Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zamyślona wciąż

Drogie panie mam do Was pytanie odnośnie siłowni

Polecane posty

Gość Zamyślona wciąż

Czy byłybyście zainteresowane siłownią tylko dla kobiet? Jako, że sama jestem kobietą i lubię chodzić na siłownię, wybieram zdecydowanie te mniejsze, gdzie nie ma wielu mężczyzn, gdyż dzięki temu nie czuję się skrempowana tym ciągłym patrzeniem. Czy chętnie odwiedzałybyście taką siłownie? Jeśli tak, to na jakim sprzęcie najbardziej by wam zależało? Zastanawiam się nad otwarciem takiej siłowni i chciałabym zrobić rozeznanie w damskim gronie :) Czy takie miejsce bardziej by Was przyciągało jeśli byłaby sauna i masaze? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi i rady Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci są ok
Mi tam nie przeszkadzają mężczyźni na siłowni, a nawet chyba jest z nimi fajniej :) w moim klubie nie ma czegoś takiego, że każdy się non stop gapi na siebie, ćwiczenia najważniejsze :) kącik spa też mam tam od razu, co bardzo mi odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitycnaaa
NIe, zdecydowanie nie. To właśnie na siłowniach "dla kobiet" jest wzajemne gapienie się i obgadywanie, poza tym generalnie one są o wiele, wiele gorzej wyposażone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość season
a masz doświadczenie w bywaniu na siłowni "koedeukacyjnej" ? bo ja chodzę regularnie, ale żadnego gapienia się nie zaobserwowałam. czasami jak długo ćwiczę na orbitreku to owszem zerknę na pośladki dziewczyny, która ćwiczy 10m ode mnie - ale to z podziwu, dla motywacji i trochę z monotonni ruchu... a faceci zwykle bardziej są zajęci rozrostem własnych mięśni niż otoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość season
oczywiście cofam pierwsze pytanie - doczytałam. dodam jeszcze, że wg mnie duże siłownie są lepsze od małych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitycnaaa
"wg mnie duże siłownie są lepsze od małych." Zdecydowanie! jest większy wybór "stacji" do ćwiczeń, nie depcze się nikomu po piętach etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtraha
musisz miec sporo kasy zeby otworzyc silownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy pizza
tak uważaj bo ktoś ci tam przyjdzie! Z tego co obserwuje to większość kobiet to przychodzi na występy a nie ćwiczyć. Może 1 na 10 na prawdę ćwiczy a nie udaje żeby tylko pooglądać se mięśniaków i pokręcić tyłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtraha
poza tym kobiety rzadko chodza ns ilownie, wola joge, aerobik, taniec itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyślona wciąż
dzieki za odpowiedzi, bylo juz kilka tematow podobnego typu na roznych forach i odpowiedzi byly zupelnie inne :) dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam sprzęt HBP, sam chodzę na siłownie wyposażoną w ich sprzęt do ćwiczeń. Maszyny siłowe, suwnice, hantle, obciążenia, gryfy, stojaki i wszystko czego potrzeba do efektywnego treningu. Szczerze polecam www.hbp.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×