Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matiebond

szukam fajnej kobiety

Polecane posty

ha :D mam chlopaka i nawet nie spotykam sie z innymi. ale może to bład? może powinnam? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkaaaaa;;;
okej rozumiem aluzje:)musze leciec jak mozemysie skontaktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiebond
ilonkaaaaa;;; w moim zaproszeniu kontakt jest... :) milo będzie Cię poznać wyślij coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiebond
Elsa21 - ja niestety nie wiem czy to błąd, absolutnie nie namawiam. Myślę jednak że kawa w Twoim towarzystwie nie tylko ładnie może pachnieć, ona może mieć również nietypowy smaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iudhuwhe
matiebond ilonkaaaaa;;; nikt Ci nie zakazał spróbować Jak lubisz Szczecin i masz gdzie przyjmować turystę Hmm, nie chcę tu być jasnowidzem, ale tak łatwo rozszyfrować autora. Raz trafiłam: żonaty. Po tym zacytowanym wyżej, sądzę że sknera lub/i gołodupiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiebond
iudhuwhe ten Twój skaner wsadź sobie....... w torbę bądź oddaj do reklamacji Królowo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiebond
I zmień kule wiedźmo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iudhuwhe
Ja zawsze trafiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok Matie
jutro na Jasnych Błoniach czekam w Castelari między 14 a 14.30 każdy płaci za siebie resztę się obaczy :) grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiebond
he he ja tą Twoją kulą w płot :):):):) dlaczego się nie przekonasz tylko strzelasz na oślep, osądzając bez podstaw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiebond
ok Matie - powiesz mi kim jesteś ? Ja niestety zawsze gram, mam duszę hazardzisty niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iudhuwhe
Nie przekonam się, bo wybacz, ale niczym nie zachęcasz. A nie rzucam jak kulą w płot, bo mam argumenty na wszystko co napisałam. Proponujesz "tajemne randki" - po takiej propozycji od razu widać, że jesteś żonaty. Jakaś dziewczyna coś nieśmiało pisała o spotkaniu. Ty jej odpisałeś, że może przyjechać wynająć sobie hotel, żeby mieć Cię gdzie przyjąć. No wybacz, ale jakie wnioski można z tego wysnuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok Matie
hazardzisto :) jest bardziej ekscytująca gdy pogramy w ciemno :) jestem kobietą nie tchórz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiebond
iudhuwhe ale ja nie ukrywałem że jestem żonaty.... jeśli chodzi o hotel stanowczo wolę ciepłe mieszkanko niż pokój hotelowy. Ale to moje potrzeby ... Fajnie że zadałaś sobie tyle trudu Królowo i odpisałaś :) Choć ja kompletnie sie z Tobą nie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiebond
ok Matie - udowodnij bo Twoje zapewnienie jakoś przekonuje mnie do stwierdzenia że należysz do tej samej płci co ja... :) ale dobrze zagrywasz !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok Matie
a jednak tchórz nie hazardzista :) Matie... nie przywykłam udowadniać swej płci, przywykłam... narzucać reguły, inicjować , inspirować, zwodzić by uwodzić ;) Niestety wiem czego od kogo chcę... i dostaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iudhuwhe
ok Matie - jak możesz być tak wredna i wyrywać Matiego z rodzinnego, niedzielnego obiadu? Zobacz ile on ryzykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiebond
no właśnie :( ile ja ryzykuje !!!!!!!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiebond
ok Matie - jak Cię rozpoznam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok Matie
iud... nie panikuj, zjecie razem nie jeden obiad jeszcze, gry nie są na zawsze, są na chwilę :) a poza tym nie obrażaj mnie, nie znasz mnie jeszcze a już przymiotnikami sypiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iudhuwhe
ok Matie - przepraszam jeśli poczułaś/poczułeś się obrażony. To wyżej to miało być z taką lekką ironią. A ty Matie nie martw się, ok Matie Cię pozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok Matie
Matie... sugeruję użyć instynktu :) tudzież inteligencji. Poradzisz sobie będzie kolejny etap, nie poradzisz amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiebond
fajnie zdradź mi chociaż w jaki zapach ubrane będzie Twoje ciało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok Matie
iud.. zrozmiałam ironię, spoko ;) obawiam się, że dla Matie za wcześnie jest jeszcze na gry i potajemne spotkania... Matie nie powinieneś był pytać jak mnie rozpoznać, w niedzielę będą tam głównie rodzinki z dziećmi, pary małolatów, grupki koleżanek itp. nawet jeśli będzie więcej niż jedna singielka przy stoliku to ile z nich spojrzy na Ciebie Matie z porozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiebond
zobaczymy ile spojrzy na mnie !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok Matie
bezzapachowo Matie, Twoja żona też ma nos, przecież do niej wrócisz po spotkaniu... nieprawdaż? hazard to co prawda ryzyko ale tak na pewno wtopić?! przez zapach? o nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiebond
hm.... ja jutro jestem pewniakiem i nie ma obawy jakiejkolwiek wpadki. Uwielbiam jak kobieta pachnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antylajza Potezna
Jestem antydadaista i stepilbym cie meska dziwko. Zastanawiam sie, czy sie z toba nie umowic pod plaszczykiem niebieskookiej blondynki i ci tak wpierdolic, zeby cie opuscily frywolne mysli. Tymczasem meska szmato. Twoja zona pewnie dobrze wie cos za lajza i kaszalot i tym samym ci sie odwdzieczy. Swoja droga pomoglbym jej gdybym nie mial Dziewczyny. By poczula wreszcie w sobie prawdziwego mezczyzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiebond
Soadaj dupku Antylajza Potezna !!!!!!!!!!!!! Zajmij się swoją dziewczyną bo może to właśnie ona chce iść na lody a nie wchodzisz na moje zaproszenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDSON
Biedny z Ciebie zakompleksiony facet, który kobiety próbuje wyrwać za pomocą neta..trochę inwencji twórczej, jest wiosna, rusz w miasto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×