Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wice minister

Pierścionek zaręczynowy

Polecane posty

Gość jasne ja też
wolałabym dostać jakiś pokoleniowy niż te wyciumkane z apartu gdzie co druga nosi takie na palcu. Lubię rzeczy oryginalne i z używanego 100 letniego ucieszyłabym się jak małe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbierz cyrulik
Ale bzdury piszecie jak jest okazja kupic cos drogiego za nizsza kwote to niema sie co zastanawiac. Jak pierscianki sa przetapiane to wczesniej tez ktos w nich smigal prawda. zloto to zloto brylanty to brylanty. Wacet uzywany tez jest i byl i moze bedzie jeszcze w trakcie zarenczyn i po wiec jak ktos pisze uzywanego bym nie chciala to niech szuka tez prawiczka w gimnazjum bo uzywany to pecha przynosi. . Jak To Jubilerzy mowia wymoczyc w soli i po sprawie. Wole dac kobiecie pierscionek warty 4 tysie niz 500 zl dac za nowy certyfikaty sa . Pamietajcie puste laski ze wy tez uzywane bylyscie i nikt nie mowi ze Was niechce bo uzywana . Pierscionek to oswiadczenie ze chce byc z Ta osoba do konca dni jesli nie wypali .Oddaje oswiadczenie i tyle.ludzie biora po 5 malzenstw mieszkaja w tych samych mieszkaniach co poprzedniczka mieszkala sypiaja w tych samych luzkach ale nie pierscionek to uzywany byc nie moze . Pozdro dla Pustych lalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak szukałem pierscionka dla dziewczyny to najładniejsze złote pierścionki zaręczynowe były zdecydowanie w Kruku - https://wkruk.pl/zareczyny mają gustowną biżuterię :) a do tego nie drogą jak na taką jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresaterka01
Zwariowałeś? Jeżeli masz kupić używany to lepiej w ogóle nie kupuj. Jeżeli masz problem z wyborem odpowiedniego pierścionka to zastosuj się do porad, które znajdziesz na stronie https://aclari.pl/poradnik/jaki-pierscionek-zareczynowy-wybrac Chcąc wybrać idealny pierścionek zaręczynowy konieczne jest podjęcie kilku decyzji, m.in. dotyczących koloru złota, fasonu, rozmiaru, a także rodzaju kamienia. Przy wyborze fasonu należy zwrócić uwagę na styl biżuterii noszonej przez Panią. W przypadku delikatnej i drobnej, sugeruję elegancki i dyskretny wzór pierścionka. Klasyczny pierścionek zaręczynowy z centralnie umiejscowionym brylantem w oprawie szatynowej, to idealny wybór, który sprawdza się za każdym razem. W tym fasonie brylant najpiękniej załamuje światło, sprawiając, że jego blask jest idealny. Wybierając klasyczny wzór można mieć pewność, że wręczany pierścionek spodoba się wybrance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaRy
Używany pierścionek zaręczynowy kupić? W życiu bym na to nie pozwoliła. Rozumiem jak pierścionek przechodzi z pokolenia na pokolenie, ale używany.. Pierścionek zaręczynowy wcale nie musi być drogi bo ja pomagałam wybierać bratu pierścionek zaręczynowy u złotnika Jacka Sikorskiego i wybrał bardzo klasyczny, ładny i w bardzo dobrej cenie. Więc lepiej kup jej nowy, dobry i ładny a nie używany. Ja bym się bardzo źle czuła gdybym dostała używany przez nieznajomą osobę pierścionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×