ale mysle ze szkoda kasy zawsze robie tyle i na marne heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Gość dziewczyny na innych forach pisały że Dong Qua pomaga na owulację, ale trzeba z nim podobno ostrożnie. Żabcia z tym Twoim jajnikiem kurcze mam nadzieję że wszystko będzie ok. Dobrego masz lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Oli czekasz na laparo? Nie denerwuj się tak:) będzie dobrze, to na kiedy masz badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 123
Czytalam dzisiaj na forach, ze nie wolno laczyc ziol z hormonami, a sprzedawczyni w sklepie zielarskim mowila, ze to w niczym nie przeszkadza. Sprobuje oddac te kapsulki Dong Quai, bo nie jestem do nich przekonana. One maja za zadanie rozruszac jajniki do dzialania, a ja mam wywolana sztuczna menopauze, zeby nie miec okresu, bo mam torbiel czekoladowa, wiec cos mi tu nie pasuje ;-) Poki co kupilam "Vita-Min dla kobiet". Maja fajny sklad, i czekam na wizyte za 2,5 m-ca. Zobaczymy czy lekarz zdecyduje sie na laparoskopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
mi lekarz mowil ze moge laczyc iii.... wlasnie wyszlo , Marmurkowa ni wiem , jaki z luxmedu pierwszy lepszy sie trafil endo-gino i lece bo potrzebuje miec usg zeby wiedziec czy ta torbiel rosnie ... a jak rosnie to juz chyba laparo ... bo nie wiem co w takim przypadku , ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 123
I badz tu czlowieku madry .. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek0717
niby zrostów nie mialam ale robilam te oklady mialam nadzije ze pomoze mi to oczyscic jajowody wiec na pewno nie zaszkodza. jak pilam ziola to przed miesiaczka nie mialam juz brazowych plamien i troche miesiaczka byla intensywniejsza niz poprzednie. poczytajcie o okladach z lawendy na udroznienie jajowodow. czlowiek chwyta sie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Gość właściwie z tego co czytałam odnośnie Dong Quai to stosuje się je w wielu przypadkach np. endometrioza, bolesne miesiączki, brak miesiączki, złagodzenia dolegliwości menopauzalnych, lepsze samopoczucie itd.... Wiem że dziewczyny stosują zioła i hormony jednocześnie, ale Ty jesteś na sztucznej menopauzie (co dostajesz?) przed laparoskopią? Zawsze myślałam że robią laparo a dopiero potem wywołują menopauzę. Żabcia kurczę o której masz jutro tą wizytę to będę trzymała kciuki żeby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 123
Dostaje VISANNE. Jestem po 40-tce i lekarz twierdzi, ze endometrioza przemija wraz z nadejsciem klimakterium. Nie dochodzi wtedy do miesiaczek, wiec nie zbiera sie krew tam gdzie nie trzeba i nie powstaja torbiele. Mialam miec laparo na poczatku maja, ale przy USG stwierdzil, ze torbiel juz nie rosnie, ale i tak jest duza, bo ma 4 cm i kazal poczekac z operacja. No i teraz nie wiem czy brac te kapsulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 123
Prawde mowiac mam juz dosc tych hormonow... ale moze ten lekarz cos nie tak robi? Jest ordynatorem, ma super opinie i 3 m-czne kolejki, wiec chyba wiec chyba jest dobry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Gość nie wiem sama moze lepiej zaczekać z tymi kapsułkami... Ale ja poradziłabym się jeszcze innego lekarza... Groszek jakoś nie mogę znaleźć nic na temat okładów z lawendy mozesz napisać coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 123
Tzn. lekarza - ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
O 17 mam , pewnie zleci najpierw szereg badań i póki co nic nie będzie wiadomo , test zrobiłam i tak jak myślałam negatywny wiec chyba dobrze znam swoje ciało i czuje ze coś nie tak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Marmurkowa z tego co zrozumiałam to mam miec to hsg ale lekarka przełożyła w czasie bo mam infekcje i najpierw ja musze wyleczyć a dopiero wtedy moge miec to badanie. Poki co jestem na antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Gość tak ginekologa. Żabcia to jutro o 17 trzymam kciuki żeby na usg nic złego nie wyszło. Oli a będziesz miała w znieczuleniu ogólnym hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie czy jezeli bym profilaktycznie robila cos na niedrozne jajowody mimo ze nie wiem czy mam czy nie, to czy by mi zaszkodzilo? Np oklady z borowiny czy ziola na zrosty? Co sadzicie? Tez nie moge nic znalezc o tej lawendzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ha ha ha Gośćwkość ale z ciebie dno. Jednak ściana dla ciebie to za mało.Nic ci nie pomoże.Kawał chama resztę buca. Fajnie jest obrażać innych jak sie im w twarz nie patrzy. Nie będę sie zniżaą do twojego poziomu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Marmurkowa nie wiem czy w ogólnym.Mam nadzieję że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bylam u gin i kazala mi sie obserwowac przez 2 miesiace czyli mierzenie temp itp, a u mnie z mierzeniem temp to tak roznie zapominam. Musze sie jakos zmobilizowac no kazla nadal brac ovarin i bromergon. Zapytalam ja o ziola no to mi powiedzial ze nic nie wie o tym ale ze mozge sie wspomoc skoro czytalam ze pomagaja. A ja musze czekac do nastepnej @ a chciala bym juz zaczac pic ale boje sie ze rozchwieje jeszcze wiecej sobie hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJaaa83
Dziewczyny byłam u lekarza....pani doktor zobaczyła moje wyniki z łyżeczkowania nie konkretnego się nie dowiedziałam, być może wpływ na poronienie miało moje przeziębienie.....mamy nadal się starać....nie zleciła mi żadnych badań....powiedziałam, że staraliśmy się ponad 1,5 roku nim zaszłam.....kazała spokojnie czekać i tyle trochę jestem rozczarowana......po kolejnej @ zaczynam cykl z ziołami....pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Hej Dziewczyny. Żabcia i jak tam? Kciuki były zaciśnięte:) Oli w takim razie podziwiam Cię, ja na kolanach bym błagała o znieczulenie;) Sandri nie sądzę że zioła czy borowiny zaszkodzą, ja podobno też mam zrosty i lekarz mi powiedział że mogę spokojnie stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Taaaka jaaa to dziwne.Moim zdaniem powinna zlecić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak mowisz to co wy na to zebym sobie pila ziola ten cykl do konca i jeszcze nastepny czyli trzeci, a pozniej zrobie miesieczna przerwe i albo zrobien wtedy kuracje borowina albo ziolami na zrosty. Co sadzicie? Czy nie zwklekac z tym i zaczac juz w następnym cyklu? Oczywiście jak sie nie uda zajsc w tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
Hej Dziewczyny, u mnie dzis 15 dzien cyklu i trzeci cykl z ziolami. Pierwszy raz mi sie zdarzylo, ze mialam w 12 i 13 dniu brazowawe plamienia po ziolach.... dziwne... Ale juz minely. Od nastepnego cyklu chce zaczac robic oklady borowinowe... Zastanawiam sie tez nad dieta dr Ewy Dabrowskiej, ktora tez pomaga na plodnosc (oszyszcza organizm z toksyn). Caly czas mam nadzieje, ze uda mi przy pomocy naturalnych wspomagaczy :P zajsc w ciaze... Jakos nawet badania na droznosc jajowodow sie boje... eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×