Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mila36 lat

Problem z uczuciami

Polecane posty

Gość Mila36 lat

Jestem mezatka od 12 lat. Mam 12 letniego syna. Byla to wpadka, wiec pobralismy sie. Z mezem do siebie nie pasujemy pod wzgledem charakterow.Od dawna meza nie kocham .Szaunuje go jako ojca mojego dziecka. Przed 4 latai poznalalm wspanialego mezczyne. Bylismy kochankami. Z mojej strony nie chodzilo o seks . Ogolnie pasowalismy do siebie. Zakochalam sie w nim i nadal go kocham. Trzy raz ysie schodzilismy. Ostanim razem w koncu wyznalam mu, ze go kocham. On odpowiedzial, ze nigdy nie bedziemy razem. I przestal sie odzywac. Mysle, ze on cos do mnie czuje ale boi sie. W tym tyg. poprze nasza kolezanke dostyalam od niego pozdrowienia, napisalam ze tez pozdrawiam. Popisalismy ssy o pierdolach i nic wiecej. Puszczal mi tylko strzalki z ukrytym numerem. Nie moge o nuim zapomniec. Przez 8 m-cy nie mielismy kontaktu.Jeszcze do mnie nie dzwomnil. Jest zonaty. Poznalam przed 8mcami innego faceta, sptkalismy sie pare razy i do niczego nie doszlo. Tez jest zonaty, Zalezy mi na nim i jemu tez ,ale nie potrafi zostawic zony. Gdyby ten pierwszy rozwiodl sie . Bylabym najszczesliwsza osoba na swiecie. Chyba mam problem.. Chcialabym zaznac milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×