Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciszka1

POSZUKUJĘ OSÓB, KTÓRE CHCĄ ZAROBIĆ

Polecane posty

Gość ciszka1

Jeżeli masz dość swojej pracy, denerwują Cię godziny pracy - nie masz czasu dla siebie, rodziny, wiesz, że możesz osiągnąć więcej i chcesz więcej, pragniesz własnego rozwoju i chcesz zapewnić godne życie sobie i swojej rodzinie, jesteś człowiekiem ambitnym, otwartym to zapraszam Cię do współpracy. Jestem dystrybutorem w firmie VISION International People Group (od 16 lat działającej na rynku europejskim a od 11 lat na rynku krajowym, posiadającej rewelacyjny produkt) i poszukuję osób chcących pracować w marketingu sieciowym. Jeżeli jesteś zainteresowany, chcesz dowiedzieć się czegoś więcej proszę o kontakt: ciszka1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimoo22
Działam w firmie już od roku, w 100% popieram, bardzo rzetelna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rifi77
Jeżeli wchodzicie do marketingu sieciowego zawsze sprawdzajcie plan marketingowy firmy, czyli jak tam się zarabia. Plan marketingowy w tej firmie jest bardzo dobry, bez żadnych haczyków. Polecam bo tu wysokość zarobków zależy od waszego zaangażowania. Ile wypracowałeś tyle masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że nie ma tutaj żadnych informacji, które mogłyby zachęcić ludzi do pracy. Nie wiadomo co miałby robić pracownik. Wysilcie się proszę i opiszcie na czym polega praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciszka1
Jak już wspomniałam praca dotyczy marketingu sieciowego. Firma Vision Inetrnational People Group sprzedaje bioaktywne dodatki do żywności, które spełniają najwyższe normy i posiadają atesty takie jak środki farmakologiczne (mimo, że nie są lekami) oraz badania kliniczne. Praca dotyczy budowania struktury. Warunkiem wejścia do firmy jest podpisanie umowy. Samo podpisanie umowy do niczego nie zobowiązuje, jeżeli chcesz zarabiać pieniądze trzeba wykupić tzw. aktywność (zakupić produkty). Produkt można zjeść samemu, lub sprzedać rodzinie, znajomym po cenie ustalonej dla konsumenta i zapraszać osoby do współpracy (podpisywać z nimi umowy), zaznaczam, że produkt jest bardzo dobry i po dobrym rozreklamowaniu sam się sprzedaje (ponieważ stawia ludzi na nogi). Możliwość zarobienia poważnych pieniędzy pokazana w planie marketingowym firmy na stronie www.vision-polska.pl jest jak najbardziej możliwa, firma co miesiąc ( ok. 15) przesyła pieniążki (euro) na konto. Dodam, że działalność firmy opiera się na sponsoringu, osoba, która wprowadza kogoś do firmy zobowiązana jest do pomocy tej osobie - informowaniu jej, wprowadzaniu krok po kroku, tak, że osoba cały czas ma wsparcie. Jest tylko jeden warunek, żeby osiągnąć sukces musisz tego bardzo chcieć, nic nie może być robione na siłę. Kontakt: ciszka1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 5-cio letniego synka
Sciema i tyle!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 5-cio letniego synka
Jestem przedstawicielem handlowym i wiem na czym polega wasze naciaganie.LUdzie,nie dajcie sie oszukac,na prowizji gowno zarobicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 5-cio letniego synka
Od samego chcenia sie nie zarabia.To werbowanie naiwniakow oszustko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciszka1
Ty zajmij się swoją 5-cio letnią pociechą , a my tworzymy biznes , od września mamy w sprzedaży nowy rewelacyjny produkt : - mongolskie koniobijki automatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś chce mieć kasę za nic nie robienie (myślenie nieudacznika) i nie zgłębił się w sedno sprawy jak tak naprawdę to wygląda to faktycznie, nich się weźmie za robotę etatową, a później nich głoduje na emeryturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabiampasywnie_e_mlm_pl
nie wiem gdzie płacą za nic niezrobienie, ja proponuje sprawdzone możliwości może nie za duże a jednak ------------- 1. oglądaj reklamy w telefonie i zarabiaj do 150 zł/miesięcznie, 2. polecaj olejek arganowy i zarabiaj 5 zł od zamówionej szt., 3. polecaj suplementy diety i zarabiaj w zależności od poleconych ilości (70 zł od szt wzwyż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prosbe. Jesli negujecie juz MLM to prosze was podajcie jakies fakty a nie same subiektywne opinie ok. Wtedy dyskusja bedzie miala sens. Rownie dobrze moge ja napisac ze polecam MLM kazdemu kto chce dorobic do etatu lub marzy o dochodzie pasywnym. I to tez bedzie subiektywna opinia. Fakty Panowie i Panie fakty, tylko to sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zapisujcie się jeszcze do gowork w katowicach są wolne miejsca, nabór jeszcze trwa. interesujące kierunki to asystentka stomatologiczna, fitness i farmaceuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×