Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

A jesli chodzi o ilość to na oko sypalam, ok 2lyzeczek. Zalewalam goraca woda. Pilam jak przestygło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko ja nie wiem dokladnie kiedy u mnie by wystepowala owulacja;/ niereguralne cykle;/ zreszta teraz to chyba wogole nie mam owulki;( Wiec nie wiem moze najlepiej taki pic od 12 dnia cyklu tak mi sie wydaje.Czyli zalewalyscie to wrzatkiem i pilyscie cieple?? dlugo sie musi to parzyc ?? Zreszta za 2 miesiace robie sobie droznosc zeby miec pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, to masz tak samo jak ja mialam. Rok temu odstawilam pigulki i od tamtego czasu nie wiedziałam w ogóle czy mam owulke. Nie mialam żadnych jej objawow. A z ziolami to dokładnie ja odczuwam i mam przez kilka dni piekny śluz plodny. Przez ostatni rok nie mialam w ogóle. Wiec ziola na pewno ci pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli pytasz o siemię lniane to zalalam wrzatkiem i zostawilam. Wypilam jak juz bylo zimne i mi sie o nim przypomnialo. O roznych porach dnia. A ziola pije sie parzone pol godziny pod spodeczkiem. Z jednej plaskiej lyzeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandri_1989 Dzieki za odp. A dlugo starasz sie o ciaze ?? No mam nadzieje ze pomoga bo bralam inofolic i teraz ovarin i nic owulacji nie ma ;/ To bralas pigulki anty ?? No to mysle ze poczekam jeszcze miesiac i zaczne od lipca pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zabezpieczamy sie od roku prawie. A żeby sie starac to niedlugo. 2miesiace tak zaczelismy tiru riru i zwracać uwagę na mij cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
Ja dzis byłam u nowej lekarki. Pobrała mi krew do zbadania hormonów i zrobiła ogólne badania (usg). Co do usg to wszgystko dobrze, nic moe stwierdziła, zobaczymy jak będzie z wynikami hormonów... Następna wizytę mam za 3 tygodnie. Troche sie tylko zdolowalam, jak powiedziała, ze plamienia przed miesiączka mogą świadczyć o endometriozie :( :( Mam jednak nadzieje, ze wszystko będzie dobrze (choć troche sie boje :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
Ja dzis byłam u nowej lekarki. Pobrała mi krew do zbadania hormonów i zrobiła ogólne badania (usg). Co do usg to wszystko dobrze, nic moe stwierdziła, zobaczymy jak będzie z wynikami hormonów... Następna wizytę mam za 3 tygodnie. Troche sie tylko zdolowalam, jak powiedziała, ze plamienia przed miesiączka mogą świadczyć o endometriozie :( :( Mam jednak nadzieje, ze wszystko będzie dobrze (choć troche sie boje :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
W moim wpisie mialo byc, ze wczoraj bylam u lekarza :D Ale jakos wczoraj wieczorem mialam problemy z zaladowaniem mojego postu na stronie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA_JAAAA83
Dziewczyny piję zioła.....dołączam do Was......mam nadzieję, że pomogą....cud to ona -----wiem, co przeżywasz.....też straciłam swoją długo wyczekiwaną ciąże....w 10 tyg. ciąża obumarła.....jest mi mega smutno....ale wierzę, że będę mamą.....Jestem już 3 m-c po łyżeczkowaniu.....byłam u lekarza ale nic konkretnego się nie dowiedziałam......być może przyczyną było moje przeziębienie.....wirus....Trzymajcie się dziewczyny ciepło, jest lato, słońce może już wkrótce zobaczymy nasze 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Cześć dziewczyny. Żabcia mam nadzieję, że Twoje problemy już się rozwiązały... Ja miałam zacząć okłady z borowiny ale zaniechałam jakoś odechciało mi się... Ten cykl już przepadł, w dni płodne i owulację mamy embargo bo M ma badanie bandziorów. Cztery dni przed badaniem