Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska dziunia

A faceci to kiwna palcem?

Polecane posty

Gość ciekawska dziunia

A co robia wasi faceci bo jak czytam to widze ze wy zapieprzacie jak male samochodziki i wszystko robicie w domu i ogrodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oboje mamy
dużo do zrobienia codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhss
Nie rozumiem pytania. Z partnerem mamy podzielone obowiązki (miękko, nie że odgórnie ja gotuję ty pucujesz łazienkę - zależy kto ile pracuje w danym tygodniu czy co jest do zrobienia), każdy się domem zajmuje mniej więcej tyle samo czasu (ja tylko więcej gotuję bo zwyczajnie lubię), albo i więcej od drugiej osoby, jeśli ta ma akurat ciężki tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie to
Facet zapierdala. Ja mam inne zajęcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna żona
Właśnie dlatego go spakowałam i odesłałam do mamusi!!!!Nic nie robił cały dzień tylko leżał na kanapie,żarł,pierdział i rozkazywał.Ja robiłam wszystko!!!!!Prałam,sprzątałam, gotowałam zasuwałam w ogrodzie,opiekowałam się maleńkim synkiem a jak raz dziecko zostało z tym leniem na 5 godzin to jak wróciłam było obrobione odparzone i płakało okrutnie - to przelało miarkę - walizeczki ,kopek w dupkę i odlot!!!!Mamusia wychowała go w przekonaniu,że po to ma się żonę ,żeby warowała jak pies!!!! Więc ma synusia do zwrotu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska dziunia
mój facet uwielbia prace ogrodowe i co dzień obrabia mi ogródek grzebiąc tam palcami... uwielbiam mojego pracowitego misia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O skąd ja to znam
Ale potrafilam sobie takiego wychować. Teraz robi wszystko a ja leze. :). Trochę życia mnie to kosztowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna żona
Mój był niereformowalny.Jak próbowałam go nieco wychować , lub poprosić o pomoc, to pewnie nie chciałabyś wysłuchać tego co ja!!! Niby facet wykształcony - a słownictwo pod budką z piwem tego nie usłyszysz a jak próbował podnieść piąstkę!!! nie było innego wyjścia, teraz wiem,że żyję!!!!!! Skruszony prosi o drugą szansę - ale nic z tego, moje dziecko nie będzie słuchało krzyków i awantur , ono jest dla mnie najważniejsze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska dziunia
a czy wasi faceci kiwają wam palcem w cipci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska dziunia
ja tylko pierwszy post napisalam, wiec sie nie wsciekajcie.Po prostu jak czytam ten dzial to widze,ze wszystko kobitki robia i oporzadzaja tych chlopow jak bydlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska dziunia
Wredna zona przypominasz mi margolke.Tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna żona
A dlaczego przypominam Margolkę - i czy to dobrze czy źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol2
mam podobna ściane w łazience i tam jakoś sie sprawdza , ale nie ma tam tłustych zabrudzęń, w kuchni tego nie widzę , nie dokładaj sobie roboty bo będziesz ją codziennie szorowac a i tak po kilku mc będzie widać brud i tłuszcz na niej , nie do odmycia to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna żona
Idę sobie pogmerać w cipsku, a wy tu drogie panie piszcie co te wasze chłopy wywijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna żona
Z jednego tylko względu żałuję że chłopa pogoniłam. Sama się teraz muszę obsługiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska dziunia
Tak mi sie skojarzyly Wasze posty.Akurat to nie jest zle bo margolke podziwiam za caloksztalt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna żona
I znów jakaś zboczona kretynka podszywa się pod oryginalną "wredną żonę", nie reprezentuje to babsko sobą niczego poza tym ,że jest chamką i wypisuje zboczeństwa,że też Ziemia takie bezmózgi nosi.Ta wredna żona w oryginale , reprezentuje sobą wysoki poziom i nie wypisuje głupot.Odwal się debilko!!!! I podejmij leczenie u jakiegoś światowej sławy psychiatry , bo zwykły to już nic nie zdziała.Ewa 33 jeśli to ty to żal mi cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj 'zapierdala' w pracy 10-12 h, a ja tylko 8h, w tym godzinna przerwa na lunch... no i nie odpowiadam za 40 osob tak jak on:) wiec to naturalne, ze w domu robie wiecej- typu sprzatanie itd. ale maz chetnie gotuje na wolnym (i smacznie!), zmywa naczynia czasami, robi ciezsze zakupy, kosi trawe, placi rachunki, zalatwia nam wakacje, remonty itd. to dla mnie duzo znaczy - i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna żona
Przepraszam za te niekontrolowane wybuchy oraz urojenia podpadające pod psychoze.Lecze sie na głowe w Kocborowie i to dlatego.Odnośnie poziomu tu jedynie usta mam powyżej poziomu gówna. Co złego to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87878787988
walizeczki ,kopek w dupkę i odlot!!!!Mamusia wychowała go w przekonaniu,że po to ma się żonę ,żeby warowała jak pies!!!! Więc ma synusia do zwrotu!!!! U mnie było identycznie... :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi Kiwi Kiwi
Ja z moim chłopakiem mamy jasno określone, że jak jedno mówi "nie chce mi się" to drugie robi ;) Wychodzi dosyć porówno obowiązków (ja nie wynoszę śmieci i nie wyjmuję naczyń ze zmywari wcale, bo nieznoszę!!) bo oboje studiujemy i dorabiamy sobie, więc mamy porównywalnie mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna żona
Najbardziej mi żal jego członka. Był taki ładny, niby grzyb, a jak potrafił zadowolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az wstyd sie przyznac
ale to moj maz czesciej sprzata , ja gotuje i organizuje czas wolny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna żona
Bardzo bym chciała mieć taki kieszonkowy model grzyba, oj bardzo. Ta ewa33 cały czas mi rzuca kłody pod nogi i utrudnia podjecie jakichkolwiek działań w tym kierunku!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az wstyd sie przyznac
teraz na przykład leże przy komputerze i pierdze (dosłownie) po kalafiorowej, a mój się uwija przy zlewie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az wstyd sie przyznac
no wiesz co podszywie jeden- teraz to leze do gory c... a moj robi mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az wstyd sie przyznac
ej podszywie ten od lezenia cipka do gory, wiesz ze prawie trafiles tylko ze teraz to moj facet lezy penisem do gory a ja mam robotke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az wstyd sie przyznac
ej 3 podszywy wyżej, nie mówcie bo ja leze dupcią przygotowaną do analu, a mężuś szoruje podłoge i czasem kijka od mopa mi wsadzi do pupci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×