Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 99michal1

nowatorskie połączenie rozrywki i pracy w Internecie !

Polecane posty

Gość 99michal1

Nowoczesny system łączący korzystanie z portalu społecznościowego ze sklepem internetowym, biurem podróży, grami w internecie i innymi dodatkami, a to wszystko bez żadnych opłat i z niewielkim nakładem czasu ! System dopiero rozwijający się w Polsce więc im szybciej nastąpi akces tym większe możliwości w przyszłości ! Zainteresowanych szczegółami proszę o e-mail na : 99michal1@wp.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecnie to chyba żaden uczciwy
ale w sensie, że co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania748
ja się zarejestrowałam, nie spotkałam wcześniej czegoś takiego, kilka rzeczy w jednym i możliwość zarobku... mnie zainteresowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabana4
to 20dollars próbowałam i wyszło mi za pół miesiąca klikania1,5 dolara pic na wodę... a to od michal nie słyszałam, ale brzmi obiecująco z tego co pisze, konkurencja dla facebooka, przy której można za jakiś czas coś zarobić, a do tego w Polsce jeszcze niezbyt znane, a się szybko rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa takie niby super a nazwy nie można podać. Domyślam się o co chodzi. Czytałem o tym. Zbieracie sobie poleconych ale nie gadajcie o super zarobkach skoro dopiero zaczynacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to takie dobre i czy da się zarobić to po czasie można ocenić a nie na starcie. Może i powstało to jako ciekawostka ale czy duży pieniądz na tym wyjdzie to bym nie przesądzał, jak będzie już tyle osób co nk czy face to i kasa spora ale póki co to raczej zbieranie poleconych a nie zarabianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×