post i właśnie wypada w moje dni, jestem wściekła i mam doła właściwie leżę w głębokim rowie...Coś mi się widzi że nie ominie mnie hsg, a tego boję się okrutnie...masakra jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ja już wiem czemu nie zaskakiwałam! On mnie w doopsko zapinał a ja głupia nie poczułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Czesc dziewczyny, dawno mnie tu nie bylo ale sporo sie dzialo :) bylam na usg potwierdzajacym ciążę i jest mala kruszynka :) to 7 tydzień i ma 7mm, serduszko biło :) w piatek robię wszystkie potrzebne badania, już tak na 100% to do mnie dotarlo :) jestem pewna że zioła odegrały tu konkretną robotę :) trzymam kciuki za całą resztę! :) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtlin wspaniale ! Zazdroszczę! Ale i tez ciesze sie bardzo! Ja czekam na termin testowania. Od tygodnia czuje jakby klocia w jajnikach i pobolewania w dole brzucha. Mawet mialam w sobotę skurcz macicy jakbym okres dostala. Mam nadzieje ze to objawy wczesniej ciąży. Ze sie narzady przygotowuja do nowej sytuacji. @ ma byc dopiero w piątek. Wiec czekam... chociaż brakuje mi juz ciepliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Sandri trzymam mocno kciuki żeby kruszynka już byla :) ja dziwnie sie czułam już od samego początku, jakbym coś wewnętrznie przeczuwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny robilam dodatkowe badania hormonalne i do gin pojde dopiero w liocu. Czy mogla by ktoras pomoc mi odczytac wyniki ?? badania robione w 30 dniu cyklu. FSH 6,74 LH 23,96 Estradiol 116,00 Progesteron 1,28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
30 dc to chyba trochę późno na fsh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Sandri nie martw sie, który to dc? Powiem Ci że mi testy długo nie wychodziły a 2 tygodnie po dniu spodziewanej @ druga kreska była bardzo blada i sama nie wiedziałam co myśleć. Na ostatnim usg okazało sie że działo się tak dlatego że owulacja byla dużo później, około 25dc. Lekarz powiedział ze ciaza jest o 20 dni mlodsza niz wychodziloby to z dnia ostatniej @ :) z dnia ostatniej @ termin wychodzi na 7 stycznia a z usg na 26 stycznia :) nie przejmuj się, cierpliwie czekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
U mnie dzis 35 dzien cyklu i juz od 6 dni mam brazowe brudzenia (takie ciemnobrazowe nitki i ciemny kolor sluzu).... Okres nie chce przyjsc.... Nie wiem, co sie stalo, ale tak jakby cos sie u mnie rozregulowalo :( Zawsze mialam okres co 29-31 dni.... Powoli meczy mnie to wszystko....Robie teraz przerwe od ziol.... Sandri_1989 jak ty sie trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robilas test ciążowy? Ja dzis 33dzien cyklu. Cykle zwykle 34dniowe. Wiec @ pewnie w piatek... Poki co czuje jajniki jak przed @. Plamien brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Jagoda masz PCOS albo jakieś inne schorzenie? Wg. tego co czytałam to podczas badania byłaś podczas owulacji ale masz chyba za niskie estrogeny, ale mogę się mylić nie jestem lekarzem. Jeśli masz cykle nawet 45 dniowe to nawet by się zgadzało z tą owulką. Kiedy masz wizytę? Wiesz co? najlepiej to nie bierz do głowy bo nerwy Cię wykończą... czekaj cierpliwie na wizytę i to co powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podejrzenie PCOS ;/ a czy mialam owulacje raczej nie ;/ chodz nie wiem u mnie ciezko z mierzeniem temp;/ nie umiem sie zmoblizowac i zapominam ;/ sluzu tez takiego super nie mialam bardziej pol przezroczysty . A wizyte mam na 14 lipca dopiero. Staram sie nie myslec negatywnie mam robic jeszcze droznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×