Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość autkoooooooooo

Zakup samochodu

Polecane posty

Gość jajajajjajajajjaa
widze ze w tej cenie mozna naprwde kupic fajne autko. honda super ale na czesciach mozna zbankrutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autkoooooooooo
no ta honda i ta micra wydaja sie spoko:)) w szegolnosci honda jest fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomczykk
widze ze w tej cenie mozna naprwde kupic fajne autko Problem polega na tym ze jesli ktos ma dobre auto to nie sprzeda go zbyt tanio ..Wiekszosc tanich aut to sa tzw złomy sprowadzane z zagranicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomczykk
dlatego doradzam nigdy nie kupywac samochodu sprowadzanego - bo one sa niestety w najgorszym stanie czesto maja przekrecane liczniki , są spawane z 5 aut itd ... Najlepiej samochod kupiony w polskim salonie .. A jelsi ktos chce kupic samochod zza granicy to koniecznie niech sie wybierze osobiscie po niego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajjajajajjaa
nie kazdego stac na samochod za 20 tys;] ja w przyszlym tyg. mam egzamin na prawko, jezeli mi sie powiedziec to tez cos kupie do 5 tys, raz że ze mnie jeszcze zaden kierowca, a 2 jestem kobieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autkoooooooooo
moj chlopak pracuje w serwisie hondy wiec z czesciami i z robocizna nie byloby problemu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomczykk
a o tej hondzie co sadzisz tomczykk?? trudno powiedziec na pierwszy rzut oka .. Ale jest to samochod sprowadzany wiec osobiscie nie byłbym nim zainteresowany .. 99% samochodow sprowadzanych to złom bo sprowadzaja go handlarze .. Niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomczykk
ale czesc sprowadzanych samochodow czyli jakies 1 % nie jest sprowadzana przez handlarzy tylko przez zwyklych ludzi ktorzy sami sie wybrali po swoj samochod zza granicy i byc moze takie oferty warto rozważyc .. Znam kobiete ktora pojechał po swoje POLO do NIemiec ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autkoooooooooo
tomczykk o ktorej hondzie Ty mowiles??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autkoooooooooo
Sebastos w ktorym licznik krecony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autkoooooooooo
a czemu uwazasz ze krecony>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzalo mi sie lakierowac wozy 2 letnie ktore mialy po 140 tysiecy przebiegu i to nie firmowki ;) W PL standartowo albo 190 albo 200 , spojrz na niemieckie aukcje tam pisza prwde czesto pol banki przebieg to nic strasznego , liczy sie stan wozu , ale Polacy wola cieszyc oko jak jest 200 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxzcz
zgadzam sie, nie kupuj niegdy sprowadzanego samochodu .. Handlarz= złodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autkoooooooooo
dziekuje bardzo za wszystkie wskazowki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutos
bierz corse B 1.2 16 v czesci sa tanie i autko fajnie jezdzi spalanie rzedu 6-7 litrow przy roznej jezdzie a lanosy pala duzo a paliwo juz po 5.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi kiedyś
Sebastos doradzał w kupnie auta tu na forum (również proponował toyotę-kusiła nie powiem), ale jakoś uparty i konserwatywny ze mnie człowiek i tak zdecydowałam się na matiza za 4000 ;) ale był tak pięknie utrzymany, że nie mogłam sobie go odmówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autkoooooooooo
a corsy w jakiej cenie sie ksztaltuja?? mozesz podeslesz mi jakies linki co warto zobaczyc to bylabym wdzieczna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutos
looknolem na szybko i 5 tys to minimum ale ofert jest duzo tylko musi byc rocznik minimum 1998 czyli koncowka produkcji ( wszystko co szwankowalo poprawili) bo produkowali ja do 2000 r silnik 1.2 bo te 1 sa trzy cylindrowe i sa slabsze i bardziej awaryjne wiem ze bardzo dobre silniki sa diesla w corsach a sa to silniki chyba isuzu nie do zajechania i male spalanie w twoim wypadku najwazniejszy jest silnik a raczej jego stan dopiero pozniej wyglad i dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autkoooooooooo
i co z ta corsa co sadzicie?? dobry wybor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autkoooooooooo
kurcze nie znam sie na silnikach:( skad mam wiedziec w jakim jest stanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa chwyty
moja przyjaciułka na kondony wydaje tyle kasy że ja splajtuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutos
zawsze szukaj blisko swojego miejsca zamieszkania zeby nie tracic na wyjazdy bo to strata pieniedzy i wcale nie musi byc corsa ale ogolnie zeby auto bylo zdatne do jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autkoooooooooo
wiem szukam w okolicach:)) ale nie mam pojecia co wkoncu kupic bo sie akrecilam Chce cos takiego zebym pozniej na czesci nie wydala majatku i zeby posluzylo mi na jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×